Cazip teklif verdiği bilinen 5 sigorta firması incelemesi

İster araç, ister ev, ister sağlık sigortası olsun; 2016 yılının  iyi tekliflerini sunduğu iddia edilen güvenilir diye bilinen sigorta firmalarını inceliyoruz. Burada yer alan firmalardan herhangi birisini seçip, kendinizi güvence altında tutabilirsiniz. Bilindiği gibi günümüzde pek çok kişi bu tip sonuçları ileri aşamalara taşımak ve daha güvenli bir ortam zemini hazırlamak açısından araştırmalarını sürdürmektedir. Sizler için hazırladığımız bu liste ile beraber, cazip teklif verdiği iddia edilen 5 sigorta firması başlıklı makalemide bazı markaları ve firmalar hakkında yorumlamalar bulmak mümkün olabiliyor. Şimdi gelelim bu alana damgasını vuran sigorta firmalarına!

Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta

2004 yılından bu yana Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta adı altında faaliyetlerini sürdüren marka, sizlere sağlık konusunda en çok ön plana çıkacak hizmet olanaklarını ele almanıza yardımcı oluyor. Güvenilir, bir o kadar da iyi fiyat olanakları sunan Acıbadem Sigorta, aynı zamanda ömür boyu sizleri ve ailenizi teminat altında tutma konusunda da bazı yaptırımlar uygulayacaktır.

Menüye geri dön ↑

Ak Sigorta

1960 yılında kurulan Ak Sigorta, prim üretimi ve öz kaynaklarının yanı sıra mali yapısı bakımından da önde gelen şirketlerden bir tanesi konumundadır. Hayat dışı genel toplam verilerine göre kitlelere güvenlik ortamı hazırlayabilen Ak Sigorta, aynı zamanda tüm sigorta kapsamı boyunca da sizlerin tamamen yardımcısı olmayı ihmal etmiyor.

Menüye geri dön ↑

Allianz Sigorta

Koç grubu bünyesinde yer alan Allianz Sigorta, Türkiye’de yer alan 70’in üzerinde ülkeye, 180 bini aşkın çalışanı ile beraber 75 milyon müşterisi üzerinden bankacılık, sigortalık ve varlık yönetimi hizmetleri vermektedir. Aynı zamanda Dünya’nın en büyük 20. şirketi unvanını da elinde barındırmaktadır.

Menüye geri dön ↑

Zurich Sigorta

Zurich Sigorta Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik ve Latin Amerika’nın olduğu çeşitli pazarlara hakimdir. Burada global iştirak ve ofis aracılığıyla hizmet veren sigorta firması, günümüzde milyardan fazla kişinin çeşitli sigorta güvencelerini üstlenmektedir. Ülkemizde de hizmet sunan Zurich Sigorta, günümüzde en sık tercih edilen firmalardan bir tanesi konumunda yer almaktadır.

Menüye geri dön ↑

AXA Sigorta

İncelememizin son sırasında AXA Sigorta yer alıyor. AXA grubu, dünyada sigorta sektörü ve sigorta şirketleri kapsamında ilk üç şirketten birisi unvanına sahiptir. Ülkemizde de milyonlarca kişiye sağlık ve çeşitli sigorta güvenceleri veren AXA Sigorta, bu alanda sunmuş olduğu muhteşem hizmetleriyle göz doldurmayı ihmal etmemektedir.

Sigorta şirketleri, çoğu zaman sağlık, araç ve konut gibi güvenceleri beraberinde tutmaktadır. Bu sebeple kitleler tarafından önem kazanan sigortalılık süreçleri, sizlerin çok daha cazip bir ortamı doğrudan ele almanıza yardımcı oluyor. Bu noktada Türk halkının sıkı araştırmalar yapması da oldukça önemli bir faktör olarak görülmektedir. Maddeler halinde sigortanın ne için önemli olduğunu sıralayacak olursak;

 • Risklerle karşılaştığınız durumları düşündüğünüz vakit, bu durumda yaşanması muhtemel bazı sıkıntıların önüne geçmeyi sağlar.
 • Evinizi, arabanızı ve sağlığınızı beklenmedik durumlarda tamamen güvence altında tutar.
 • İster hayat, ister hayat dışı sigortalar yapılabilmektedir.
 • Deprem, yangın, sel gibi felaketler yaşandığı vakit sizlere sigorta süreci yardımcı olacaktır. Ekonominiz zarar görmeden, karşılanan tüm hasarlar sigorta şirketi tarafından ele alınacaktır.
 • Kaza, yangın, hırsızlık gibi kötü olaylar söz konusu olduğunda, yine sigorta şirketleri devreye girmekte ve kayıplarınızı istenen şekilde karşılamaktadır.

Sigorta hayatımızın önemli bir parçası! Bu yüzden eksik etmeden, iyi bir sigorta firmasıyla çalışmak demek beklenmedik pek çok sıkıntının önüne geçme açısından önem taşımaktadır. Sizler de bu alanda hizmet sunan sigorta firmalarını araştırabilir, buna nazaran bir çözüm ortamından faydalanabilirsiniz. Sigorta firmasını seçerken dikkat etmeniz gereken hususlar;

 1. Mutlaka bilindik bir sigorta firmasını tercih edin.
 2. Türkiye’de ve Avrupa’da sunduğu hizmetleri araştırmanızı önermekteyiz.
 3. Sizinle her daim iletişim içerisinde olabilecek firmalara yönelin.
 4. Yıllık sigorta primlerini olabildiğince düşük meblağlarda tutan firmalarla çalışın.
 5. Her daim sizleri ve ailenizi güvence altında tutacak sigorta firmaları önem taşımaktadır.
 6. Sigorta firmasıyla anlaşmadan önce, olumlu & olumsuz yorumları internette araştırmalısınız.

Bu tip ayrıntılara dikkat edilirse, güvenli ve ön plana çıkan bir sigorta firmasıyla çalışmak söz konusu olacaktır.  Cazip teklif verdiği iddia edilen 5 popüler sigorta firması incelemesi başlığı altında inceleme hizmeti sunan sitemiz, sizlere güvenilir bilinen firmaları bu alanda incelendi. Ayrıca sizlerin çalıştığı ve memnun kaldığı sigorta şirketleri varsa yorum olarak bizlere ulaştırmayı ihmal etmeyin. Araştırmalar dahilinde sitemize ekleyecek, sizler gibi binlerce okuyucuya doğrudan bir hizmet olanağı sağlamaktan da geri kalmayacağız. Son dönemlerin araştırılan konusunu doğrudan ele aldık ve sizlere bilgilendirici bir içerik formülü ulaştırmayı ihmal etmedik. Okuyucularımız diledikleri gibi üst kısımda yer alan firmalarla çalışabilir, çok daha güvenli bir ortam zemini yaratma şanslarına da sahip olabilir.

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
En iyi ve en uygun olanlar burada