Amerikanvari mutfaklar için kaliteli bilinen 7 bar taburesi modeli incelemesi

Amerikanvari bir mutfağa sahipsiniz, bu noktada bir bar taburesi mi arıyorsunuz? Evinizi çok daha şık bir hale dönüştürmek ve tasarımı ile ön plana çıkartabilmek konusunda uygun tabure çeşitlerini sunuyoruz.  Amerikanvari mutfaklar için kaliteli bilinen 7 bar taburesi modeli incelemesi adı altında sizler için 2020 yılının çok tercih edilen ve beğenilen ürünlerini inceliyoruz. Cazip fiyatlar ile bu ürünleri satın alabilir, evinizi dekorasyon bakımından çok daha üst planda tutma olanaklarına sahip olabilirsiniz. Bilindiği gibi günümüzde birçok kişi, bu tarz ürünleri araştırmakta ve kalitesi ile göz dolduran tabure çeşitlerini satın almak adına, “cazip fiyat, üstün kalite” hizmetlerini değerlendirmektedir.

Mobilyadresi Bar Sandalyesi, Deri Bar Taburesi Amortisörlü

mobilyadresi-bar

Mobilyadresi, son dönemlerde bar sandalyesi ürünleri ile göz dolduruyor! Ürünün oturma kısmı birinci sınıf suni deri olarak tasarlanmış, yanda ki kol kısmı ile yüksekliği ayarlanabilir bu ürün amortisörlü tasarımı sayesinde yaylanabilir, sizlerin ağırlığına göre şekil alabilir! Üretici firma tarafından 24 ay garanti altında tutulan bu ürün, sadece ikili veya katları şeklinde satışa sunulmaktadır. E-ticaret sitelerinden kolaylıkla temin edebileceğiniz bu ürünün tekil fiyatı 175 TL olarak sunuluyor. Cazip bir ürünü satın almak ve kullanışlılığını uzun ömürlere yaymak açısından ürünü inceleme altında tutabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

Hilal 2132 Eko Bar Taburesi

hilal-bar

98 cm yüksekliğe sahip olan Hilal 2132 Eko Bar Taburesi, internet sitelerinde satış fiyatı 120 TL civarı olan bir üründür. Birinci sınıf suni deri özelliklerine sahip olan bu ürün çeşidi, yer zemine zarar vermemesi bakımından bir takoz ile beraber kullanım olanakları sağlıyor. 24 ay üretici firma tarafından garanti altında tutulan bu ürünü siz de hemen satın alabilir ve kullanabilirsiniz. Diğer firmalar gibi ikili değil, sizlere tekil olarak ürün satışları sağlamaktadır. Dayanıklı nikel yapıdan oluşturulan bu ürün, A Store firmasının en çok satan ürünleri arasında yer almaktadır.

Menüye geri dön ↑

Bürocci Larissa Bar Taburesi-Siyah-9501Q0101

burocci-bar

Bürocci firması tarafından üretilen ve günümüzün çok satan modelleri arasında yer alan bar sandalyesi, sizlere pek çok renk seçeneği ile sağlanıyor. Siyah, mor, sarı, gri, kahverengi, beyaz, kırmızı gibi pek çok renk tonuna sahip olan bu ürün, e-ticaret sitelerinden 210 TL civarı bir fiyat ile satışa sunulmaktadır. Tekil olarak satın alabileceğiniz, üretici firma tarafından 2 yıl garanti altında olan ve birinci sınıf suni deri ile tasarlanmış olan bu ürün, sizlere şıklığı tam anlamıyla sunabiliyor. Son dönemlerin en çok ilgi gören ürünleri arasında yer alan bu sandalye türü, 2016 yılının çok satan modelleri olarak listemizin üçüncü sırasında kendisine yer buluyor.

Menüye geri dön ↑

Bürocci Nina Bar Taburesi-Beyaz-9511Q0109

Bürocci firmasının bir diğer ürünü olarak göze çarpan Nina bar taburesi, arka kısma yaslanma alanı barındırmamasından dolayı kullanımı ile farklılık hissini sizlere sunuyor. Satış fiyatı 180 TL civarı olan bu ürün, yine üretici firma tarafından 2 yıl garantilidir. Birinci sınıf demir ve suni deri özelliklerine sahip olan bu ürün çeşidi, alanının en çok ilgi gören ürünlerinden bir tanesi olarak listemize dördüncü sıradan girişini yaptı. Siz de bu ürünü cazip fiyatlar ile satın alabilir, bir kullanım alanı yaratabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

Evmanya Haus Bar Sandalyesi Kırmızı

Evmanya markası, ayarlanabilir mutfak tarzı bar sandalyesi ile beraber sizlere cazip bir ortam yaratıyor. Son dönemlerin çok satan ve ilgi gören ürünleri arasında yer alan Evmanya Haus Bar Sandalyesi Kırmızı, kullanışlılığı ile beraber pek çok kişinin ortak tercihi konumunda yer alıyor. Biz de bu alanda şıklığı ve zarafeti sunan ürünü doğrudan değerlendirebilmeniz bakımından listemize eklemeyi ihmal etmedik. 2 yıl boyunca üretici firma garantili olan bu ürün, ortalama 180 TL civarı fiyat ile kitlelere ulaştırılabiliyor. Boyutunu dilediğiniz gibi ayarlayabilecek, böylelikle amortisörlü yapısı ile çok daha şık bir kullanım alanı yaratabileceksiniz.

Menüye geri dön ↑

Nav Decration markası, sizler için 2016 yılının yeni tasarımı olarak satışa sunduğu ürünlerini tanıtıyor. Bu alanda çok satan ve ortalama 280 TL civarı fiyat ile elde edebileceğiniz ürün türü, kalitesi ile beraber pek çok kişinin ortak tercihi konumunda yer alıyor. Üretici firma tarafından 2 yıl garanti altında tutulan bu ürün, ayarlanabilir yükseklik yapısı ile göz doldurmaktadır. En sağlam demir yapısı ile üretilen ve birinci sınıf suni deri olarak göz dolduran bu ürünü siz de hemen sipariş edebilir ve cazip bir kullanım alanı yaratabilirsiniz. Son dönemlerin popüler ürünü sizlere uygun fiyatlardan sağlanıyor.

Menüye geri dön ↑

Listemizin sonrasında yeni bir Navdecoration markası yer alıyor! Günümüzün çok satan modellerini ışık hızında sahipleri ile buluşturan marka, bu alanda cazip ürünleri doğrudan ele alabilmenize dair bir çalışma ortamı başlatmaktadır. Siz de kalitesi ile pek çok kitle tarafından beğenilen ve tercih edilen bu ürünü satın alabilirsiniz. Üretici firma tarafından 24 ay garantili olan bu ürün, sizlere kullanışlılığı ile beraber her daim şıklığı ön plana çıkartma şansları veriyor. Satış fiyatı 240 TL olan bu ürünü e-ticaret sitelerinden kısa sürede temin edebilirsiniz.

Oylama yap!

0 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…