Et Pişirmek İçin İyi ve Uygun Bilinen 5 Elektrikli Izgara Markası

Türk kültürünün ayrılmaz parçası mangallar Devlet-i Aliyye zamanında hayatımıza girmişler. Eskiden dağda, bağda, yolda, bahçede, bayırda mangal yakan bizler şimdi şehir hayatıyla birlikte eskisi gibi mangal yak(a)mıyoruz. Bu durum şüphesiz elektrikli ızgaralara olan ihtiyacı da artırdı. Evde kokusuz ve issiz mangal keyfi yapmak isteyenlerin elektrikli ızgara araştırmalarına girdiklerini iyi biliyoruz. Mangal tadı vermeselerde pratik bir çözüm olarak elektrikli ızgaralara mutfağımızda yer açabiliriz.

Bir elektrikli ızgara aklamak aklınızın bir köşesinde zaten vardı. Bizim yazımız elektrikli ızgaraya olan ihtiyacınızı belki yeniden hatırlattı. Piyasada bulunan zibilyon tane elektrikli ızgaradan hangisini hangi özelliklerine göre seçeceksiniz? bunun araştırmasını iyi yapın ki aldıktan sonra bi köşede atıl beklemesin. Spor ve diyet yapanlar için de menülerine ızgara et, tavuk ve balık ekleyenler için elektrikli ızgaralar bulunmaz bir nimet…

Şimdi hadi gelin hep birlikte 4 mevsim evde mangal keyfi yapacağınız elektrikli ızgaralara şöyle bir bakalım ve “Et Pişirmek İçin İyi ve Uygun bilinen 5 Elektrikli Izgara Markası” yazımıza geçelim…

WEBER STEPHEN

weber

1952 yılında George Stephen tarafından Amerika’da kurulan dünyaca ünlü marka Weber, ızgara ve barbekü denilince akla gelen ilk markalardan. Sadece barbekü ve ızgara üreten Weber, Amerikan tipi ızgaraların mucididir ve 6 kıtada en çok satan marka olmuştur. 4 mevsim mangal tadını alasınız diye son teknolojiyi kullandıkları elektrikli ızgaralarda, aradığınız mangal tadını bulacaksınız. Weber, ürünlerine 5 yıl garanti vermekle birlikte sadece üretici konumunda değil eğitici konumundadır. Izgaralarla ilgili akedemisi bulunan ve eğitim de veren Weber, sağlıklı ve lezzetli pişirimler yapmanız için üretimden eğitime ciddi çalışmalar yapıyor.

Menüye geri dön ↑

PHILIPS

philips-hd441720-2-z

Elektrikli ızgaradan beklediğimiz şey: Kokusuz ve dumansız evde lezzetli ızgaralar yapmak ve ızgara sonrası temizliğinin kolay olmasıdır. Güzel bir ızgara keyfinin ardından işkence gibi temizlik yapmanız gerekiyorsa giderek daha az kullanırsınız. İşte bu noktada Philips’in elektrikli ızgaralarına bakmanızı tavsiye ederiz. Hem lezzetli pişirimi hem de çıkarılıp bulaşık makinesinde yıkanabilen parçalarıyla size müthiş bir kolaylık sağlayacaktır. Kapalı olan rezistansı sayesinde etin yağları damlayarak duman olmasını önleyecektir.

Menüye geri dön ↑

HOMEND

NSP

Homend isminden dolayı yabancı sermayeli bir marka gibi algılansa da Index grup bünyesinde faaliyet gösteren Türk markasıdır. 2009 yılında kurulan Homend, küçük ev aletlerinde dünya markası olma yolunda ilerleyen başarılı bir marka. Üretimlerini Türkiye ve Uzakdoğu’da yaptıran Homend, bazı ürünleri için Almanya ve ve İngiliz markalarla ortaklaşa çalışıyor. Elektrikli ızgara tasarımı oldukça şık olan Homend, yeni çıkan modellerinde cam yüzey kullanılmış. Bu da sağlık açısından artı puan vermemiz demek oluyor. Homend elektrikli ızgaralar, değişik sıcaklıklara ayarlanan 2 pişirme alanıyla hareket alanınızı genişletmekte. Açma kapama ve ısı ayarlama düğmelerinin elektronik olduğu ve cam pişirme alanının bulaşık makinesinde yıkanabilir olması titiz hanımların ilgisini çeken diğer noktalardan. Ancak ızgara yaptığınız etin yağı cam yüzeyde donarsa temizlik biraz zor hale geliyor. Pişirdikten sonra spatulayla yağını kazımanız işinizi kolaylaştıracaktır.

Menüye geri dön ↑

ERA

Era markası ilk duyanlara yabancı gelse de elektrikli pişirme grubunda alışveriş yapanlar ya da araştırma yapanların aşina olduğu markalardan. Üretimde pişirme grubu ürünlerine yoğunlaştıkları için, bu alanda uzmanlaştıklarını söyleyebiliriz. Bunu söylerken de tabii kullanıcı yorumlarının olumlu olması ve tavsiye edilme oranının yüksek olması önemli etkenlerden. Elektrikli ızgaralarını kapaklı üreten Era, etleriniz daha güzel pişmesini ve kokunun yayılmamasını sağlıyor. Rezistansı üstte olduğu için etin damlayan yağı koku ve duman yapmaz. Bulaşık makinesinde yıkanabilen aliminyum kapaklar temizlik konusunda sizi yormayacaktır. Zaman ve elektrik tasarrufu sağlayan Era elektrikli ızgaralar çalışan hanımların bugün akşam ne pişirsem derdine son verecek gibi.

Menüye geri dön ↑

KORKMAZ

Son yıllarda dikkatleri üzerine çeken diğer marka ise Korkmaz. 1972 yılında paslanmaz çelik mutfak eşyaları üreterek sektöre giren Korkmaz, elektrikli ızgaralarda da adını duyuran bir marka olmuştur. Fiyatlarının diğer markalar kadar korkutucu olmaması ve insan sağlığını önemseyen ürünler üretmesi müşteriler tarafından oldukça beğenildi. Neredeyse 80 küsur ülkeye ihracat yapan Korkmaz’ın elektrikli ızgaraları, dumansız ve kokusuz ızgara yapmanızı vaadediyor. Hemde bütçenizi sarsmadan…

Efendim yemeyi sevenler için hazırlamış olduğumuz “Et Pişirmek İçin İyi ve Uygun bilinen 5 Elektrikli Izgara Markası” araştırmamızın sonuna geldik. Kötü günler için bi tane bulunması gereken elektrikli ızgaraları bi daha düşünün deriz… Keyifli Alışverişler!

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En iyi ve en uygun olanlar burada