Çocuklar İçin Kaliteli Ve Sağlam bilinen 5 Akülü Araba Markası incelemesi

Yaz mevsiminde pahalı olur düşüncesiyle bi çoğunuz sağlam ve kaliteli, aynı zamanda da uygun fiyatlı akülü araba arayışına girdiniz bile… İnternetten araştırma yaparken biz çıktık karşınıza. Bu süper bi buluşma oldu. Çünkü çocuğunuz için en iyi ve uygun akülü araba markalarını sizden önce araştırdık bile…

Şuan 30’lu yaşta olanların içinde kalan çocukluk oyuncaklarını sayalım desek ilk sırada akülü arabalar gelir. “Ben binemedim bari çocuğum binsin” mantığıyla çocukken akülü araba alamayan anne babalar muhtemelen şimdi çocuklarına, yeğenlerine akülü araba bakıyorlardır. Bizim zamanımızda alabilmek şöyle dursun kiralayıp binmek bile fiyakalı bişeydi. Sadece erkek çocuklarına alınabilecek bir hediye gibi algılansa da kız çocukları için de muhteşem bir hediye olacaktır. Hele Mercedes, BMW, Mini Cooper gibi markaların lisanslı ürünleri büyükleri bile imrendiren cinsten arabalar…

Akülü araba seçiminde ebeveynlerin yönetmesi için uzaktan kumandalı olması, kullanılan malzemenin kanserojen madde içermemesi, ileri geri vites manevrasının ve emniyet kemerinin olması önemli. Şarj etmenin sorun olmaması için aküsü çıkıp şarj edilebilen arabaları tercih edin. Asansöre ve arabanın bagajına sığıp sığmayacağını da göz önünde bulundurmayı unutmayın.

Yazımızda çocuklarınızı sevindireceğiniz akülü arabaların özelliklerinden ve markalarından bahsedeceğiz. Bir çocuğu akülü arabadan daha çok sevindirecek bir hediye yoktur heralde…

SUNNY BABY

5949c124mavi

1999 yılında sektöre giren Sunny Baby akülü arabaların garanti süresi 3 yıldır. BMW AG şirketiyle Sunny Baby tarafından çocuklara uyarlanan akülü araba, en az gerçeği gibi muhteşem. Lüks deri koltuklar araca gerçekten BMW lüksünü getirmiş. 12 voltluk aküye sahip araçta zorlanmadan tüm yollarda ilerleyebilirsiniz ayrıca ileri ve geri hareket etme özelliği ile araç vazgeçilmezler arasındadır. Çok fonksiyonlu ve çeşitli ses efektlerine sahip bir direksiyona da sahiptir. Açılabilen yan kapılar,farklı sesler çıkaran direksiyon, geniş oturma bölümü ve emniyet kemeri ile hem çocuklarınızın gözüne hitap edecek hem de güvenli sürüş keyfini sağlayacaktır. Teknik servis ağının çok yaygın olmaması dolayısıyla alırken yaşadığınız şehirde servis imkanını araştırmanızı tavsiye ederiz. Teknik servis bulunmayan şehirleri mağdur etmemek adına kargo ücreti ödemeden akülü arabanızı gönderebilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

PEG PREGO

prego

1949 yılında İtalya’da kurulan Prego kalitesi, tasarım ve güvenliğiyle en değerli varlığınız çocuğunuz için tercih edebileceğiniz en iyi akülü arabalardandır. Prego, ürünlerine 2 yıl garanti vermektedir.
Markanın amacı, ebeveynlerin hayatını kolaylaştırarak, yenilikçi ürünler geliştirmektir. Mp3 uyumlu modellerde çocuğunuz istediği müzikleri dinlemekten büyük keyif alacak. Peg Perego ürünleri arasında akülü motosiklet, akülü ATV, akülü jeep, akülü çiftlik aracı vardır ve fiyatları 1.500 ile 4.000 tl arasında değişmektedir.

Menüye geri dön ↑

BABY2GO

baby2go-9327-uzaktan-kumandali-akulu-araba-968-28-B

1957 yılında kurulmuş firma hem disbrütör hem üretici konumundadır. Aile şirketi olarak kurulan firmada sadece akülü araba değil anne bebek sektöründen bir çok ürün bulunmaktadır. Ürünlerine 2 yıl garanti veren Baby2go’da lisanslı akülü arabalar da bulabilirsiniz. ISO9001,TSE ve CE uygun olarak üretim yapar ya da ithal eder. 2-5 yaş arası çocuklar için alacağınız akülü arabalarda fiyat aralığı 600- 1.200 lira arasındadır.

Menüye geri dön ↑

PİLSAN

1940 yılında Yakup Çetinalp’in kurduğu Pilsan’ın üretim yeri İstanbul olup marka ürünlerine 2 yıl garanti veriyor. “Tasarımda Kalite” ilkesini benimseyen marka koşulsuz müşteri memnuniyetini önemsiyor. Çocuk sağlığına uygun hammaddelerden üretim yapan markanın arabalarında ileri geri vites, emniyet kemeri, elektronik korna, çıkarılabilen akü, hareket halinde yanan ön farlar gibi bir çok özellik bulunmaktadır. Pilsan’ın ürünleri ucuz gibi bir algılansa da üst grup akülü arabalarının fiyatı bir hayli fazla. Servis ağı da çok geniş olan Pilsan akülü araba fiyatları 400-1200 arası değişiyor.

Menüye geri dön ↑

DOLU

1976 yılında kurulan firma yerli marka olup yurtdışına ihracat yapmaktadır. Dolu, Sağlık Bakanlığı Oyuncak Yönetmeliğine uygun üretim yapmakla birlikte çocuk sağlığına zarar vermeyen hammadde kullanmaktadır. Dolu ürünleri uluslararası onaylı kuruluş olan TÜV Rheinland ve Intertek laboratuarlarında test edilmiş olup CE işareti taşımaktadır. Saatte 6 km hız yapan 8074 Taurus 12V modeli 35 kg. taşıma kapasiteli olup çocukların beğeneceği türden. ancak ebeveyn yönetimi için uzaktan kumandası bulunmuyor. Dolu markasının fiyat aralığı 400 ile 600 lira arasındadır.

Şüphesiz akülü arabalar pahalı oyuncaklar sınıfındadır. Fiyatı uygun modellere de yer vermeye çalıştık ancak piyasada 450 liradan aşağı binilebilir akülü araba bulmak neredeyse imkansız. Akülü arabalarla çocuğunuzun sürüş becerilerini de geliştirebilirsiniz. Sizler için kaliteli ve sağlam bilinen 5 akülü araba markasını inceledik, “eniyiveuygun” ekibi olarak çocuğunuzla birlikte keyifli zaman geçirmenizi ve güzel anılar biriktirmenizi dileriz…

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En iyi ve en uygun olanlar burada