Çin’den getirilebilecek güzel 8 kolye modeli incelemesi

Çin’den kolye getirmek ve Türkiye’de satışa sunmak ister misiniz? Girişimcilerin büyük bir bölümü bu tip siparişleri ön planda tutmak ve sipariş gerçekleştirmek açısından araştırmalar yapmaktadır. Sizleri ön planda tutabilme algısını yaratan web sitemiz, bu sayede 2020 yılının  çok ilgi gören Çin’den getirilebilecek  güzel 8 kolye modeli incelemesini ele almaktadır . Burada yer alan ürünler alanının en çok sipariş edilen ve ilgi gören ürünleri arasında yer alıyor. Var olan modellere göz atarken toplu fiyatlandırmalarını inceleyebilir, aynı zamanda bireysel olarak tekli ürünler de satın alabilirsiniz. Tekli ürünleri hediye kapsamında almak ve bir tercih ortamı yaratmak istiyorsanız bu ürünler tam da sizlere göre!

Çok satan benzersiz tasarım çinko alaşım kolye takı birçok tarzı

“ çok satan benzersiz tasarım çinko alaşım kolye takı birçok tarzı” adıyla satışa sunulan bu ürün, minimum 60 takım olarak tarafınıza ulaştırılmaktadır. 60 takım olarak fiyatı Ali Baba sitesinde 6 dolar olan bu ürün, sizlere muhteşem bir kullanım sağlıyor. ürünün yapısı çinko ve alaşım gibi oluşturulmasından dolayı bu alanda ilgi çeken ve bayanların hoşça tercih edebileceği bir takı türü olarak görülmektedir. Yaklaşık 2 ila 4 hafta süreci içerisinde siparişler tarafınıza ulaşabiliyor. Satıcıya Yiwu Zerong Electronic Business Company Limited ismiyle ulaşabilirsiniz.

2015 altın kolye tasarımları 10 gram fs-nl0013

2015 altın kolye tasarımları 10 gram fs-nl0013 ismiyle Ali Baba sitesinden satışa sunulan bu ürünler, günümüzün en çok satan ürün çeşitleri arasında yer alıyor. Yiwu Tuofeng Accessories Co., Ltd. tedarikçisi üzerinden sipariş edebilirsiniz. 60 takım olarak 10 dolar ücreti üzerinden satın alabileceğiniz bu ürünü denemek ve sipariş etmek adına siteye girişinizi yapabilirsiniz. Muhteşem parçaları alanında barındıran ve çeşit çeşit renk ve model seçenekleri barındıran bu ürünü değerlendirmek, aynı zamanda sipariş ortamı yaratmak oldukça kolay!

BENZER İÇERİK:  İyi ve uygun güneş gözlüğünü 5 adımda seçin

Çin Qingdao Parti Moda toptan tıknaz deyimi kolye

Çin Qingdao Parti Moda toptan tıknaz deyimi kolye isimli ürünler ülkemizde ciddi rağbet görmeye başladı! Bu noktada sipariş ortamı hazırlamak ve sizlere yeni ürünler satın alma konusunda yardımcı olan sitemiz, böylelikle siparişi doğrudan ele almanıza da yardımcı oluyor. Günden güne kitlelerin ilgisini çeken bu ürün türleri minimum 120 adet olarak sipariş edilmektedir. Fiyatı ise 190 dolar olan bu takım, ülkemizde sizlere satış ortamı oluşturma konusunda yardımcı olabiliyor. Qingdao Mengfan Arts & Crafts Co., Ltd. tedarikçisi üzerinden bir sipariş verebilirsiniz. 2 ila 4 hafta arasında tarafınıza ulaşmaktadır.

Amberos. LT-AMBEROS Baltık Amber Teething Kolye Diş Çıkarma Bebekler için

Ali Baba üzerinde yer alan kolyeler her geçen gün ilgi ve alaka çekmektedir. Bu sebeple sizlere yeni ve hit kazanan ürünleri sıralamaktayız. Boncuk tasarımıyla satışa sunulan bu ürünler, aynı zamanda MB AMBEROS üreticisi tarafından satışa sunulan bu ürün, minimum 10 adet sağlanıyor ve aynı zamanda en geç 7 iş günü içerisinde tarafınıza sunuluyor! Satış fiyatı ise 3 dolar civarı olan bu ürün, ülkemizde çok satan ürün çeşitleri arasında yer alıyor! Siz de siparişinizi vermek ve bir ürün tercihi yapmak açısından hemen MB AMBEROS firmasıyla iletişime geçebilirsiniz.

LUOTEEMI Toptan Sıcak Satış Gül Altın Kaplama Renkli Üst Kübik Zirkon Kaplamalı Büyük Yuvarlak Kadın Kolye Kolyeler

Görenlerin gözünü kamaştıran bir diğer kolye tasarımını Luoteemi firması satış sunuyor! 10’lu paketi 4 dolar civarı bir fiyatla Ali Baba sitesinden satışa sunan firma, Yiwu Teemi Jewelry Co., Ltd. tedarikçisiyle tarafınıza ulaştırılmaktadır. Hızlı kargo imkanı sunan firma, sizlere 5 ila 10 gün içerisinde siparişlerinizi ulaştırmaktadır. Sadece 10’lu paketler değil, 100’e kadar paketleri gözden geçirebilir ve bir sipariş verme şansına sahip olabilirsiniz. Artık ürünleri denemek ve sipariş etmek oldukça kolay!

BENZER İÇERİK:  Kadınlar İçin Kaliteli Bilinen 7 İlkbaharlık Mont Markası

Classcial 316L Paslanmaz Çelik 98 adet 3AAA 4 MM Prong Ayar Elmas Tenis Kolye

100 adet olarak 24$ fiyatıyla satışa sunulan Classcial 316L Paslanmaz Çelik 98 adet 3AAA 4 MM Prong Ayar Elmas Tenis Kolye, son dönemlerde ilgi ve alaka gören ürünlerden bir tanesi! Dongguan Cixin Hardware Jewelry Factory markası tarafından satışa sunulan bu ürün, 6 ila 20 gün içerisinde tarafınıza ulaşıyor. Bu ürünü görebilmek ve nakliye / ürün donanımlarına istinaden fikir alabilmek açısından Ali Baba üzerinden Dongguan Cixin Hardware Jewelry Factory tedarikçisini araştırabilirsiniz!

 Damla Kolye Bar Kement Kolye 2016

Listemizin son sırasında bir diğer moda ürünü olarak görülen kolyeyi sunuyoruz. Moda Dainty Damla Kolye Bar Kement Kolye 2016 adı altında Ali Baba’nın en çok satan ürünlerinden bir tanesi olarak görülen bu ürün, minimum 50 adet sipariş ediliyor. 50’li paketleri 10 dolar civarı olan bu ürünler, sizlere muhteşem bir kullanım aşaması sağlamaktadır. Yiwu Guyun Jewelry Factory satıcıları tarafından tedarik edilen bu ürünü siz de deneyebilirsiniz!

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
En iyi ve en uygun olanlar burada