Evler için iyi ısıtan ve kaliteli bilinen 6 kombi markası incelemesi

Her ürünün olduğu gibi, kombilerin de belli başlı ömürleri vardır. Bu sebeple alanında dayanıklı ve kaliteli çözümler üretecek kombiler satın alarak, işlemleri hızlandırma ve ömrünü arttırma gibi olanaklar söz konusu olabiliyor. Bu yönde düşünüldüğü zaman  kombi markaları inceleme listemizden görebilir, siz de bir tercih ortamı oluşturabilirsiniz. Burada yer alan ürünler yılın çok satan ve  iyi ısıtan ürünleri arasında göze çarpıyor. Malum, soğuk kış günleri bizi bekliyor ve şimdiden bireyler satın alabilecekleri kombi ürünlerini araştırmaya başladılar! Şimdi markaları bu düzlemde inceleyelim;

Baymak Lambert 24 LX FI 24,8 Kw 21300 Kcal/h Hermetik Konvansiyonel Kombi

baymak-kombi

Kombi denildiği zaman Türkiye’de ilk akla gelen marka her zaman Baymak olmuştur! Son dönemlerin çok satan ve favori ürünleri arasında gösterilen Baymak, ısıtma haznesinin kademeleri ile beraber sizlere kesin sonuçlar sunacaktır! Satış fiyatı 1100 TL olan bu ürünü siz de satın alabilir ve kullanabilme olanaklarına sahip olabilirsiniz. 24 ay garantili olan bu ürün, kurulumu da satın aldıktan sonra Baymak yetkilileri tarafından sağlanacaktır. Hem evi, hem de suyu ısıtmak adına kaliteli, hem de ucuz bir ürün arıyorsanız hemen tercihinizi Baymak Lambert 24 LX FI 24,8 Kw 21300 Kcal/h Hermetik Konvansiyonel Kombiden yana kullanabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

Demirdöküm Atron H 24 24 Kw 20210 Kcal/h Konvansiyonel Hermetik Kombi

demirdokum-kombi

Demirdöküm her alanda farkını ortaya koymayı ihmal etmiyor! Bu alanda kullanışlı bir ürün tercih etmek ve ısıtıcı konusunda kesin çözümler üretmek bakımından tercihinizi Demirdöküm Atron H 24 24 Kw 20210 Kcal/h Konvansiyonel Hermetik Kombiden yana kullanabilirsiniz. Satış fiyatı 1400 TL civarı olan bu ürün, 2 yıl boyunca garantili olarak sunuluyor. Kombi markaları arasında Dünya’nın en iyilerinden bir tanesi olan ve yerli sermaye Demir Döküm’ü siz de araştırabilir ve tercih edebilirsiniz!

Menüye geri dön ↑

Protherm LYNX 24 24 Kw 20000 Kcal/h Hermetik Çift Eşanjörlü Kombi

protherm-kombi

Protherm markası, 2 yıl garantili olan 2016 serisi ürününü tanıtmayı ihmal etmedi. Bu alanda hem kullanışlı, hem de kesin çözümleri olan ürünler satın almak adına tercihinizi Protherm’den yana kullanın! Satış fiyatı 1200 TL olan bu ürün, sizlere ısıtıcı konusunda en iyi çözümleri sunmayı ihmal etmiyor. Hem su, hem de evi ısıtabilme konusunda yardımcı olan Protherm LYNX 24 24 Kw 20000 Kcal/h Hermetik Çift Eşanjörlü Kombi, çift eşanjörlü olduğundan dolayı sizlere tamamen çözüm olanakları sunmayı es geçmeyecektir.

Menüye geri dön ↑

Bosch Condens 2500 W (24 Kw) Tam Yoğuşmalı Kombi Bosch

Bosch markasının bu yıl ürettiği ve “çok satanlar” bölümünde yer aldığı Bosch Condens 2500 W (24 Kw) Tam Yoğuşmalı Kombi Bosch, son dönemlerin en çok rağbet gören ürünleri arasında gösteriliyor! Amacınız kaliteli bir ürün satın almak ve uzun ömürlülüğü korumak ise hemen tercihinizi bu devasa üründen yana kullanmayı ihmal etmeyin. Satış fiyatı 2,250 TL civarı olan bu ürünler, günümüzün pahalı ürünleri olarak görülse de, uzun ömürlülüğü ile sizlere cazip çözümler sunmaktan geri kalmayacaktır. Hemen siz de araştırmaları yapabilir, sizlere en çok hitap eden ürün tiplerini görebilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

Alarko seradens super plus ssp 28 tam yoğuşmalı kombi 28 kw

Alarko markasının bu yıl çok satan ürünlerinden bir tanesi de tam yoğuşmalı kombiler! Ortalama satış fiyatı 3000 TL olan bu ürün, günümüzün en dayanıklı ve en kaliteli kombileri arasında gösteriliyor. Sizin de amacınız bu yönde kapsamlı ve kaliteli bir ürünü tercih etmek ise hemen Alarko seradens super plus ssp 28 tam yoğuşmalı kombi 28 kw gözden geçirebilir, satın alma olanaklarına ulaşabilirsiniz. Bu alanda dayanıklılığı ve kalitesi ile göz dolduran ürünler satın almak adına Alarko markasına göz gezdirmenizi öneriyoruz. 5 yıl kadar garantili olan, ısıtıcı konusunda muhteşem çözümler sunan bu ürünü siz de incelemekten geri kalmayın.

Menüye geri dön ↑

ECA Confeo Premix 24 Kw 20640 Kcal/h Yoğuşmalı Hermetik Kombi

Listemizin son sırasında ECA markası yer alıyor! Son dönemlerin en popüler ürünleri arasında gösterilen ECA, kullanım kolaylığı ve ısıtma konusunda muhteşem çözümleri ile göze çarpmaktadır. Amacınız dayanıklı, aynı zamanda kaliteli ürünlere yönelmekse siz de tercihinizi mutlaka ECA markasından yana kullanmayı ihmal etmeyin. Bu alanda popüler olan ürünler ile beraber, satış fiyatı 2,250 TL civarı olan bu ürünleri gözden geçirebilirsiniz.

Burada yer alan ürünleri inceleyerek, sizlere en çok hitap eden kombi türlerini satın alabilirsiniz. 1100 TL ila 3000 TL arası değişen geniş ürün yelpazesi sunumu ile her bütçeye hitap eden ürünleri bulmak mümkün!

Oylama yap!

0 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…