Şıklıktan Vazgeçmeyenler için En İyi ve En Kaliteli 5 Eşarp Markası

Başa örtülen,omuza alınan,boyna dolanan,saça bağlanan eşarplar kısaca ne maksatla kullanılırsa kullanılsın kadın giyiminin en güzel bütünleyicileridir. Kimi durumda sade bir kıyafeti tamamlar. Kimi durumda kombinasyonu renklendirir. En zor anınızda kombininizin tam olarak içinize sinmediği durumlarda en iyi kurtarıcınız eşarplar fonsiyonel ve pratik kimliğiyle çok rahat imdadınıza yetişebilir. Bu eşarplarda da elbette diğer ürünlerde olduğu gibi bir stil,çizgi akımı vardır elbette. Eşarp modası sanılanın aksine diğer ürünlerden daha çok kendini yenileyen özelliktedir. En kaliteli kumaşlardan üretilen, birbirinden çarpıcı renk ve desenlerle tamamlanan eşarplar zaten zarif ve şık olan bayanlara ekstra zerafet ve şıklık sunar.

Hem tesettürün verdiği ağırlığı korumaya çalışan,öte yandan da şıklıktan vazgeçmeyen bayanlar için, markalar en yüksek kalitede kumaşlardan en yüksek kalitede eşarplar üretmektedir. Tesettür giyimin günlük hayatta kullanılan eşarpları ile özel günlerde kullanılan eşarplar arasında farklılıklar elbette vardır  ; fakat markalar bu farklılığı gözeterek hem günlük kullanım için hemde özel günlerde kullanılmak üzere yüksek kalitede eşarpları tüketiciyle buluşturmaktadır.

Eşarp seçerken karşınıza farklı farklı özellikler çıkmaktadır. Eşarp türlerinin farklı özellikleri ve kullanımları da farklıdır. Bunları tek tek incelemek gerekirse;

Sura ipek eşarp, %100 saf ipekten yapılmıştır. Parlak ve yumuşak kumaştan üretilen ve daha canlı desenlerden oluşan eşarp türüdür.

Twill ipek eşarp , %100 saf ipekten üretilmiştir. Daha az kayma yapan ve sura kumaşa göre daha kalın işlenmiş eşarp çeşididir.

Twill eşarp, Kalın kumaştan üretilen ve kayma yapmayan eşarp türüdür.

Saten eşarp, Parlak ve kaygan bir kumaştan üretilen ve bone kullanılmadığı takdirde kayma yapan eşarp modelidir.

Jakarlı eşarp,Kumaş yüzeyinde dokuma sırasında oluşturulan desenler mevcuttur, kayma yapmayan, hanımlar arasında kendinden desenli olarak bilinen eşarp türüdür.

Rayon eşarp, İpeksi yumuşak kumaştan elde edilen, kayma yapmayan ve polyesterden üretilmesine rağmen ipek gibi yumuşak olan eşarp türüdür.

Bunca marka ve tür arasından  hangisinin sizin şıklığınızı en güzel tamamlayacak ürünü ürettiğini belirlemekte pek tabii güçlük çekebilirsiniz. Bizde bu çekilen güçlüğün farkına vardık ve sizin şıklığınıza ve ağırlığınıza katkıda bulunacak olan markaların hangisinin en iyi olduğunu araştırdık. Hem paranızın boşa gitmeyeceği hemde istediğiniz kalitede olan markaları toplist halinde sunduk. Şimdi dilerseniz o yazımıza geçelim..

Pierre Cardin

eniyiveuygun

Dünyanın eşsiz tasarımlarına sahip marka eşarpta da kendine has tasarımıyla farkını çok net ortaya koymaktadır. Eşarplarında %100 ipekten oluşan kumaşları kullanan Pierre Cardin eşarpları kısa süreli yağışlarda su tutmayacak şekilde üretilmiştir. Aynı zamanda kirlendiğinde kolay temizlenen özelliği ile günlük kullanıma uygun hale getirilmiştir. Farklı renk seçenekleriyle, her türlü kombininize uyacak olan eşarpları seçebilmeniz bu sayede mümkün olacaktır. Her sezon kendi farkını ortaya koyan ve moda akımı oluşturan marka kadın tesettür giyiminde de zirveye göz kırpan markalardan biri haline gelmekte..

