Ofis Çalışanı Erkekler İçin En Rahat ve Kaliteli 5 Beyaz Gömlek Markası

 

En iyi sıralamalarımızda, sıra ofis çalışanı erkeklerin vazgeçilmezi olan beyaz gömleklerde. Beyaz yakalı çalışan diye de geçen ofis çalışanlarının vazgeçilmezi ve dolaplarında en az 3 tane bulunan beyaz gömlek seçimi oldukça önem taşımaktadır.

Yoğun iş temposunda beyaz yakalı ofis çalışanı erkekler için çok daha zor bi hale geliyor. Gömleğin temiz ve ütülü kalması gün içinde gerekliyken alacağınız gömleğin kalitesine göre bu bazen imkansız hale geliyor. Duruşunuza karizma katacak beyaz gömleklerin sık yıkandığını göz önüne alırsak yakası ve kol ağızlarının yıpranmış görünmesini hiç istemeyiz.

Giyinme tarzının ilk izlenimlerde oldukça etkisini olduğunu hepimiz biliyoruz. Bunun bilincinde olan şirketler, yönetmelikle bunu düzenliyor ve çalışanları için standart hale getiriyor. “Business Formal” diye geçen iş yaşamındaki giyinme tarzı son yıllarda değişime uğrasada bazı iş yerleri halen bu giyim tarzını benimsemektedir. Hele bazı firmaların iş yeri kıyafet yönetmelikleri 30 sayfayı bile buluyor. Bu yönetmeliklerde, takım elbise, gömlek ve ayakkabıların rengi bile belirlenmiş durumda.

Beyaz gömlek, başlı başına bir duruşu ifade eder. Beyaz gömlek giymek, öyle kolay da bi şey değildir. Bir kadın olarak benim en illet olduğum şey ise beyaz gömlek giyen erkeklerin içinden atlet giymeleri. Bundan daha çirkin bir görüntü sanırım beyaz çorap etkisidir. Tarz sahibi ve şık erkekler üşümeyi düşünmeyecekler. Beyaz gömleklerde en çok tercih edilen kalıp, İtalyan kesim fit kalıplardır. Bu fit kalıplar, bir çok çalışan erkeğin tercihi olmakla birlikte bu gömlekleri giymek için fit bir vücuda da sahip olmalısınız. Hadi gelin şimdi hep birlikte “Ofis Çalışanı Erkekler İçin En Rahat ve Kaliteli 5 Beyaz Gömlek Markası” yazımıza geçelim…

 

VAKKO

1

 

Vakko hikayesi 1934 yılında Vitali Hakko’nun kurduğu Şen Şapka adlı dükkanla başlamıştır. Vitali Hakko’nun kurduğu Şen Şapka, “Moda Vakkodur” sloganıyla bugüne kadar gelmiş ve kalitesi herkesçe bilinen en prestijli markalar arasına girmiştir. 1962 yılında Beyoğlu’nda kurdukları çok katlı mağaza ile yeni bir döneme girecek ve Türkiye’de lüks giyimin sembol markalarından olacaktır. Bünyelerinde kurdukları ve genç kesime hitap eden Vakkorama ve genç profesyonellere hitap eden W Collection markalarıyla farklı tasarımlarla farklı gruptan erkeklere hitap etmeyi başarmıştır. Ayrıca George Bush’un giydiği Vakko markalı gömlek ve gravat prestijlerine prestij katmıştır.

Menüye geri dön ↑

LACOSTE

2

(BİR SEÇİM YAPMADAN ÖNCE; MAKALEMİZİN ALTINDA YER ALAN BÜYÜK HARFLERLE YAZILI ; SİZİ YANILTMAMAK VE ALDATMAMAK İÇİN YAZDIĞIMIZ UYARIYI MUHAKKAK OKUYUNUZ VE SAKIN OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN YANILGIYA DÜŞÜP YANLIŞ TERCİH YAPMAYINIZ!)

 

Fransız markası Lacoste, 1933 yılında kurulmuştur. Tenis maçlarında çok daha rahat ve hafif kıyafetler üretmeyi amaçlatan Rene Lacoste, zamanla dünyanın en çok tercih edilen markası olmuştur. Özellikle Türkiye’de oldukça popüler olan Lacoste, girdiği her sektörün enleri arasına girmeyi başaran kaliteli markaların başında yer alır. Esasında spor giyim markası olarak geçse de özellikle beyaz gömlekte oldukça beğendiğimiz markalardandır. Kumaş kalitesi ve kesimleriyle fark yaratan ve beyaz Lacoste gömleği giydiğiniz anda bakışların üzerinizde olacağını eniyiveuygun.com ekibi olarak garanti ediyoruz.

