Seyahat İçin En Kaliteli 5 Termos Markası

Termoslar, içeceklerin sıcaklıklarını koruyan ve zahmetsizce taşınmasını sağlayan ürünlerdir. Bu yönüyle oldukça kolaylık sağlayan termoslar, içeceklerin sıcak ya da soğuk kalmasını sağlamaktadır. 1885’de James Dewar tarafından kullanılmaya başlayan termoslar, plastik ya da çelik formlarda üretilmektedir. Teknik olarak ısının korunmasını sağlayan sırça ve mantarlarla kaplı olan termoslar, ısı akışını engellemektedir.

Seyahatlerinizde, kampta, piknikte ya da iş yerinde pratik çözümler üreten termoslarla, nereye giderseniz gidin çay, kahve ve soğuk içeceklerinizi taşımanızı sağlamaktadır. Özelliğine göre fiyatları değişen termoslar, 12 ile 24 saat süresince içeceklerinizin sıcaklığını korumaktadır.

Farklı boy ve ebatlarda bulunan termos seçimini yaparken kaç kişi olduğunuzu düşünerek yapmalısınız. Tek başınıza kullanacağınız termos modelleri daha minik boylarda iken ailecek çıkacağınız seyahatleriniz için çok daha büyük boylarda termoslara bakmalısınız. Günün her saatinde ihtiyacınız olan termosları seçerken çelik termosların daha uzun süre ısı koruduğunu belirtmek isteriz.

Hadi gelin şimdi hep birlikte sizin için hazırladığımız “Seyahat İçin En Kaliteli 5 Termos Markası” yazımıza geçelim…

ALADDIN

0001862_aladdin-aveo-03l-stainless-steel-vacuum-flask-paslanmaz-celik-termos_360

 

En çok tavsiye edilen ve memnun kalınan ürünler arasınla olan Aladdin marka termos, 1 litrelik termoslarıyla en çok tercih edilen modeller arasındadır. İçeceklerinizi 28 saat sıcak 35 saat soğuk tutabilen Aladdin, sağlığa zararlı maddeler içermemekle birlikte bir çok termosta bulunan BPA içermez. Alacağınız Aladdin marka termosu sıkıntısız kullanmanız için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır ki bunlardan ilki asla bulaşık makinesinde yıkamamanız gerektiğidir. ılık sabunlu suyla yıkayıp durulamanız gereken Aladdin, sıcak içecek koymadan önce sıcak su, soğuk içecek koymadan önce soğuk su koyup sallayarak termosun içini sıcaklığa hazır hale getirmeniz çok daha verimli sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Termosunuzu uzun süreli sağlıkla kullanmak için süt ve süt ürünleri ve çay gibi maddeler taşınmaması önerilmektedir. Yani çay için sıcak su taşıyarak sallama çay yapılması termosun uzun süre kullanımı için tavsiye edilmektedir.

Menüye geri dön ↑

PENGUEN

ekran-resmi-2016-10-09-09-48-53

 

Termos piyasasında en fazla termos çeşidi bulunan Penguen, seyahatleriniz için en ideal termosu bulacağınız markalardandır. Tek kişilik termos bardakların yanında daha büyük ölçülerde çelik termosları bulunan Penguen, ikili gövdeden oluşan termosları bulunmaktadır. İsterseniz birine sıcak birine soğuk ya da birine çayın demini birine sıcak su koyarak çok daha uzun süre gidecek içecekler taşıyabilirsiniz. Çift katlı yapısı sayesinde ısı akışını engelleyerek içeceklerinizin daha uzun süre sıcaklıklarını veya soğukluklarını korumaya sağlayan Penguen, seyahatleriniz için öncelikli tavsiye edeceğimiz markalardandır.

Menüye geri dön ↑

THERMOS

0003347_thermos-2l-stainless-king-beverage-bottle-buyuk-celik-termos-mavi

 

Seyahat ve outdoor sporlarla ilgilenenler için termosları çok kıymetli olan Thermos, paslanmaz çelikten üretilmektedir. Patentli çift kat vakum teknolojisi sayesinde içeceklerinizin 6 saat sıcak 8 saat soğuk kalmasını sağlamaktadır. Bu süreler bazı markalara göre daha kısa olsa da ihtiyacınıza göre tercih edebileceğiniz ürünler arasındadır. Hafif ve dayanıklı yapısı sayesinde kolaylıkla taşımanıza olanak sağlarken ekstra bulunan kauçuk tabanlı tabanı darbeleri emerek termosunuzu korumaktadır. Lastik tutma kolu sayesinde daha kolay kullanım imkanı veren Thermos, sızdırmaz ve akıtmaz. Kullanım süresi benim için ideal diyorsanız ömür boyu garantili Thermos’u gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

TCHIBO

Kahve sektörünün bilinen markalarından olan Tchibo, termoslarıyla da dikkat çekmekte. Paslanmaz çelikten üretilen Tchibo termos, damlatma ve sızdırmaya karşı korumalıdır. Plastikten oluşan parçaları tatsız olup, içeceklerine plastik tadı geçmeyecektir. Ağzı çıt pıt kapaklı olan Tchibo termos, sıcak su, çay ve kahveleriniz için oldukça ideal taşımanızı sağlayan termoslardandır.

Menüye geri dön ↑

KÜTAHYA PORSELEN

1977 yılında kurulan Kütahya Porselen, günden güne başarısını artırmış ve dünyanın sayılı porselen markaları arasına girmiştir. Şuan başkanlığını Sema GÜRAL SÜRMELİ’nin yaptığı Kütahya Porselen, Avrupa Porselenlerini de satın alarak gücüne güç, büyüklüğüne büyüklük katmaktadır. Yıllar geçtikçe ürün gamını da genişleten Kütahya Porselen, seyahatleriniz için yanınızdan ayıramayacağınız güzellikte ve kalitede renk renk ürettiği termoslarla da beğenilmektedir. 1 litre hacmi olan termoslar çelikten yapılmış ve ultra temizlik kolaylığı sağlamaktadır. Sizin için seçtiğimiz beyaz rengi nerede olursanız olun şıklığınızı gösterecek parçalar arasındadır.

Sizin için hazırladığımız “Seyahat İçin En Kaliteli 5 Termos Markası” yazımızın sonuna geldik. Arkadaşlarınızla veya ailenizle gideceğiniz seyahatlerinizde içeceklerinizin soğumaması ya da ılımaması için kaliteli bir termos olmazsa olmazlardandır. Renk, boyut ve özelliklerine göre değişen piyasadaki termosların için uzun süreli kullanmanız için kaliteli ve sağlıklı bir model seçmenizi tavsiye ediyoruz. Keyifli alışverişler dileriz…

Oylama yap!

1 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 9

Upvotes: 5

Upvotes percentage: 55.555556%

Downvotes: 4

Downvotes percentage: 44.444444%

İÇERİKLERİMİZ TAMAMEN KİŞİSEL, ŞAHSİ, HERKESE GÖRE DEĞİŞEBİLEN, SUBJEKTİF, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDA KORUNAN YORUMLAMALARDIR, ÜRÜN VE HİZMET SAHİPLERİNDEN TEK KURUŞ ÜCRET YA DA ÇIKAR ELDE ETMEDİĞİMİZİ VE BLOGUMUZDA YER ALAN "İYİ, KÖTÜ, GÜVENİLİR" GİBİ SIFATLARIN GÖRECELİ OLDUĞUNU AKLINIZDA BULUNDURUN!

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…