Menüye geri dön ↑

Aker

eniyiveuygun

(BİR SEÇİM YAPMADAN ÖNCE; MAKALEMİZİN ALTINDA YER ALAN BÜYÜK HARFLERLE YAZILI ; SİZİ YANILTMAMAK VE ALDATMAMAK İÇİN YAZDIĞIMIZ UYARIYI MUHAKKAK OKUYUNUZ VE SAKIN OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN YANILGIYA DÜŞÜP YANLIŞ TERCİH YAPMAYINIZ!)

Dünyanın en kaliteli ipeğinden üretilen Aker eşarpları su ve leke tutmama özelliklerine sahiptir. Yağmurda, verdiğiniz şekli koruyan ipek eşarplar 2007’den bu yana dünyanın en kaliteli ipek eşarplarını sizlerin beğenisine sunuyor. Aker eşarplarında kanserojen madde içeren kimyasallar kullanılmamaktadır. Kumaşlarını %100 ipekten seçen bu marka canlı ve sıra dışı renk seçenekleriyle de her zevkten tüketicisinin gönlünü fehtetmeyi başarmaktadır.

Menüye geri dön ↑

Vakko

eniyiveuygun

Tüketiciye farklı kumaş seçenekleri sunabilen bu marka yaz-kış kreasyonunu değiştirip her mevsime ve kıyafete uygun eşarpları üretmektedir. Her boyutta ve desende üretilen Vakko eşarplar desenlerini  yüksek teknoloji ile baskılamaktadır. El ustalığının yüksek teknoloji ile birleşmesinden oluşan yüksek kalitede eşarplar şıklığını kat kat artıracaktır.

Menüye geri dön ↑

Armine

eniyiveuygun

Kumaşı ve desenleri ile kaliteden ödün vermeyen Armine eşarpları tesettür giyimde en tanınmış eşarp markasıdır. Armine markası, puantiyeli, ekose desenli, geometrik desenli modelleri ve farklı renk seçenekleri tüketicisinin tüm isteklerini karşılamaktadır. Günlük kullanım ve özel günlerde kullanılabilecek modelleri ile tüketicisine farklı seçenekler sunmaktadır. Armine eşarplarında kullanılan kumaş türünden dolayı, kullanılan renkler daha canlı görünmektedir.

Menüye geri dön ↑

Cacharel

eniyiveuygun

%100 ipek kumaştan üretilen eşarplar su ve leke tutmaz. Sadece eşarp olarak değil şal vb. şekilde de kullanılabilir. Cacharel eşarplarında kanserojen madde içeren kimyasallar kullanılmamaktadır. Genel olarak 90*90 ölçülerinde üretilen eşarplar fiyatıylada tüketicinin kullanımına oldukça uygundur.

”Şıklıktan Vazgeçmeyenler için En İyi ve En Kaliteli 5 Eşarp Markası” adlı yazımızın sonuna geldik. Siz değerli okuyucularımıza yardımcı olabildiysek ne mutlu bize…

Keyifli alışverişler dileriz…

Oylama yap!

0 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 50.000000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 50.000000%

İÇERİKLERİMİZ TAMAMEN KİŞİSEL, ŞAHSİ, HERKESE GÖRE DEĞİŞEBİLEN, SUBJEKTİF, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDA KORUNAN TARAFSIZ, KİŞİSEL YORUMLAMALAR VE GÖRÜŞ BİLDİRMELERDİR. TEK BAŞINA BURADAKİ GÖRÜŞLERİ OKUYARAKTAN ÜRÜN VEYA HİZMET TERCİHİNİZİ YAPMANIZI ASLA ÖNERMEYİZ, BU DURUM OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN ÜRÜN TERCİHİNDE HATAYA DÜŞMENİZE VESİLE OLABİLİR Kİ BU DURUMU İSTEMEYİZ . ÜRÜN VE HİZMET SAHİPLERİNDEN TEK KURUŞ ÜCRET YA DA ÇIKAR ELDE ETMEDİĞİMİZİ VE BLOGUMUZDA YER ALAN "İYİ, KÖTÜ, GÜVENİLİR" GİBİ SIFATLARIN GÖRECELİ OLDUĞUNU AKLINIZDA BULUNDURUN!

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…