Tarzına Düşkün Erkekler için En Kaliteli ve Kalıcı 5 Saç Spreyi Markası

Saç bakımına sadece kadınların önem verdiğini düşünenlerdenseniz büyük bir yanılgı içinde olduğunuzu söylemek zorundayım. Günümüzde artık erkeklerde saç bakımına -hala kadınlar kadar olmasa da- oldukça önem vermektedir. Erkeğin farkını ortaya koyabileceği imkanları zaten kısıtlıdır. Erkekte bunu bildiği için elde olan imkanları en iyi şekilde değerlendirir. Bu imkanlardan biri de saçlarıdır. Erkekler kendi tarzına göre, kafa yapısına göre yada kendi zevkine göre şekil verdikleri saçlarıyla ortamda gayette istedikleri gibi farkını ortaya koyabilir.

Saçın yapısı insandan insana farklılık gösterebilir. Kimi insanın saçı çok yumuşaktır verdiği şekli uzun süre koruyamaz. Kimi insanın ise saçı çok serttir, istediği şekli başta veremez. İlerleyen teknolojiyle birlikte kozmetik ürünlerininde çeşidi oldukça artış gösterdi. Kozmetik ürünleriyle bu sorunlarınıza çok rahat çözümler bulabileceğiniz ürünler piyasada mevcuttur. Fakat sizin saçınıza göre en uygun spreyin hangisi olduğunu bilmek konusunda zorlanmanız da çok doğaldır. Hemen her saç yapısı için üretilen saç spreyleri birden çok markada gözümüze çarpmaktadır. Ancak siz ve o değerli saçlarımız en iyisini hakeder! Çünkü siz en iyisiniz ! Fakat onlarca marka arasından hangisinin en iyi, hangi markanın sizin o değerli saçlarınıza verdiğinizi şeklin gün boyu kalıcılığını sağlayacağını tespit etmekte zorlanmanız da çok normaldir. Biz Eniyiveuygun editörleri bu soruna çare olmak ümidiyle en iyi spreyin hangisi olduğunu araştırdık. Onlarca marka arasında yaptığımız araştırma sonucu size uygun,kaliteli 5 markayı tespit ettik. Şimdi dilerseniz sizi zorlayan o soruna çare olması ümidiyle hazırlanmış yazımıza geçelim…

Taft Saç Spreyi

Eniyiveuygun

Performansı çok iyi olan bu marka güçlü tutuşuyla gün boyu kalıcılığı maksimum seviyede tutar. Yağmurlu havalarda bile uzun süre dayanabilen Taft saç spreyi saça sağlıklı ve temiz görünümü verir. Saçınızı göze güzel göstermesiyle öz güveninizi artırmanıza katkıda bulunacaktır. Markanın kendi içinde oldukça fazla çeşidi de mevcuttur. Sertlik derecelerine kadar her türlü çeşitlendirilmiş bu marka saçınıza istediğiniz şekli vermenizde yardımcı olacaktır. Taft saç spreyi saça güç verirken aynı zamanda dolgunlukta kazandırır.

Menüye geri dön ↑

Hobby Saç Spreyi

Eniyiveuygun

Sıvılaştırılmış keratin ve ipek formülü ile de zenginleştirilmiş içeriğiyle saçı asla yapıştırmaz ve ağırlaştırmaz. Saça şekil vermede ve şekilde kalıcılığı sağlamanızda oldukça yardımcı olan Hobby saç spreyi nemli havalarda bile saç şeklinizin uzun süre korunmasını sağlar. Saçınızda asla kalıntı bırakmaz. Ekstra parlaklık, ekstra hacim, ekstra güçlü, ultra güçlü çeşitleriyle o an ki isteğinize, ruh halinize gör saçınıza şekil verebilirsiniz.

(BİR SEÇİM YAPMADAN ÖNCE; MAKALEMİZİN ALTINDA YER ALAN BÜYÜK HARFLERLE YAZILI ; SİZİ YANILTMAMAK VE ALDATMAMAK İÇİN YAZDIĞIMIZ UYARIYI MUHAKKAK OKUYUNUZ VE SAKIN OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN YANILGIYA DÜŞÜP YANLIŞ TERCİH YAPMAYINIZ!)

