Bayanlar için iyi ve uygun bilinen 5 spor ayakkabı markası incelemesi

Ayakkabı yüzyıllardır kadınların en büyük tutkusudur. Kuşkusuz bu tutkuyu günümüz tasarımcıları muhteşem tasarımlarıyla daha da cazip hale getiriyorlar fakat aynı şey spor ayakkabı için ne kadar geçerlidir? Belki kaliteli,rahat ve şık bir bluz, pantolon, etek rahatlıkla bulunabilir ama spor ayakkabı bulmak sandığımız kadar kolay değildir çünkü kaliteli spor ayakkabı markası ve modeli oldukça kısıtlıdır.Topuklu ayakkabı giyip güzel görüneceğim yerine, ayaklara özgürlük ve yaşasın spor ayakkabı! diyen özgür ruhlu bayanlar,rahatına düşkün ve sportif olmayı seven bayanlar sizin için araştırdık size rehber olması için iyi ve uygun bilinen 5 spor ayakkabı markasını sizler ile paylaşacağız.

ADIDAS

Neredeyse 60 yıldır spor ayakkabı üretimiyle ön plana çıkan Adidas, dünyanın en geniş çaplı spor malzemesi üreten kuruluş olmakla birlikte yıllardır ünlü spor kuruluşlarına sponsorluk sağlamaktadır. Bir çok bayanın spor ayakkabı seçiminde rahat ve şık görünümlü spor ayakkabılar kategorisinde ilk sırayı Adidas almaktadır. Şirketin ürettiği malzemelerde genelde, aynı renkte üç paralel çizgi kullanılır. Bu motif, şirket logolarında da vardır ve bu motif kalitenin de  göstergesidir.Rugan deri,yılan derisi ve çeşitli renk seçenekleri ile bayanlara çok farklı seçenekler sunduğu için bayanların gözdesi Adidas olmaktadır. Adidas ile koşu veya yürüyüş yaparken zorlanmayacak ne kadar doğru bir tercih yaptığınızın farkına varacaksınız.Bayanların kıymetli ayaklarına kıymetli ve kaliteli ayakkabılar gerekir.

Menüye geri dön ↑

HUMMEL

HUMMEL

Hummel , Danimarka merkezli spor giyim firmasıdır. Firma,Türkiye Bayan Milli Hentbol Takımı’nın  sponsorudur,bununla birlikte birçok spor kuruluşunun da sponsoru olmuştur.Bayanların gözlerine hitap eden arı logosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarabilmiştir.Şıklık spor ayakkabı ile de mümkündür sözüne ithafen oluşmuş bir marka niteliği taşır Hummel bayan spor ayakkabıları ayrıca rahat ve şıklığı önemseyen bayanların tercih etmesi gereken bir özellik taşır.Model çeşitliliği ile pembe,mor,bordo,mavi ve daha bir çok renk çeşitililiği sağlayabilen Hummel siz bayanlara tavsiyemizdir.

BENZER İÇERİK:  Harika Denilebilecek 7 Kanvas Tablo Modeli İncelemesi
Menüye geri dön ↑

PUMA

PUMA

Puma AG Rudolf Dassler Sport (kısaca Puma) Alman spor giyim markasıdır. Şu anda dünyanın en büyük spor giyim markalarından biridir.Bayanlara sunduğu şıklık ve rahatlık ile gönülleri kazanmış ve ilgi çekmiştir. Bugün Puma fabrikasında 3200 işçi çalışmaktadır ve şirket 80’in üstünde ülkede satış yapmaktadır, bu büyük satışların nedeni ise pumanın kaliteli ürünlerinin göstergesidir. Kalitenin adresinden biri olan Puma sağladığı konfor ile bayanların tercihlerini önemli ölçüde etkilemiş ve ayakkabı  raflarındaki yerini almıştır.Puma bayanlara spor ayakkabı konusunda diğer firmalar kadar çeşitlilik sağlayamasa dahi kalitesi ve şıklığı ile çok fazla tercih edilmektedir.

Menüye geri dön ↑

NIKE

Amerika Birleşik Devleti merkezli, dünyanın önde gelen spor ayakkabı, spor giysi ve spor aksesuarları tasarımcısı ve pazarlayıcısı şirket ve bu ürünlerde kullanılan markadır.Şirket, üretiminin tamamına yakınını uzak doğu asyadaki üretim evlerinde yaptırtmaktadır ve kendisine ait tek üretim evinde de spor ayakkabıların hava tabanlarını üretmektedir. Nike da Adidas gibi kullanım alanına göre farklı ayakkabı modelleri üretmektedir.Özellikle genç kızların tercihi Nike bayan spor ayakkabılarıdır ve uygun fiyatları ile bayanlarıın severek ve beğenerek tercih ettiği bir markadır.

Menüye geri dön ↑

MDW SNEAKERS

Spor ama topuklu ayakkabı desem inanır mısınız? Evet Mdw Sneakers bu şansı bayanlara sunmaktadır. Hollywood modasının yaydığı 7 cm içeriden, görünmeyen gizli topuğu ile  siyah pantolon ve kot taytlar ile müthiş uyum sağlayabilen kısacası şıklık ve rahatlığın birleşimine olanak sağlayan Mdw Sneakers  özellikle kısa boylu bayanlara boyunu uzun gösterebilme olanağını sağlayan çok az firmalardan biridir ve bu açıdan çok fazla tercih edilmektedir. Estetik görünümü ve sağlamış olduğu rahatlık ile bayanların tercih etmesi gereken özgün görünüm ve şık tasarımlara imza atan Mdw Sneakers firması önemli bir yenilik sağlamıştır.Çok fazla çeşitlilikte tercih şansınız olmasa dahi şık olabilme şansınızı Mdw Sneakers arttırmaktadır.Keyifli ve göz alıcı şıklık ile iyi yürüyüşler, koşular sporlar yapacağınızı umuyoruz. Çarşıya çıktığınız zaman yanınıza Mdw Sneakers spor ayakkabılarınızı almayı unutmayın.

BENZER İÇERİK:  Sporcular için rahat bilinen 5 saç bandı modeli incelemesi

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
En iyi ve en uygun olanlar burada