Cüzdan Taşımak İstemeyenler İçin Şık Bilinen 7 Kredi Kartlık Modeli

Kredi kartlarını, kartvizitleri ve çeşitli kartları muntazam şekilde yanımızda taşımamızı sağlayan kartlıklar, son derece kullanım kolaylığı sağlamaktadırlar. Nakit para yerine kredi kartı kullananlar cüzdan yerine de kredi kartlıklara yönelmişlerdir. Cüzdan gibi büyük olmayan boyutları cepte kolay taşımaya imkan verirken, şık tasarımlarıyla da kişiliğiniz hakkında ipucu vermektedir.

TÜYO: Şıklık yanında cüzdanların deri kalitesi de büyük önem arz etmektedir. Mesela bazı deri türleri suni ve hakiki karışımı olmaktadır. İşte bunların kalitesi hakiki deriden daha bile yüksek olmaktadır. Çünkü hakiki deri kokmaya, renk atmasına, yıpranmaya müsaittir. Oysa ki suni derilerde bu tarz problemlerde hiçbir zaman karşılaşmayacaksınız. Ancak elbette suni malzemenin kim tarafından ne şekilde ve hangi garantilerle üretildiği de mühimdir!

Günümüzde kartlar o kadar hayatımıza girdiler ki, karta bağımlı yaşıyoruz desek abartmış olmayız. Kredi kartları, üyelik kartları, toplu taşıma kartları, mağazaların indirim ya da avantaj kartları, öğrenci ya da meslek kartları derken cüzdanımızda yer işgal eden yığınla kart oluştu. Hem nakit hem kartlar karışıklığa sebep olmakla birlikte gerektiğinden fazla nakit taşımak da tehlike arz etmektedir. Allah korusun bi hırsızlık durumunda nakit para anında giderken kredi kartını hemen iptal ettirme avantajınızda bulunmaktadır.

Yeni bir kredi kartlık ya da olan kartlığı değiştirmek istiyorsanız, dikkat edeceğiniz ilk hususun tarzınız olduğunu belirtmek isteriz. Kredi kartlıkları, diğer tüm kişisel eşyalarınız gibi tarzınızın tamamlayıcısıdır ve insanlara sizin hakkında kısa bilgiler de vermektedir. Arkadaşlarınızla ya da sevgilinizle gittiğiniz bir yemekten sonra hesap öderken çıkaracağınız kredi kartlığınız emin olun kadınların çok fazla dikkatini çekecek ve sizin hakkınızda bilgi sahibi olmalarına sebep olacaktır. Ya da bir iş görüşmesinde ya da iş ziyaretinde çıkaracağınız kartlık da aynı şekilde karşı tarafa mesajlar gönderecektir.

21. yüzyılda kredi kartlarının çok kullanılması, kredi kartlıklarının da fazlasıyla tercih edilmesi firmaları da kredi kartlık üretimini tetikliyor. Bir çok markanın koleksiyonlarında cüzdanla birlikte kredi kartlıklarına da yer vermesiyle tüketicilere farklı alternatifler sunmaktadır. Piyasada bulunan envai çeşit kredi kartlık ve modeli arasından tarzınıza en uygun ve uzun yıllar kullanabileceğiniz bir model seçmenize yardımcı olmaya çalışırken en çok tutulan modellere de yer vermeye çalışacağız. Deri, metal, suni deriden yapılmış olan kredi kartlıkları, ayakkabı ve kemerinizle bütünlük sağlarsa çok daha klas bir görüntüye de sahip olabilirsiniz. Çeşitli boy ve ebatlarda üretilen kartlıklarda küçük boyutlu olanlar cepte taşıma kolaylığı sağlarken, büyük ebatta üretilen kredi kartlıkları, çok fazla kart taşımanıza fayda sağlamaktadır.

BENZER İÇERİK:  Karizmatik ve kaliteli bilinen 5 siyah t-shirt modeli incelemesi

Hadi şimdi gelin hep birlikte Cüzdan Taşımak İstemeyenler İçin Şık Bilinen 7 Kredi Kartlık Modeli yazımıza geçelim…

TORY BURCH 100813656_003

1

Çanta ve babetleriyle meşhur olan, Amerikan stilinin en güzel örneklerinden olan Tory Burch, 2004 yılında faaliyetlerine başlamış ve o günden bugüne fırtınalar estiren bir marka olmuştur. Özellikle renkli balerin babetlerinin liseli kızlar arasında çok tutulduğu Tory Burch, tüm dünyayı etkisi altına alan bir markadır. Türkiye’de ilk mağazasını 2013 yılında Zorlu Center’da açan Tory Burch, kredi kartlıklarında da sade ama şık tarzını ortaya koymuştur. Tory Burch logolu ve %100 deri olan kredi kartlık modeli, minik boyutuyla pratik ve düzwnli olmanıza yardımcı olacaktır.

Menüye geri dön ↑

VAKKO 868104177794

2

Türkiye’nin en prestijli markalarından olan Vakko’nun hikayesi Vitali Hakko’nun kurduğu Şen şapka adlı küçük bir dükkanla başlamıştır. Atatürk’ün şapka devriminden sonra yıldızı parlayan Şen şapka, daha sonra hızla yükselerek Beyoğlu’nda açtığı çok katlı mağazasıyla lüks giyimin aranan ismi olacaktır. Yahudi asıllı İstanbul’lu Vitali Hakko’nun kurduğu Vakko bugün Cem Hakko tarafından yönetilmektedir. Çanta, cüzdan ve kartlıklarıyla da bir sembol haline gelen Vakko’nun kredi kartlıkları bildiğimiz yalın Vakko tarzıdır. Favorimiz olan bu modelin 4 adet kartlık yeri bulunmakla birlikte faturalarınızı koymak için körüklü gözü de bulunmaktadır.