İstediğiniz şekli verdiğinizde kutuyu dik tutarak 30 cm uzaklıktan saçınıza uygulayıp saçınızın kuruması için bir süre bekleyin. Artık saçlarınız gün boyu sabahki şekilde kalacaktır.

Menüye geri dön ↑

Wella Wellaflex Saç Spreyi

Eniyiveuygun

Ürünü kuru yada ıslak saça uygulamanızda farkeden bir şey olmayacaktır. Saçınıza ekstra güçlü kalıcılık verir ve saça yapışmaz. Saçınızı güçlü şekiller verirken aynı zamanda esneklikten de ödün vermez. Saç köpüğünüzü sıkmadan çalkalamak çok önemlidir. Ardından spreyi avuç içinize dik gelecek şekilde tutup 90 derecelik açıyla sıkmanız gerekir. Saçınızı uv ışınlarından koruyan bu sprey saçı da kurutmaz.

Kolay kuruyan özelliği ile sabitleyici ekstra güçlü saç spreyi markasıdır. Saçınıza dolgun ve parlak görünüm verir. Micro yapısı sayesinde kolay dağılım sağlar. Sıkmadan önce çalkalamanız gerekmektedir. 30 cm uzaktan sıkmanız spreyin kalıcılığını daha da artıracaktır.

Menüye geri dön ↑

Egos Saç Spreyi

Eniyiveuygun

Asi saçlar ve zor modeller için ekstra güçlü tutuculuk sağlar. Saça şekil vermeyi kolaylaştırır. Neme dayanıklı yapısı ile şeklini gün boyu korur. Egos saç spreyi saçta kalıntı yapmaz,kolay temizlenir. Saça hacim ve parlaklıkta sağlar.

Menüye geri dön ↑

Toni Guy Saç Spreyi

Eniyiveuygun

İçerisinde deniz tuzu bulunduran bu sprey hafif bir tutuş ile saçınıza şekil verir. Saça dolgunluk ve hacim kazandırır. Her saç tipi için uygun olup denizden henüz çıkmışçasına belirgin,dalgalı ve doğal bir görünüm yaratır. Nemli yada kuru saça uygulanabilen bu sprey sıkıldıktan sonra saça elle şekil verilebilir.

Sizler için hazırladığımız yazımızın sonuna geldik. Umarım tarz sahibi erkekler için tarzınıza toz kondurmayacak saçlarınıza katkıda bulunabilmişizdir. Hoş vakitler geçirmeniz dileğiyle..

Oylama yap!

-6 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 48

Upvotes: 21

Upvotes percentage: 43.750000%

Downvotes: 27

Downvotes percentage: 56.250000%

İÇERİKLERİMİZ TAMAMEN KİŞİSEL, ŞAHSİ, HERKESE GÖRE DEĞİŞEBİLEN, SUBJEKTİF, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDA KORUNAN TARAFSIZ, KİŞİSEL YORUMLAMALAR VE GÖRÜŞ BİLDİRMELERDİR. TEK BAŞINA BURADAKİ GÖRÜŞLERİ OKUYARAKTAN ÜRÜN VEYA HİZMET TERCİHİNİZİ YAPMANIZI ASLA ÖNERMEYİZ, BU DURUM OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN ÜRÜN TERCİHİNDE HATAYA DÜŞMENİZE VESİLE OLABİLİR Kİ BU DURUMU İSTEMEYİZ . ÜRÜN VE HİZMET SAHİPLERİNDEN TEK KURUŞ ÜCRET YA DA ÇIKAR ELDE ETMEDİĞİMİZİ VE BLOGUMUZDA YER ALAN "İYİ, KÖTÜ, GÜVENİLİR" GİBİ SIFATLARIN GÖRECELİ OLDUĞUNU AKLINIZDA BULUNDURUN!

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…