Erkekler için Sıcak Havalarda Kalıcı ve Güzel Kokulu bilinen 5 Deodorant Markası

Sıcak havalarda hepimizin yakındığı onlarca sorun vardır elbette. Ancak bunlardan bir tanesi öylesine rahatsız eder ki bizi yaz mevsiminin gelmesine sırf bu sebepten bile sevinemeyiz. Sıcak havalarda terlemek belkide yaz mevsiminin en sinir edici sorunudur. Sabah evden oldukça bakımlı çıkıyorsunuz.Temiz kıyafetlerinizi giyinip, aksesuarlarınızı takınıyorsunuz. Öz güvenli bir şekilde dışarı çıkıyorsunuz. Fakat 1 2 saat geçtikten sonra vücudun sıcak havaya verdiği reaksiyon sebebiyle terlemeye başlarsınız. Sabah giyindiğiniz temiz kıyafetleriniz artık ter kokmakta ve bu da sizi çok çok rahatsız edecektir.

Bunun için onlarca çeşit kozmetik ürünü elbette vardır. Ancak hangisinin ne kadar kalıcılığı sağladığı elbette tartışılır. Sabah kullandığınız koku sizi ancak 1 2 saat idare edecekse o kokuyu kullanıp kullanmamanız arasında fark olmayacaktır. Kısacası ter kokusundan kurtulmanın ancak tek bir yolu vardır. O da deodorantlar…

Deodorantlar sıcak havalarda bizi kurtaran nadir kozmetik ürünüdür. Dışarı çıkmadan temiz cilde uygunlandığında gün boyu terleseniz bile güzel kokmanızı,aşırı terlemenizde ise ter kokmamanızı sağlayacaktır. Fakat deodorantların sanıldığı gibi kolay bir kullanımı yoktur. Deodorantların tam anlamıyla işe yaraması için bazı inceliklere özen göstermeniz gerekmektedir. Bu incelikler şunlardır:

-Deodorantınızı kullanmadan önce koltuk altlarınızın kuru ve temiz olmasına dikkat ediniz.

-Deodorantı direkt olarak cildinize uygulayın çünkü giysilerinize sıktığınızda ter kokusuna hiçbir şekilde engelleyemezsiniz.

-Deodorant pudralı ise kullanmadan önce çalkalamanız gerekmektedir. Daha sonra 15 cm uzaklıktan koltuk altınıza sıkmanız ter kokusunu tamamen engellemek için yeterli olacaktır.

Fakat her kozmetik ürününde olduğu gibi deodorantlarda da onlarca hatta yüzlerce çeşit vardır. Sadece kokuları açısından farklılık göstermeyen bu deodorantlar başka özellikleri açısından da farklılık göstermektedir. Bu konuda size yardımcı olmak amacıyla ”Erkekler için Sıcak Havalarda  Kalıcı ve Güzel Kokulu 5 Deodorant Markası” adlı yazıyı hazırladık. Şimdi dilerseniz yazımıza geçelim…

Dolce Gabbana

eniyiveuygun

Dolce Gabbana deodorantları hemen hemen tüm ciltler için uygundur. Tüm alerji testlerinden başarıyla geçmiştir. Bu deodorant markası terlemeyi önleyeceği gibi ferahlatıcı kokusu ile de gün boyu ferahlığı size hissettirecektir. Parfüm ile birlikte kullanıldığında kalıcılığı daha da artmaktadır. Dolce Gabbana deodorantları günlük kullanıma uygundur. Temiz cilde istediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz. Klasik ve maskülen kokulardan oluşan çeşitleri mevcuttur. Kendi zevkinize ve tarzınıza göre istediğiniz her koku mevcuttur. Dolce gabbana, Uygun fiyatıyla da kaliteyi kolay elde etmenizde yardımcı olmaktadır.

Menüye geri dön ↑

Lacoste

eniyiveuygun

Lacoste ürünlerinin kalitesini aşağı yukarı hepimiz az çok duymuşuzdur. Bu kalitesini deodorantta da devam ettiren marka tüm cilt tipleri için uygun deodorantlar üretmiştir. Lacoste kokuları ferah,şehvetli ve farklı bir deneyim sunmaktadır. Parfüm ile birlikte kullanıldığında kalıcılığı artan bu deodorant tek başına kullanıldığında da ferah bir etki sunar. Lacoste şişelerinde üst kısımlarında, orta kısımlarında ve dip kısımlarında farklı kokulara dönüşür. Bu özelliğiyle oldukça fark yaratan lacoste, tamamen yeni bir çığır açmıştır. Duş sonrası veya ihtiyaç duyduğunuzda koltuk altınıza yada tüm vücuda uygulanır. Kendine has kokusuyla ortamlarda oldukça dikkat çekmektedir. Kullanıcıları tarafından tavsiye edilmektedir.

Menüye geri dön ↑

Hugo Boss

eniyiveuygun

Günlük kullanıma oldukça uygun olan Hugo Boss deodorantları farklı egzotik kokularıyla da kullanıcıları tarafından tavsiye edilen bir başka markadır. Temiz tene istenen sıklıkta uygulanabilir. Erkek deodorantları için oldukça farklı duygular katan kokular barındırmaktadır. Pozitif, tutkulu, sosyal, özgür ruhlu, optimist tutkulu ve paylaşımcı duygularını içerisindeki kokularla size sağlayan bu ürün uygun fiyatıyla da kullanıcıları tarafından beğenilerek tüketilmektedir.

Menüye geri dön ↑

Givenchy

eniyiveuygun

Stil sahibi erkeklere ve aynı zamanda kendine güvenenlere iddialı kokusuyla tam sizin ürününüz olacaktır. Taze ve keskin kokusuyla kullanıldığında hemen etkisini gösteren bu marka aynı zamanda gün boyu da kalıcıdır ve gün boyu size ferahlık sağlayacaktır. Bu marka aynı zamanda  kötü kokuları yok ettiği gibi terlemeyi de önlemeye yardımcı olur. Parfüm ile birlikte kullanıldığında etkisi kokunun kalıcılığı ekstra artmaktadır.

Menüye geri dön ↑

XO

eniyiveuygun

XO deodorantları gün boyu cildinizde hissedilecek yaz ve kış aylarında ferahlık ve zindelik sağlayacaktır. Tüm vücudunuzu  sararak hoş ve ferah kokmanızı sağlayacaktır. herkesin teninde kendi ışığını yansıtarak yayılacak ve ter kokusunu önleyecektir. Oldukça uygun fiyatlı olan bu marka kullanıcıları tarafından çokça övgü almıştır.

Sizler için hazırladığımız yazımızın sonuna geldik.

Keyifli alışverişler dileriz..

Oylama yap!

0 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 6

Upvotes: 3

Upvotes percentage: 50.000000%

Downvotes: 3

Downvotes percentage: 50.000000%

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…