Soğuk Kışlar İçin En İyi ve Uygun 5 Kışlık Erkek Mont Markası

Yazın sıcaktan şikayet edenler de burda mı? Kış mevsiminin tam ortasındayız. Domuz gribi, o gribi bu gribi derken hastalıklar ortada kol geziyor. Ayılar gibi kış uykusuna da yatmadığımıza göre soğuklara karşı önlemimizi almak durumundayız.

Soğuğa karşı vücudumuz tepki olarak irkilir. Özellikle ilk çıktığımızda. Beynimiz vücudumuza ısıyı artır diyecektir. Vücudumuzun sıcaklığının dışarı çıkmaması lazımken terlememeniz de gerekir. Çünkü soğuk havada terlemek, hastalığa davetiye çıkarmak demektir. Bunu asla aklınızdan çıkarmayın.

Soğuklardan korunayım derken kötü de görünmek istemezsiniz. Öyle bir mont olsun ki hem soğuklardan korusun hem de artist olun. Yani kış geldi diye dış görünümümüzü yabana atacak değiliz.

İşte bunu bildiğimizden her mevsim janti görünmek isteyen erkekler için soğuktan korunacakları en iyi ve uygun 5 mont markalarını yazdık. Beğeninize sunuyoruz…

[affegg id=17]

BARBOUR

barbour-4-680x450_281-102189_680x450_1e449cfa

Kraliyet ailesine üretim yapan ünlü İngiliz markası Barbour’la bulunduğunuz ortamda fark yaratırsınız. İngilizlerin av montu olarak tercih ettikleri mont Türkiye’de oldukça popüler. Yıllar öncesinde patlama yaratan montlar hala güzel. İçinin kürkünü de alarak sıcacık bir kış geçirebilirsiniz.

Barbour yağlı montların haki yeşili en çok tercih edilen rengi olup, kullanım sıklığına göre üzerindeki yağ, su ve rüzgar geçirmemesi için yenilenmeye ihtiyaç duyar. Aldığınızda yanında balina yağını da verirler bakımını yapmanız için. Sıradan olmayan erkekler için güzel bir seçim olacağı kanaatindeyiz.

Menüye geri dön ↑

LACOSTE

lacoste-kislik-mont-erkek

1933 yılında René Lacoste tarafından kurulmuş Fransız giyim markası Lacoste’un bugün hisselerinin çoğu İsveçlerin elindedir. Türkiye’de statü sembolü olarak algılanan markanın ürünleri oldukça pahalıdır ama o timsahın görülmesi insanı iyi hissettirir. Kalitesi, şıklığı ve pahalılıyla bilinen markanın monttan başka tshirt, kazak, parfüm, saat gibi birçok ürün çeşidi vardır.

(BİR SEÇİM YAPMADAN ÖNCE; MAKALEMİZİN ALTINDA YER ALAN BÜYÜK HARFLERLE YAZILI ; SİZİ YANILTMAMAK VE ALDATMAMAK İÇİN YAZDIĞIMIZ UYARIYI MUHAKKAK OKUYUNUZ VE SAKIN OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN YANILGIYA DÜŞÜP YANLIŞ TERCİH YAPMAYINIZ!)

Lacoste, her sezon çizgisini değiştirmeden yaptığı birkaç yeni dokunuşla sadeliği ön planda tutarak kendisine sadık müşteri kitlesine sahiptir. Diğer markaların %50 indirim yaptığı dönemlerde bile Lacoste %25’den fazla indirim yapmadığı markanın ürünlerine indirim çadırından veya kendi bünyesindeki Occasion mağazalarından daha indirimli alabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

THE NORTH FACE

1_3437447

1966 yılında San Francisco’nun North Beach bölgesinde kurulan The North Face, üretimine küçük bir mağazada başlayarak günümüze kadar yükselerek gelen bir Dünya markası olmuştur. Outdoor sektörünün ciddi markalarından olan North Face, en zorlu kış koşullarına dayanıklı olarak üretilen montlarıyla hem şehir hayatında hem de outdoor aktivitelerinizde yanınızdan ayırmayacaksınız.

