Bahçe Tutkunları İçin Kaliteli ve de Uygun bilinen 5 Bahçe Masası Markası

Eminiz herkesin hayalinde bahçeli bir ev mutlaka vardır. Yazın bahçede yapılan kahvaltı, yenilen akşam yemeği, ağırlanan misafir, yakılan mangal birer bahçeli ev rutinidir. Bahçe masası seçerken öncelikle tarzınızı belirleyin. Rahat edeceğiniz ve sizi yansıtan model olmasına dikkat edin. Yaşayacak sizsiniz. Başkalarının fikirlerinden hareket ederek seçmeye kalkarsanız sonuç itibariyle hoşunuza gitmeyen bir masa satın almış olursunuz. Klasik mi modern mi olacağına karar verdikten sonra kullanılan malzemeye karar verin. Bütçeniz, yaşadığınız yerin iklim koşulları ve kullanılan malzeme bunları belirleyici olacaktır. Ortalama bişeyler oluşursa kafanızda alışverişe çıktığınızda ne istediğini bilen biri olarak bakarsınız. Ahşap, bambu, hasır, metal- döküm ve plastik gruplarından bütçe ve zevkinize göre seçim yaparak alışverişinize start verebilirsiniz.

Bahçeli evi olmayanlar için istedikleri gibi bir eve en kısa zamanda kavuşmalarını dilerken, “Bahçe Tutkunları İçin Kaliteli ve de Uygun bilinen 5 Bahçe Masası Markası” markalarına gelin birlikte bakalım.

KERVAN MOBİLYA

en-yeni-kervan-ferforje-masa-sandalye-modelleri

Buram buram kalite kokan Kervan Mobilya klasik tarzda mobilya ve aksesuarlarıyla meşhurdur. Aşk-ı Memnu, İntikam gibi birçok prestijli dizinin sponsorluğunu yapan Kervan Mobilya’nın bahçe mobilyası ürün grubu da oldukça kaliteli ve sağlamdır. 14 bin ürün çeşidi olan firma bahçe mobilyalarını Uzakdoğu’dan ihraç etmektedir. Şinasi Demirel’in sahibi olduğu Kervan Mobilya ürünleri üst gelir grubuna hitap etmektedir. Firma sahibi Şinasi Demirel’in de belirttiği gibi Kervan’da modern tarz seven kişilerin beğeneceği ürünler yok, mistik ve oryantalist bir havanız varsa Kervan tam size göre.

Menüye geri dön ↑

VİTELLO GARDEN

vitello2

Yine bir dizi sponsorluğundan tanıdığımız markayla devam ediyoruz. Vitello Garden, esasında manifatura sektörüyle 60 yıl önce iş hayatına girmiştir. Daha sonra ürün çeşitliliğine giderek Uzakdoğu’dan ithal ettikleri bahçe grubunu katarak Vitello Garden Consept ile bahçe mobilyası sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır. Modern ve klasik modelleri bulacağınız Vitello, son teknolojiyi kullanarak bahçe mobilyası pazarının büyük bölümünü elinde tutmaktadır. Ziyadesiyle hatrı sayılır otel, restaurant ve cafelere proje üreten firma Çocuklar Duymasın dizisinin de bahçe mobilyalarını dizayn etmiştir. Vitello bahçe masasını ortalama 1500 liradan alabilirsiniz.

BENZER İÇERİK:  Ev dekorasyonu için kaliteli bilinen 5 tablo apliği modeli incelemesi
Menüye geri dön ↑

MUDO CONCEPT

Mudo Concept markası 1964 yılında Mustafa Taviloğlu ve Doğan Gürün tarafından Beyoğlu’nda küçücük bir dükkanda kurulmuş ve baskılı tshirtleriyle patlama yaratan firmadır. Perakendecilik sektörünün lideri diyebileceğimiz Mudo Concept, aslında bir tedarikçi firmadır. Bir Mudo mağazasına girdiğinizde kıyafetten, aksesuara, iç ve dış mobilyadan banyo mutfak ürünlerine dair herşeyi bulabilirsiniz.
Online satış da yapan Mudo kendine has müşteri kitlesine modern çizgide bahçe mobilyası sunmaktadır. Ağaç, aliminyum, ferforje ve rattan gibi farklı malzemeden yapılmış sade çizgisiyle kendini belli ürünler bulunmaktadır.

Menüye geri dön ↑

BOSS GARDEN

1993 yılında Candemir Yılmaz tarafından kurulan Boss Garden sadece bahçe mobilyası üretmektedir. Yurtdışındaki fabrikalarında ürettiğini söyleyen firma ürünlerine 2 yıl garanti vermektedir. Ahşap ya da bambuya sentetik rattan bahçe masaları güzel bir alternatif olabilir. Bahçe mobilyası seçerken konfor ve kalite kadar görsellikte önemli. Misafirlerimizi ağırlayacağımız bahçemizde, bahçe masasının salon takımı kadar göz önünde olduğunu ve ilk girişte sizi yansıttığını unutmayın. Sentetik rattan mobilyalar 4 mevsim iç ve dış mekanlarda kullanabileceğiniz malzemeden yapılmış dolayısıyla yazın bahçede kullanırken kışın kış bahçesinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Güneş yakar mı, aman yağmur yağıyor masayı kaldıralım derdiniz olmaz çünkü bu masalar yıkanabilir, çürümez, kokmaz, darbelere karşı dayanıklıdır.

Menüye geri dön ↑

BELLONA

Boydak Gruba ait Bellona Markası, İstikbal’in bir alt markası olarak 1997 yılında piyasaya sürülmüştür. Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde üretilip tüm dünyaya ihraç edilen bünyesinde 4000 kişiyi istihdam eden Bellona, paralel yapı operasyonlarının da yoğun biçimde içerisinde yer almıştır.
Bir çok ürün grubuna faaliyet gösteren Bellona, bahçe mobilyasında da başarılı ürünler çıkarmaktadır. Bayii ve servis ağının tüm Türkiye’ye yayilmış olması bizim için oldukça avantajlıdır. İstanbul merkezli bi firmadan alacağınız bahçe masasını eğer İstanbul dışında kullanacaksanız, satış sonrasında sıkıntı yaşama olasılığınız yüksekken, servis ağının geniş olmasından dolayı Bellona’da mağdur olmayacağınızı düşünüyoruz.
“Bahçe Tutkunları İçin Kaliteli ve de Uygun bilinen 5 Bahçe Masası Markası” markasını sunduk. Hesaplı alışveriş yapanlar yazın ihtiyacını kışın alırlar. O bakımdan şuan bahçe masası almanın tam vakti. Bahçenizde geçireceğiniz güzel günleriniz ve ağırlayacağınız bol misafirleriniz olsun…

BENZER İÇERİK:  İyi Bilinen 5 kırmızı renk çift kişilik nevresim modeli

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
En iyi ve en uygun olanlar burada