Bebekler İçin Sıcak Tutan ve Sevimli Bilinen 8 Patik Modeli

Yıllarca evliliğin hayalini kurdunuz. Bu yazıyı okuduğunuza göre şanslı olan gruptasınız çünkü sıra bebeğe geldiyse eş olayını çözmüş demeksiniz. Evliliğiniz sevimli bir bebekle taçlandırdınız mı bekar arkadaşlarınızı kıskandıracak bir aileyi tamamlamış olursunuz. Ancak size bir tavsiye yapmak isteriz: Arkadaşlarınız arasında tüm nefreti üzerinize çekmemek adına sosyal medyada evliliğinize ait vıcık vıcık fotoğraf paylaşmayın.

Bir alışverişin en keyifli yanı kendimize yaptığımız alışveriştir. Bundan daha keyifli olanı ise minnacık bebeğiniz için alışveriş yapmaktır. Bebeğiniz için ne alırsanız alın, içiniz gider. Her şeyin olduğu gibi patiklerin de küçükleri sevimli. Bebeklerin hassas ciltlerine son derece dikkat etmemiz gerekiyor. Bizim için normal olan sıcaklık onlar için çok daha serin hissedilebilir. Bu açıdan, ayaklardan üşütüp hasta olmamaları için son derece dikkat edilmesi gereken ayakları, sıcak tutan bi çift patik ihtiyacı her bebek için söz konusudur. Evde, misafirlikte ya da kreşte… Yavrunuzun rahat edeceği, ve özgürce hareket edeceği en uygun patiği bulmanız noktasında yardımcı olacağız.

Minik adımlarına uygun, en az onlar kadar hassas patikler,sıcak tuttuğu kadar terletmemesi de önemlidir. Sıcak tutsun diye giydireceğiniz patiğin ayaklarını terleterek hasta etmesini istemeyiz. Bu da ancak kaliteli bir patikle mümkün. Patik alırken dikkat edeceğiniz şeyler modeliyle de bitmiyor. Hangi modeli seçerseniz seçin kaliteli malzemeden yapılmış ve ortopedik olmasına dikkat etmelisiniz.

Editörlerimizi sizin için araştırdığı “Bebekler İçin Sıcak Tutan ve Sevimli 8 Patik Modeli” yazımıza geçiyor ve minnak bebeğiniz için alışverişin patik aşamasında sizi mağaza mağaza dolaştırmak istemiyoruz.

MAKOSEN PATİKLER

makosen

Patikte bir klasik olan Makosen patik, listemizin ilk sırasından giriş yapıyor. Makosen patikle henüz tanışmadıysanız, bu patikler için ilk görüşte aşk sözünün patiğe yansımış hali diyebiliriz. %100 gerçek deriden üretilen Makosen patikler, ortopedik yapısıyla da bebeğinizin doğal gelişimine destekleyecek türden bir patik. Rahatlığına düşkün beyefendi ve hanımefendiler için tasarlanan bu modeller 4 mevsim için de uygun modellerdir. Bir patikten daha fazlası diyeceğimiz Makosen patik, yavrunuz büyüdükten sonra bile saklamak isteyeceğiniz bir modeldir. Makosen modellerin birbirinden şirin ve sevimli modeli arasından sizin ve bebeğinizin tarzına uygun bir seçim yapmanız çok yerinde bir karar olacaktır.

Menüye geri dön ↑

ÖRGÜ TRİKO PATİKLER

triko

En geleneksel patiğimiz şüphesiz örgü triko patiklerdir. Eskiden belki hazırı alınamadığından örülen triko patiklerin doğallığını ve sıcaklığını başka patiklerde bulmanız biraz zor görünüyor. Bir patikten aradığınız doğallık ve sıcaklıksa bebeğinizin ilk aylarında ve yıllarında örgü triko patiği rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kış mevsimi için oldukça ideal olan örgü triko patikler, belki babaannesinden belki anneannesinden belki de bir yakınınızdan hediye geldi. Bebeğinize bu patikleri giydirerek hem onları mutlu eder, hem de minicik yavrunuzun ayaklarını sıcacık tutabilirsiniz. Örgü triko patikleri kendiniz de öreceğiniz gibi bir çok markanın el örgüsü formatında patikleri de bulunmakta.