Montlarında kullandıkları suya dayanıklı kumaşları, hafiflik ve maximum ısı yalıtımı ile The Nort Face ürünleri ile kışa sağlam biçimde hazır olun.

Menüye geri dön ↑

NAUTİCA

2013 yılından itibaren Eren Holding bünyesinde Türkiye, Rusya ve Ukrayna gibi kışın sert geçtiği ülkelere yürütülen Nautica operasyonu 16’sı Türkiye’de olmak üzere 22 mağazasıyla sektörün ünlü markalarındandır.

1983 yılında kurulan Amerikan Nautica, yelken seyahatlerine çıkan insanlara yönelik ürünler sunmak amacıyla 6 parçalık bir mont koleksiyonuyla sektöre giriş yaptı. Markanın montları “Dalgalı denizlerde yol alırken içinizi ısıtacak ürünlerle müşterilerinin karşısına çıkmak.” bakış açısıyla ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunuluyor.

Menüye geri dön ↑

NİKE

Nike’ı bilmeyenimiz yok. Çakmalarının da çok olduğu marka spor kıyafetleri sektöründe kalitesi herkesçe kabul edilmiş dev bir markadır. İnsanların Adidas’la arasında kaldığı bi marka da diyebiliriz. Kimileri sadece Nike giyerken kimileri Adidasıcıdır. Çizgisi, kalitesiyle beğenilen marka Amerika merkezli olup 1971 yılında Oregon’da kurulmuştur.

Nike’ı son sırada mı yazdınız demeyin zira son sırada yer alması kalite bakımından değildir. 5 markanın 5’i de birbirinden kaliteli ancak tarzları farklıdır. Spor kıyafet ve ekipmanlarında binlerce ürünü bulunan markanın montları da her dikişinde kaliteyi sunacak. Ne kar, ne yağmur ne de soğuk sizi etkilemeyecek. T-shirt’ün üzerine Nike’ın harika şişme montunu geçirip çıksanız bile vücut ısınız düşmeyecektir.

Kış mevsimini sıcak geçirmeyi kim istemez ki? Soğuk havalarda stilinizden ödün vermeden şık ve spor olabilirsiniz. Kaliteden ve tarzından taviz vermeyen erkekler  için hazırlamış olduğumuz soğuk kışlar için en iyi ve uygun 5 erkek mont markasını sunmuş bulunuyoruz. Keyifli bir kış geçirmeniz dileğiyle…

Oylama yap!

1 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 5

Upvotes: 3

Upvotes percentage: 60.000000%

Downvotes: 2

Downvotes percentage: 40.000000%

İÇERİKLERİMİZ TAMAMEN KİŞİSEL, ŞAHSİ, HERKESE GÖRE DEĞİŞEBİLEN, SUBJEKTİF, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDA KORUNAN TARAFSIZ, KİŞİSEL YORUMLAMALAR VE GÖRÜŞ BİLDİRMELERDİR. TEK BAŞINA BURADAKİ GÖRÜŞLERİ OKUYARAKTAN ÜRÜN VEYA HİZMET TERCİHİNİZİ YAPMANIZI ASLA ÖNERMEYİZ, BU DURUM OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN ÜRÜN TERCİHİNDE HATAYA DÜŞMENİZE VESİLE OLABİLİR Kİ BU DURUMU İSTEMEYİZ . ÜRÜN VE HİZMET SAHİPLERİNDEN TEK KURUŞ ÜCRET YA DA ÇIKAR ELDE ETMEDİĞİMİZİ VE BLOGUMUZDA YER ALAN "İYİ, KÖTÜ, GÜVENİLİR" GİBİ SIFATLARIN GÖRECELİ OLDUĞUNU AKLINIZDA BULUNDURUN!

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…