Banyolar İçin İyi ve Hoş Bilinen 5 Ayna Modeli

Ne kadar zaman geçirirseniz geçirin eviniz sizin için özel alanlardır. Dışarda ki koşturmalı hayatın yorguluğunu atacağınız mekanların dekorunu özenle yapmanız ve tarzınıza uygun olması evinizi sizin için daha huzurlu kılacaktır.

Yoğun geçen günün ardından sıcak bir duş olmak günün tüm yorgunluğunu alacak bir terapi gibidir. Ya da sabah uyandığınızda alacağınız duş, güne hazır ve dinamik şekilde başlamanızı sağlayacak en güzel yöntemdir. Peki bizi rahatlatan mekanın aynasız olması düşünülebilir mi? Kişisel bakımlarımızı daha eğlenceli hale dönüştürmek zevkle döşenmiş bir banyodan geçiyor. Hanımların evinde en özen gösterdiği alanlardan en önemlisi banyolarıdır. Büyük banyolu evler her zaman istedikleri şeylerdendir. Banyonuz ne kadar genişse dekorasyonu da o kadar zevkli olacaktır.

Diş fırçalamadan yüz temizliğine, saç taramaya, saç kurutma ve yapımına aynanın karşısında yapacağımız tüm kişisel bakımlarımızı banyo aynasının karşısında yaparız. Banyonuzu seviyorsanız, banyonuz size keyif veriyorsa temizliği bile daha kolay olacaktır.

Aynaların bulunduğu ortamı genişletmek ve ferah göstermek gibi bi işlevi vardır. Bu açıdan banyolarda banyo büyüklüğünüzle doğru orantılı olarak ayna seçimi banyonuzun olduğundan daha geniş görünmesini sağlayacaktır. Banyonuzun tarzına göre ayna seçimi hem bütünlük sağlayacak hem de muhteşem görünmesini sağlayacaktır. Kaliteli, şık ve sağlam bir banyo aynasını çok uzun yıllar sıkıntısız kullanabilirsiniz. Banyonuz ne kadar güzel tasarlanmış olsa da seçeceğiniz yanlış ayna seçimi istediğiniz havayı yaratmayacaktır.

Hadi şimdi gelin hep birlikte “Banyolar İçin İyi ve Hoş Bilinen 5 Ayna Modeli” yazımıza geçelim…

DOLAPLI BANYO AYNALARI

4421

Banyosu küçük olanlar için hem dolap hem ayna işlevi görecek dolaplı ayna modellerinde banyonuzun düzenli olması elinizde. Ivır zıvırlarınız, diş fırça ve macunu, tarak v.s. koyacağınız dolap sayesinde banyonuzda gereksiz kalabalığın da önüne geçersiniz. Raflı ve kapaklı olarak üretilen dolaplı banyo aynaları, oldukça modern ve şık görüntüsüyle banyonuzun şıklığını tamamlar. Banyonuzun daha ferah görünmesini istiyorsanız dolaplı banyo aynaları hem dolap hem ayna işlevi görerek gereksiz kalabalıktan sizi kurtarmış olur.

Menüye geri dön ↑

AYDINLATMALI AYNALAR

modern-banyo-aynasi-tasarimlari-1

Ayna çerçevesinde aydınlatmalı led ışıkları kullanılarak tasarlanan bu modeli diğer aynalara oranla çok daha rahat kullanacaksınız. Yüzünüzdeki her detayı daha net göstermesi açısından aydınlatmalı ayna modellerinde çok daha rahat kişisel bakımlarınızı yapmanız mümkün. Lavabonuzla da ayrıca uyum sağlayan aydınlatma ayna modelleri son derece şık ve modern görünüme sahiptir. Beyaz ya da gün ışığı yani sarı renkli alternatifleri bulunan aydınlatmalı aynalarda beyaz ışık çok daha net bir görünüm sağlarken sarı ışık ise gün ışığı rengi olduğundan çok daha sağlıklı ve uyumludur. Led ışıklı olan modellerinde ise daha düşük aydınlatması sayesinde gece banyoya gittiğinizde ışıl ışıl parlayan ve gözünüzü alan bir ışık yerine etrafı görmenizi sağlayacak ve gözünüzü almayacak ledli banyo aynaları konfor ve lüksü hissettirecektir.

