Bayanlar için iyi ve işe yarar bilinen 5 yüz kremi incelemesi

Fıtrat gereği bayanlar güzelliklerine, bakımlı olmaya çok düşkündürler. Bir bayanın güzelliğine kendini iyi ve özgüvenli hissedebilmesi için önem vermesi gerekmektedir. Bir bayan için güzellik cildin kusursuzluğundan geçer. Her bayanın cilt tipi ayrıdır kiminin yağlı, kiminin kuru, kiminin hassas, kiminin karma, kiminin çok kuru. Yüzümüzün güzelliğini, genç ve diri kalmasını yüz kremleri ile sağlayabiliriz. Her krem kullanılmaz o yüzden öncelikle yapmamız gereken bir eczaneye gidip cilt analizi yaptırmak gerekir ve öğrenmiş olduğumuz cilt tipine göre yüz kremleri seçmeliyiz eğer cilt tipimizi analiz etmeden sadece tahminle cilt tipim budur diyerek krem kullanırsanız şu tip sorunlarla kolaylıkla karşılaşabilirsiniz: “Ben **** kremi kullandım, sivilcelerimi arttırdı.” yada “Ben ******* krem kullandım cildimi mahvetti, yüzüm çatladı.” Böyle sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız cilt analizi şarttır. Yağlı ciltli kişiler nemlendirici krem kullanmamalı algısı çok yanlıştır.Cildin her zaman kendini yenileyebilmesi için neme ihtiyacı vardır.  Peki hangi cilt tiplerine hangi kremler kullanılmalıdır ? Sizler için iyi ve işe yarar bilinen 5 yüz kremi incelemesi yazısını kaleme aldık. Bu yazımızın bayanlara kılavuz olmasını umarak listemize göz atalım.

[affegg id=16]

krem

BEPANTHOL

bepanthol

Cilt kuruyarak hassaslaşır. Soğuktan veya nemsizlikten kuruyan cilt pul pul dökülür, kızarır ve çatlar. Bu tarz durumlarda cildin kendini toparlayabilmesi ve onarması için ekstra bir bakıma ihtiyacı vardır bunun içinde cilde uygun tipli güvenilir bir bakım kremi kullanılmalıdır.. Bepanthol Roc firmasının ürettiği kozmetik amaçla kullanılan kremdir. İçinde provitamin b5 bulunur cildi yumuşatır, nemlendirir ve besler. Bepanthol parfüm, paraben, renklendirici veya antiseptik içermeyen yapısıyla cilt tarafından  iyi tolere edilebilen bir özelliğe sahiptir. Sadece yüz kremi değil aynı zamanda el ve vücudunuzdaki yaraları geçirmek için kullanabileceğiniz mükemmel bir kremdir. Su bazlı krem olduğu için Hassas cilt olsun , kuru cilt olsun, yağlı cilt olsun her türlü cilt tipine uygun bir kremdir. Rahatlıkla ve çok güvenerek kullanabileceğiniz Bepanthol’ü eczanelerden bulabilirsiniz. Güneşlendikten sonra kullanmayınız çünkü cilde zarar verdiğine dair söylentiler duyulmaktadır.

BENZER İÇERİK:  İyi ve Kaliteli Bilinen 4 Yüz Makyajı Temizleyici Markası
Menüye geri dön ↑

NIVEA SOFT

nsoft

Havalar soğumuş ve cildiniz kurumuş ise tercihiniz kesinlikle Nivea soft olmalıdır. Nivea kutusunu açtıktan 1 yıl sonra kesinlikle tüketmeniz gerekir. Sadece yüz değil el ve vücut için de kullanılır kısacası 1 taşla 3 kuş:). İçeriğinde jojoba yağı ve E vitamini içerdiği için cildinizi besler ve yağlı bir his vermez. Kokusu çok hoş ve rahatsız edici değildir aksine iç açıcıdır. Nivea’nın Yapısı sıvıya yakın ve Bepanthol ile aynı özelliklere hemen hemen sahiptir. Nivea, Bepanthol kadar hızlı emilmiyor ve bu durum bazı kullanıcıların yorumuna göre daha iyi ve nemlendirdiğini az da olsa hissettiriyor ve kullanıcılar bu durumdan memnun. Yağlı ve karma cilt tiplerine önermeyeceğimiz bir kremdir, sivilce çıkarma gibi bir olasılığa sahiptir fakat denemekten zarar çıkmaz. Kuru ciltler çok rahatlıkla kullanabilir, pul pul dökülmeler ve çatlamalara birebir iyi gelen bir kremdir.

Menüye geri dön ↑

BIONEM

Nemsiz bir cilt çabuk kırışır ve cilt canlılığını kaybederek yaşlanır. İnsan derisinin ilk tabakasında bulunan kısım cildin ihtiyacı olan suyu tutar. Nemin hücre içinde tutulması için doğal nemlendirici faktörler ve epidermal lipitler sağlar. Nem oranı dış etkenlerden dolayı düşer ve bu düşme derinin esmek,parlak,yumuşak ve sağlıklı görüntüsünü bozarak deri yüzeyini sert, pürüzlü bir hale getirir ve ince kırışıklıklar bile belirgin hale gelir ve cildin koruyucu işlevini kökten bozar. Bionem mimoza çiçeği özüyle cildin gereken nem ihtiyacını karşılamakla birlikte cildi besler ve kurumadan kaynaklanan çatlamış ve ortaya çıkan pul pul görünümü yok eder, cildi rahatlatır bununla birlikte cildi dış etkenlere karşı koruyarak gün  boyu nemli kalmasını sağlar. Paraben içermediğinden dolayı cildinize zarar vermez. Her cilt tipine göre ayrı ayrı kremi mevcuttur içiniz rahat bir şekilde kullanmanızı öneririz.

BENZER İÇERİK:  Sıcak Havalar İçin Uygun bilinen 8 Kadın Parfüm Markası incelemesi
Menüye geri dön ↑

SEBAMED

Doğal ve orijinal bir kremdir pH değeri yüksek olduğundan cildinizin su ihtiyacını karşılar. Cildinizin bakımını doğal dengesini bozmadan yapar. Sabun ve alkali içermeyen yapısı ile cilt bakımınızı severek evde kendiniz yapabileceksiniz. Sağlıklı bir cilt için Sebamed’i  öneririz. Cildinizi nemlendirmek ve günlük kullanıma uygundur her cilt yapısına uygundu. Doğal bir ürün olduğu için yan etkisi görülmemiştir.

Menüye geri dön ↑

CLINIQUE

Zengin jel formülü ile vazgeçilmeziniz olacak fakat biraz kimyasal içeriğe sahip olduğu için 20 yaş ve üstündekilere önerimizdir. Bu formül nemi cildinizde tutacak, koruyacak ve cildinizin sıvı kaybını en aza indirecek. Yaşlanmanızı erteleme özelliğine sahiptir. İyi bir nemlendiricinin önemini bilen bayanlara tavsiyemizdir.

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
En iyi ve en uygun olanlar burada