Etkili ve uzun ömürlü bilinen 4 biber gazı modeli incelemesi

Günümüzde artık biber gazı, herkesin çantasında bulunması gereken bir ürün olarak görülmektedir. Bu sebeple çantaların vazgeçilmezi olan biber gazları, sizlerin can ve mal sağlığını riske etmeyecek olan bir durum olarak görülmektedir. Peki, etkili ve uzun ömürlü bilinen 4 biber gazı modelini incelerken  birçok faktöre dikkat ettik. Sizlere cazip bir ortam kurabilme konusunda yardımcı olan sitemiz, tüm çantalarınızın vazgeçilmezi olan bu ürünleri inceliyor. Dikkat etmelisiniz ki, bu tip ürünleri yasal olarak taşımak yasak! Fakat bayanlar, ülkemizde yaşanan problemlerden korunabilmek açısından bu tip ürünlere ciddi anlamda ihtiyaç duymaktadır. Şimdi sizler için hazırladığımız incelememize göz atabilirsiniz;

Jenix Biber Gazı Göz Yaşartıcı Sprey (JNX3079)

Hırsızlara ve saldırganlara karşı kendinizi korumak amaçlı üretilmiş olan Jenix, bu alanın en çok satan ve ilgi gören ürünleri arasında yer alıyor. E-ticaret sitelerinden 15 TL fiyat ile temin edebileceğiniz bu ürün türü, öldürücü etkisi olmamasından kaynaklı sıktığınız anda karşı tarafı ekarte etmesine yardımcı olacaktır. Temas halinde bol su ile yıkamanız doğrultusunda geçmektedir. Fakat saldırgana sıktığınız an itibariyle sizlere ikinci bir saldırı da bulunma olasılığı dahi yoktur! Çantanızda, cebinizde veya aracınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz bu ürün, el için en ideal boyutlarda tasarlanmaktadır.

Menüye geri dön ↑

Nato Biber Gazı

Nato markası, günümüzün en çok satan ve ilgi gören biber gazlarından bir tanesidir. Üreticisi Alman firmasıdır. Günümüzde pek çok kişi tarafından kabul gören ve satış rekorları kıran bu ürün, ister küçük, ister büyük boy olarak tarafınıza ulaştırılabilmektedir. Ozon tabakasına zarar vermeyen, 5 metreye kadar etkili olan, savunma aracı konusunda günümüzün 1 numarası olan Nato Biber Gazını e-ticaret sitelerinden 5 ila 10 TL arası bir fiyata temin etmek mümkündür. Temas edildiği zaman mutlaka su ile yıkanması gerekmektedir. Ayrıca su ile yıkanmadığı müddetçe karşınızda kim olursa olsun, en az 3 saat boyunca etkisini gösterebilmektedir. Güvenle satın alabilirsiniz!

Menüye geri dön ↑

Police Security Biber Gazı Sprey 40 Ml

5 metreye kadar saldırganlara karşı etkili olan Police Security Biber Gazı Sprey 40 Ml, son dönemin en çok satan ürünleri arasında yer almaktadır. Fiyatı 5 ila 10 TL arası değişen bu ürün, günümüzün en etkili biber gazlarından bir tanesi olarak görülmektedir. Polislerin kullandığı bu ürün, özellikle herhangi bir saldırı anında kullanıldığı vakit karşı tarafı en kolay şekilde ekarte etmenizde rol oynamaktadır. Zehirli veya öldürücü olmamasından dolayı, karşı tarafa kullandığınız vakitlerde kendi can ve mal sağlığınızı korumak için epey etkili bir ürün olarak görülmektedir. Spreye maruz kalan kişi en az 30 dakika boyunca etkisiz kalacak ve gözlerini açamayacaktır. Bu da ikinci bir hamle yapmanız konusunda epey etkili bir durum olarak görülmektedir. Ayrıca üretici firma tarafından 2 yıl garantilidir.

Menüye geri dön ↑

Fox Biber Gazı

Fox markası, günümüzün en çok tercih edilen ürünlerinden birisi olsa da, Türkiye’de satışını bulmak oldukça güçtür! Alanının en etkili ürünlerinden bir tanesi olarak göze çarpmaktadır. 10 metreye kadar atış yapabileceğiniz ve aynı zamanda minimum 1 saat kadar (su ile temas edilmezse) etkisini gösterebilen bu ürünün satış fiyatı ise 20 TL civarıdır. Üretici firma tarafından 2 yıl garantili olan bu ürün, doğru isabet ettirdiğiniz zaman karşı taraftan tamamen kurtulabilmenizi de kolaylaştırmaktadır. Bu nedenle günümüzün en pahalı markalarından bir tanesi olarak görülmektedir. Dilediğiniz boyutlarda temin edebilir ve bu ürünü çantanızda taşıyabilirsiniz.

Evet, biber gazı modeli incelemesi yazımızın sonuna geldik. Listede yer almayan herhangi bir markayı satın alırken, şu gibi durumlara mutlaka dikkat edin;

  • Sıkma menzilini minimum 5 metre olmak üzere satın alın.
  • Mutlaka piyasada isim yapmış olan ürünlere yönelin.
  • Su ile temas edilmediği müddetçe ne kadar süre ekarte edebileceğinizi gözlemleyin.
  • Yasal olarak taşımak yasak olduğundan sebep, çantanızda bulundururken çok dikkat edin.
  • Olabildiğince avuç içi boyutlarında bir ürün alın. Böylelikle hem temas, hem de sıkmak daha basit bir hal alacaktır.
  • Ürünleri garantili bir şekilde almanızda fayda vardır.

Aynı zamanda sizlerin etkili ve uzun ömürlü bilinen 4 biber gazı modeli konusunda denediğiniz ürünler varsa bizlere yorum olarak ulaştırmaktan geri kalmayın. Böylelikle özellikle bayanları ilgilendiren yazımızın sonuna gelmiş olduk! Üst kısımda yer alan 4 ürünü de güvenle temin edebilir, alanının en çok satılan bu ürünleri ile beraber can ve mal güvenliğinizi her daim ön planda tutabilirsiniz. Herhangi bir saldırı anında kendinizi korumak artık çok kolay!

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.