Menüye geri dön ↑

DESA S4122- 1010022045002

3

Desa’nın hikayesi 1972 yılında eczacılık öğrencisi olan Melih Çelet’in girişimci ruhuyla başlar. Bir Amerikan firmasıyla bağlantıya geçerek Kapalıçarşı’da numune hazırlatarak deri sektörüne giren Çelet, bugün neredeyse bir dünya markası haline gelen Desa’nın temellerini de atmış bulunmaktadır. Deri grubunda neredeyse her AVM’de bir mağazası bulunan ve ürünlerinin hakkaten çok kaliteli ve kullanışlı olduğu Desa, deri deyince ilk olarak akla gelen markalardandır. Kadın ve erkeklere yönelik çıkardığı zengin model arasından, kadın kredi kartlıkları daha şık ve renkliylen, erkeklerin ki daha sade ve ağır renklerden oluşmaktadır. Diğer markaların aksine kadın kredi kartlıklarında çok fazla çeşit bulunan Desa’da bizim favorimiz, rengiyle tüm dikkatleri üzerine çekecek olan bu modeldir. Aynı modelin siyah ve gri renkleri de olmakla birlikte çok daha farklı model, renk ve boyutta kredi kartlıkları bulabilirsiniz.

BENZER İÇERİK:  Kaliteli ve güzel bilinen 5 kadın kazak modeli incelemesi
Menüye geri dön ↑

NETWORK 1050133-052

Aymarka bünyesinde faaliyet gösteren Network, Türkiye’nin en kaliteli markalarından biridir. Şehirli çalışan kadın ve erkeğe hitap eden ve modern çizgide ürünleri olan Network, kadın ve erkekte de kredi kartlık modelleri çıkarmaktadır. Kendine has kaliteli tarzı kredi kartlıklarında da yansıtan Network, çalışan şehirli kadın ve erkekleri hedef alıyor. Erkeklerde de oldukça şık modeller olmakla birlikte bizim favorimiz 1050133-052 kodlu kadın kredi kartlık modeli. Siyah ve vizon renklerde üretilen bu model, %100 deri olmakla birlikte baskılı deriden üretilmiştir. Siyah modelinde kırmızının müthiş gücünden yararlanılırken, vizon renginde acı kahveden yararlanılmıştır. Kız arkadaşınıza veya arkadaşınıza çok şık bir hediye alternatifi olabilir…

Menüye geri dön ↑

TERGAN S1KK00001210B06

1972 yılında Mümin Tergan tarafından kurulan ve işe kemer üretimiyle başlayan Tergan, bugün ayakkabı, çanta, cüzdan ve kemer gibi deriyle üretilebilen her sektörün içindedir. ürünleri müşterileri tarafından oldukça beğenilen tergan, cüzdan ve kredi kartlıkları da tutulan modeller arasındadır. Kullanımı oldukça pratik olan bu model kredi kartlık, kullanışlılık açısından da hoşunuza gidecek bir modeldir.  Siyah, taba, kırmızı, lacivert, bordo ve yeşil renkleri bulunan bu model, %100 deriden yapılmıştır. Çıt çıtı sayesinde kredi kartlarınızın düşmesi gibi bir riskle de karşı karşıya kalmazsınız.

Menüye geri dön ↑

BEYMEN 100826308_025

1971 yılından itibaren faaliyetlerini sürdüren Beyman, Türkiye’nin lüks giyim markalarından biridir. Kendi içinde farklı kaliteleri bulunan Beymen, çanta ve cüzdanları da oldukça beğenilmektedir. Yurtiçi ve yurtdışında bir çok noktada satışı yapılan kaliteli markalardan olan Beymen’in kredi kartlıklarında sizin için seçtiğimiz model %100 deridir ve Beymen logoludur. Kahverengi, lacivert ve yeşil renk seçenekleri bulunan kartlıklarda, klasik tarz benimseyenler için şık bir alternatiftir.

BENZER İÇERİK:  İyi ve Uygun bilinen 7 Altın Bilezik Modeli İncelemesi
Menüye geri dön ↑

LACOSTE MEN S CLASSIC PREMIUM NH 1284hp. 047

Dünyaca ünlü Fransız markası Lacoste’un, kredi kartlığı da tarzına yakışır bi şekildedir. Lacoste’dan vazgeçemeyenlerin kredi kartlıkları da Lacoste olmalı. Aslında benimde alacağım şeyler Lacoste’da varsa tercihim Lacoste’dan yana oluyor. Satış sonrası hizmetini pek beğenmesem de Lacoste tarzını seviyorum. Sizin de Lacoste hassasiyetiniz varsa kredi kartlığınızı Lacoste almanızı tavsiye ederiz.

Sizin için hazırlamış olduğumuz “Cüzdan Taşımak İstemeyenler İçin Kredi Kartlık Modelleri” yazımızın sonuna geldik. Umarım faydalı olabilmişizdir. Keyifli alışverişler dileriz…

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
En iyi ve en uygun olanlar burada