Serin yerler için en sıcak tutan 5 battaniye modeli

Kış dönemi kapımıza kadar geldi! Peki, ısıtıcının olmadığı bölgelerde vücut ısınızı dengeleyecek olan battaniye çeşitlerine sahip misiniz? Bu yönde sizler için ürün araştırmaları yapan sitemiz, Serin yerler için en sıcak tutan 5 battaniye modelini tanıtmaktan geri kalmadı. Son dönemlerin ilgi gören ve 2016 yılının çok satan pamuklu ürünlerini sizler için sunuyoruz! Herhangi bir ürünü listemizden markası ile inceleyebilir ve satın alma ortamı yaratabilirsiniz. Aynı zamanda sizler için listede yer almayan herhangi bir ürünü satın alma noktasında da ne gibi detayların incelenmesi gerektiğinin altını çizeceğiz;

Alla Turca Çift Kişilik Pamuk Battaniye

alla-turca-battaniye

%75 pamuk, %25 akrilik yapısı ile kitlelerin ilgisini çeken Alla Turca Çift Kişilik Pamuk Battaniye, son dönemlerin en çok satan ürünleri arasında yer alıyor. Satış fiyatı 40 TL civarı olan bu ürün, sizlere e-ticaret sitelerinden 2 yıl boyunca garantili olarak sağlanmaktadır. 2 kilo kadar ağırlığa sahip olan battaniye türü, 180×220 cm ebatları ile beraber alternatif 3 kişiyi yan yana koruma altında tutabiliyor. Son dönemlerin çok satan ve ilgi gören bu ürün çeşidini hemen sipariş edebilir, serin yerler için bir çözüm önerisi yaratmanın keyfini sürebilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

Sweat Giyilebilir Kollu Battaniye –Kırmızı

sweat-battaniye

Giyilebilir yapısı ile pek çok kişi tarafından ilgi gören ve tercih ortamında yer alan bu ürün, sizlere kırmızı yapısı ile beraber sunuluyor. Satış fiyatı 30 TL civarı olan bu ürün, kullanımı kolay ve pratik olarak kitlelere sunulmaktadır. Birinci kalite polar kumaşına sahip olan ürün çeşidi, tıpkı bir tişört giyer gibi vücudunuza oturtulabiliyor ve bu sayede ellerinizi rahatlıkla kullanabilme imkanları veriyor. Serin yerler için hem bahçe, hem de ev içi kullanım alanları sunabilen bu ürünü hemen siz de sipariş edebilme olanaklarına sahip olun. Cilde zarar vermeyen yapısı ve 2 yıl garantili olması sebebiyle kitlelerin bu alanda öncelikli tercihi olarak görülmektedir.

Menüye geri dön ↑

Nefnef Home Tek Kişilik Akrillik Battaniye

nefnef-battaniye

Nefnef Home tarafından üretilen ve akrilik kumaşına sahip olan battaniye türünü sizler için sunuyoruz. Satış fiyatı 20 TL civarı olan bu ürün, tek kişilik bir ürün olmasından dolayı listemize üçüncü sıradan giriş yaptı. Yumuşak bir kumaş yapısına sahip olan ürün çeşidi, üretici firma tarafından 2 yıl garanti altında tutulmaktadır. Bu sayede rağbet gören ve pek çok kişinin ortak noktası konumunda yer alan ürünü sizler de tek tıkla satın alabilirsiniz. 1 kilo ağırlığı ile üstünüzde hafifliği sağlayacak olan bu ürün çeşidi, 155×210 cm boyutlarındadır. Yıkanabilir ve oldukça kullanışlı olan bu ürün çeşidini siz de tek kişilik olarak kullanabilir, sipariş edebilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

Bluezen Baskılı Modern Polar Battaniye

Açık ve kapalı alanların vazgeçilmezi olarak görülen Bluezen Baskılı Modern Polar Battaniye, her sene olduğu gibi bu sene de çok satanlar listesinde ki yerini koruyor. Tamamıyla kullanışlı olan bu ürün, ortalama 20 TL satış fiyatı ile beraber sizlere cazip bir ortam zemini hazırlamaktadır. Kullanışlı ve kitlelerin ilgisini çeken bu ürünü siz de doğrudan sipariş etmek ve satın almak adına hemen web sitemize uğrayabilirsiniz. %100 polyester kalitesine sahip olan bu ürün çeşidi, 160×210 cm ebatlarındadır. Bu sayede tek kişilik bir kullanım alanı yaratma konusunda yardımcı oluyor, üretici firma tarafından da 2 yıl garanti kapsamı sağlanabiliyor.

Menüye geri dön ↑

Taç Casabel Fashion Line Tek Kişilik Gri Battaniye

Listemizin son sırasında Taç markası yer alıyor. 2016 yılının çok satan modelleri arasında gösterilen Taç Casabel Fashion Line Tek Kişilik Gri Battaniye, tek kişilik yapısı ile beraber pek çok kişinin ortak tercihi konumunda yer almaktadır. Sizler de kumaş kalitesi ile göz dolduran ve bu alanda hem ev, hem de dışarı alanlarda kullanabileceğiniz bu battaniye türünü gözden geçirebilirsiniz. Ortalama 40 TL civarı bir fiyat ile beraber e-ticaret sitelerinden satışa sunulabilen bu ürün türü, günümüzün tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır.

Evet, böylelikle sizler için hazırlamış olduğumuz Serin yerler için en sıcak tutan 5 battaniye modeli listemizin sonuna geldik! Her biri günümüzün ilgi çeken ürünleri arasında gösterildiği gibi, sizlere listede yer almayan herhangi bir ürünü satın alırken şu tip ayrıntılara dikkat etmenizi önermekteyiz;

  • Genel olarak pamuklu kumaş ürünler satın alın. Bunun yanı sıra akrilik veya polyester ürünlere yönelebilirsiniz.
  • Çift kişilik ürünler almak her zaman daha avantajlıdır.
  • Bilindik bir markadan yana tercihler yapın.
  • Kumaşının hafifliği ve renk tonlarına önem verin.

Böylelikle Serin yerler için en sıcak tutan 5 battaniye modeli listesinin yanı sıra herhangi bir ürün seçme konusunda sorun yaşamayacaksınız.

Oylama yap!

0 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

İÇERİKLERİMİZ TAMAMEN KİŞİSEL, ŞAHSİ, HERKESE GÖRE DEĞİŞEBİLEN, SUBJEKTİF, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDA KORUNAN YORUMLAMALARDIR, ÜRÜN VE HİZMET SAHİPLERİNDEN TEK KURUŞ ÜCRET YA DA ÇIKAR ELDE ETMEDİĞİMİZİ VE BLOGUMUZDA YER ALAN "İYİ, KÖTÜ, GÜVENİLİR" GİBİ SIFATLARIN GÖRECELİ OLDUĞUNU AKLINIZDA BULUNDURUN!

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…