Menüye geri dön ↑

BUĞU YAPMAYAN AYNALAR

buğu

O yorgunlukla kendinizi direkt banyoya attınız. Sizde 4 mevsim kaynar suyla banyo yapanlardansanız, hele bi de kışsa ve dışarda üşmüşseniz kaynar suyun altında saatlerce kalmak en baba terapiden bile terapidir. Dökülen o kaynar sulardan sonra zorda olsa sıcak suyla vedalaşmanızı yapıp çıktığınızda aynada kendini görmeniz imkansızdır. Su serpsenizde nafile tekrar buğu yapacaktır ve buhar dağılana kadar da ayna işlevi görmeyecektir. İşte tam da bu noktada piyasada görülen buğu yapmayan aynalar ortaya çıkıyor. Rezistansını çalıştırmanız durumunda banyodan çıktığınızda aynayı kurutmak gibi bi derde girmeden dişinizi fırçalayabilir, saçınızı tarayabilirsiniz. Buğu yapmayan aynalarda aydınlatma özelliği bulunan aynalar da mevcut. Farklı ebatlarda bulunan buğu yapmayan aynalardan banyonuza uygun bir model illa ki bulacaksınız. Teknolojinin aynayla buluşmuş şekli buğulu ayna modelleridir.

Menüye geri dön ↑

VAKUMLU BANYO AYNALARI

Vidasız monte edilen vakumlu banyo aynaları, çivi kullanmak istemeyenler için oldukça idealdir. Duvar delme konusunda çok hassas kişiler için ya da ayna yerini değiştirmek isteyenler için tasarlanan bu modelde çok kısa sürede banyo aynanızı takmanız mümkün. Özenle seçtiğiniz fayans ya da kalebodurlarınızı çiviyle delmek istemediğiniz bi şeyse, çok şık tasarlanan vakumlu aynalar sayesinde fayansınıza zarar vermeyen bu modelle, bir usta çağırmak durumunda bile kalmazsınız. Paslanmaz çelikten üretilen ve uzun yıllar kullanım imkanı sunan vakumlu aynalar, uygun fiyatlarıyla da tercih edeceğiniz modeller arasında yerini alıyor. Özellikle kiracı ya da öğrenciler için tavsiye edeceğimiz bu model, ev sahibiyle aranızı da bozmaz.

Menüye geri dön ↑

BÜYÜTEÇLİ MAKYAJ/TRAŞ AYNALARI

Körüklü ya da ayaklı olan bu modeller, hem gayet şık hem de oldukça işlevsel modellerdir. Bir tarafı normal diğer tarafı büyüteçli olan bu modellerde ince işi olanlar için oldukça kolaylık sağlayacaktır. Özellikle kadınların ince iş isteyen kaş, makyaj gibi işlerinde ve erkeklerin bakımlarında oldukça kolaylık sağlayacaktır. Körüklü modelleri istediğiniz yükseklikte duvara monte edilerek kullanım kolaylığı sağlarken ayaklı modellerinde ise istediğiniz yere götürme avantajından yararlanabilirsiniz.

Sizin için hazırlamış olduğumuz “Ayna Modelleri incelemesi” yazımızın sonuna geldik. İster aynanızı değiştirin ister yenisini alın, evin her detayında olduğu gibi banyo aynası seçiminde de aynı hassasiyeti göstermek durumundasınız. Tarzınıza uygun iyi ve hoş ayna modeli seçmeniz ümidiyle…

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En iyi ve en uygun olanlar burada