Menüye geri dön ↑

PANDUF PATİKLER

panduf

Panduf modeller, patiklerin içinde en çok tercih edilen modellerin başında geliyor. Bebeğiniz biraz büyümüş ve kreşe gitme çağına geldiyse hiç düşünmeden tavsiye edeceğimiz model budur. Ayakkabı formatında olan pandufların envai çeşit model ve rengi bulunmakta. Ve istediğiniz fiyat aralığında çok rahat bir panduf bulabilirsiniz. Özellikle kış ayları için sıcak tutmasıyla bilinen panduflar, yavrunuzun sevdiği bir karakterli olursa büyük bir heyecan ve sevinçle giyecektir. Ayakkabı formatında olmasından dolayı, koşması zıplaması inmesi çıkması çok daha rahat olacaktır. Kaymayan tabanı sayesinde ıslak zemine denk geldiğinde de tehlikelerden koruyacaktır. Tabii her üründe olduğu gibi panduf seçiminde de kaliteli ve güvendiğiniz bir marka olmasına özen göstermelisiniz.

Menüye geri dön ↑

TABANLI PATİKLER

Önceden ilginç gelse de şimdi bi çok markada görmeye alıştığımız kaydırmaz tabanlar patiklerde de oldukça işe yaramış görünüyor. Bebeğinizin ilk adımlarını attığı patiklerle daha tam yürümeyi çözemediklerinden çok defa düşmeyle karşı karşıya kalıyorlar. Tabanlı patikler, mutfak, antre gibi halısız ve ıslak zeminlerde ayaklarının kaymaması adına daha sağlıklı adımlar atmasını sağlıyor. Bebeklerinizin ik adımlarını atarak yürümeye başladığı bu dönemlerde çok sert patik ve ayakkabı almamanızı ve kaliteli doğal malzemelerden yapılmış ürünleri almanızı tavsiye ederiz.

Menüye geri dön ↑

BAĞCIKLI PATİKLER

Sanki büyümüş de küçülmüş patiklerin adı bağcıklı patiklerdir. Her şeyin küçüğü sevimlidir ya bağcıklı patikler, sanki ayakkabıların maketi gibi. Bu sevimli patik modellerini, bebeğimizin ayağında hayal etmek bile heyecan verici. Özellikle erkek çocuklarına yakıştırdığımız bağcıklı modeller, sevimliliği kadar giydirmesi de zor olan modeller olsa da inatçı bebişinizin kendi başına çıkarıp çıplak ayakla gezmemesi adına olumlu anlama gelebilir. Malumunuz bebekler ayakkabı ve patiklerini çıkarmayı çok severler. Kolay ve kendi başına çıkarmaması adına bağcıklı patik tercih ederek böyle bi durumdan bebeğinizi uzaklaştırabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

CIRT CIRTLI PATİKLER

Giydirmesi pratik, görüntüsü de bi o kadar harika cırt cırtlı modeller, belki de en fazla çeşidi bulunan modellerdendir. Minnak ayakların içinde rahat edeceği, görenlerin de bi o kadar hayra kalacağı cırtlı patikler, bir çok markada karşınıza çıkabilir. Cırtlı patiklerin avantajlı tarafı kolay giydirilmesidir diyebiliriz.

Menüye geri dön ↑

FERMUARLI PATİKLER

Yine bir patik klasiği fermuarlı patikler. Yaşları biraz daha büyük olan bebekler için tercih edeceğiniz bu modelde, kendi başlarına giyip çıkarmaları mümkün olan fermuarlı patikler kreş ya da anaokulu çağındaki yavrularınız için oldukça ideal modellerden. Yanında siz yokken rahatlıkla giyebileceği fermuarlı patikler, miniğinizin parmak kaslarının gelişimi içinde faydalı olacaktır.

Menüye geri dön ↑

AYAKKABI PATİKLER

Ayakkabı görünümünde olan bu patiklerle, bebişinizle şık bir yere gittiğinizde kurtarıcınız olacaktır. Öyle bebek kıyafetleri var ki abi ve ablalarına taş çıkaracak şıklığa sahip. İmdi bu şık kıyafetlerin altına kedili civcivli patikler giydirmeniz başta sizin içinize sinmez. Bu açıdan daha süslü, özel patik ayakkabılar minik bebeğinizin şıklığını tamamlayacak ve aile boyu janti olmanızı sağlayacaktır.

Piyasada bulunan patik modellerinden derlediğimiz Bebekler İçin Sıcak Tutan ve Sevimli 8 Patik Modeli yazımızın sonuna geldik. Mağaza mağaza dolaşmanıza gerek kalmadan tüm patik modelleri hakkında bilgi edinmenizi sağlayacak yazımızın faydalı olmasını dileriz. Bir dahaki yazımızda görüşmek ümidiyle efenim…

Oylama yap!

0 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…