Bayanlar için iyi ve uygun bilinen 5 kot pantolon markası

Bizimkiler kot pantolon diye dursun bilmeyiz biz jean falan, denim üretildiği kumaşsa ne olmuş? Kot deyince aklımıza aynı şey geliyorsa detayı bilmeye ne gerek var, diye iç sesler duyuyor ve size katılıyorum.Bilgi olsun diye buraya ekleyelim kot’un gerçek adı jean ve üretildiği kumaş ise denim’dir. Biz Türkiye insanları kot’u kumaş diye kabullenmişiz oysa:)Tarihte modası asla geçmeyen her yıl muhakkak modada yer alan kot pantolonlar bayanların dolaplarının ana maddesi denebilir.Kot pantolon nasıl bulunmuş bileniniz var mı? Hemen açıklayayım,Her icat ihtiyaçtan doğar ve kot pantolonları da ihtiyaçtan doğmuştur. 1853 yılında Levi Strauss San Fransisco’daki madencilerin sağlam ve geç yıpranan giysilere ihtiyacı olduğunu öğrenmişti ama ne satması gerektiğini bilmiyordu ceket mi? gömlek mi hangisine daha çok ihtiyaçları vardı?Bir müşterisinin “Aslında pantolon satmalısın,herkesin dayanıklı pantolonlara ihtiyacı var” demesiyle kot pantolonun serüveni başladı. Nerden bilirdi Levi yaptığı eserin ölümsüz olacağını? Peki,  iyi ve uygun 5 m-bayan kot pantolonu markası hangileridir sizin için araştırdık buyurun göz atalım.

MAVİ

mavi

Bayanlar için en iyi kot pantolonların bulunduğu firma Mavidir. Çeşitlilik bakımından çok fazla seçenek sunmakla birlikte şıklık ve modadaki ilk sıraları Mavi kapmayı başarıyor. Türkiye’den dünya modasına açılan bir  marka olan Mavi 1991 yılında İstanbul’da kuruldu. Yaklaşık 20 yıldır Türkiye’nin başarısı olan kot pantolon üretimiyle Mavi ABD, Avustralya, Almanya, Kanada, Hollanda, Rusya’nın da aralarında bulunduğu 50 farklı ülkede 310’u Mavi Shop olmak üzere 4.000’e yakın noktada hizmet vermektedir. Yurtdışında en iyi markalar arasında Mavi’de yerini almaktadır. Siyah,gri ve çeşitli mavi renkli kotlar ilgi görmekte ve satışlarında olağanüstü patlama vardır.

Menüye geri dön ↑

DIESEL

diesel

İtalyan giyim firmasına bağlı olan Diesel, Renzo Rosso tarafından kurulmuştur. Diesel’in kilometre taşı sayılabilecek dönemleri 1985-1996’dır.Diesel bayan kot pantolon modelleri hem kış aylarında hem yaz aylarında vazgeçilmezdir. Rahatlığın sembolü olan kot yani jean pantolonlar her sezon birbirinden şık ve güzel modelleri ile karşımıza çıkmaktadır. Bu sayede, Diesel dolaplarınızın vazgeçilmezi arasında olacak. Koyu renk bayan kot pantolonlarından açık renk kot pantolonlara, bol kesim kesim kot pantolon modellerinden dar kesim kot pantolonların modellerine, İspanyol paçalı kot pantolonlarından, slim fit, yüksek bel ve daha sayılabilecek onlarca çeşit ile Diesel kot pantolonları bayanların dolaplarını süslemektedir.

Menüye geri dön ↑

FOREVER NEW

fn

Forever new firması bayan giyim ve aksesuarları üzerine kurulan bir firmadır. Forever New firması Avustralya’da kurulmuşur. Forever New birçok farklı ülkede 250’nin üzerinde mağaza ile satış yapmaktadır. E-ticaret sitelerinden satış açısından çok iyi bir gelişme kaydetmiştir. Kendine has tasarımları ile bayanların çok severek alışveriş yaptığı bir mağazadır. Sadece bayanlara odaklı satış yapması kadınlara ne kadar değer verdiğini açık ve net bir şekilde anlatır. Forever New çokça bilinmeyen bir firma olsa dahi üstün kaliteli giysiler tasarlamaktadır, özellikle kot pantolonlar üzerine konuşursak şık ve harika desenleri kot pantolonlara işleyerek göz doldurmuştur. Çok fazla seçenek kot pantolon üzerine  sunamazsa bile 3. sırayı hakedecek kalite,şıklık ve rahatlık sunmaktadır.

Menüye geri dön ↑

GUESS

İtalyan kökenli Amerika Birleşik Devleti merkezli dünyaca ünlü ve  lüks modada yer alan Guess firması birçok yan kuruluş ile sağlam adımlarını atmaya devam ediyor. Guess bir dünya markası olsa dahi ürünleri yıpranmaya çok müsait ve uzun ömürlü değildir. Guess firması Kot pantolonları hakkında kalite olarak iyi denebilir fakat çok çok iyi denemez çünkü yıpranmaya müsait fakat kullanışlı bir markadır. Çeşitliliği çok olsa dahi modern tasarımların dokunuşunu görmek zordur. Değişik ve ilginç tasarımları olduğu için gönüllere hitap etmiyor da denebilir.

Menüye geri dön ↑

US POLO ASSN

U.S. Polo Assn. dünyaca ünlü bir giyim markasıdır. T-shirt, gömlek, pantolon, hırka ve kazak gibi tekstil ürünlerinin satışını sağlamaktadır. 1883 yılında Amerika Birleşik Devletin’de kurulmuştur. U.S. Polo Assn. hemen hemen dünyanın her ülkesinde satış yapmaktadır. Kot pantolon olarak eskimsi bir stili tercih etmektedir U.S. Polo Assn. tasarımcıları, fakat bu tarzlarının bayanları kendine pek çektiği söylenemese dahi kalite ve rahatlık konusunda söz hakkına sahip olduğumuzu düşünmüyoruz.

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En iyi ve en uygun olanlar burada