Menüye geri dön ↑

NETWORK

3

 

Ay Marka Grup bünyesinde faaliyet gösteren Network, takım elbiselerinin kesim ve duruşuyla beğeni kazandığı gibi gömlek modelleriyle de beğenilen markaların başında gelir. 1999 yılında Ay Marka çatısı altına giren Network, beyaz yakalı ofis çalışanı erkeklerin liderlik duruşunu güçlendirecek tarzda gömlek üretir. Network beyaz gömleği, iş yaşamında giyeceğiniz gibi kravatsız giydiğinizde şehir yaşamına da mükemmel uyum sağlayacaktır. Uzun yıllar sıkıntısız kullanacağınız Network gömleklerde her hangi bir sorun yaşamanız durumunda, sorunsuz satış sonrası anlayışlarıyla iade almaktadır.

Menüye geri dön ↑

RAMSEY

Elazığlı Remzi Gür’ün sahibi olduğu Ramsey’in hikayesi 1970 yılının Londra’sına uzanır. Londra’da başlayan hikaye 1985 yılında İstanbul’da devam eder ve Türk tüketicisinin huzuruna Ramsey markasıyla çıkar. Kaliteli kumaş ve dikişiyle dikkatleri çeken Ramsey, kısa sürede en çok beğenilen markaların arasına girmiştir. Kalitesindendir ki dünya markası Armani ve Ermenegildo Zegna’ya üretim yapar. Gömlekleri de oldukça beğenilen Ramsey’in sadece Türkiye değil Avrupa ve Balkanlarda etkisi görülmektedir.

Menüye geri dön ↑

ALTINYILDIZ

Son olarak listemize aldığımız Altınyıldız, bize “Türkler bu işi biliyor.” dedirten markalardandır. Türk kumaşını dünyaya tanıtan Altınyıldız, kalitesinden her zaman bahsettiğimiz markalara kumaş temin ediyor. Dünya markalarına üretim yapması Altınyıldız’ın kalitesinin en büyük göstergelerindendir. Uzun yıllardan beri sektörde olan Altınyıldız, müşteri memnuniyetini önemseyen anlayışı ve gömleklerinin kalitesiyle farkını her zaman ve her dönem hissettiren markalardandır.

Tarz sahibi erkekler için hazırlamış olduğumuz “Ofis Çalışanı Erkekler İçin En Rahat ve Kaliteli 5 Beyaz Gömlek Markası” yazımızın sonuna geldik. Son olarak diyebiliriz ki dolabınızda bulunması gereken beyaz gömleği demirbaşlar listesine alabiliriz. Bununla birlikte tercih edeceğiniz beyaz gömleğin kalitesi oldukça önemli. Slim fit gömlek tercihlerinizde gömlek kollarının sıkmamasına dikkat etmeli, manşet ceketten bi iki santim dışarı çıkmalıdır. Beyaz gömleği siyah bir takım elbiseyle kombinlerseniz, iş yerindeki liderlik pozisyonunuzu desteklemiş olursunuz. Keyifli alışverişler…

[affegg id=78]

Oylama yap!

-8 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 14

Upvotes: 3

Upvotes percentage: 21.428571%

Downvotes: 11

Downvotes percentage: 78.571429%

İÇERİKLERİMİZ TAMAMEN KİŞİSEL, ŞAHSİ, HERKESE GÖRE DEĞİŞEBİLEN, SUBJEKTİF, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDA KORUNAN TARAFSIZ, KİŞİSEL YORUMLAMALAR VE GÖRÜŞ BİLDİRMELERDİR. TEK BAŞINA BURADAKİ GÖRÜŞLERİ OKUYARAKTAN ÜRÜN VEYA HİZMET TERCİHİNİZİ YAPMANIZI ASLA ÖNERMEYİZ, BU DURUM OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN ÜRÜN TERCİHİNDE HATAYA DÜŞMENİZE VESİLE OLABİLİR Kİ BU DURUMU İSTEMEYİZ . ÜRÜN VE HİZMET SAHİPLERİNDEN TEK KURUŞ ÜCRET YA DA ÇIKAR ELDE ETMEDİĞİMİZİ VE BLOGUMUZDA YER ALAN "İYİ, KÖTÜ, GÜVENİLİR" GİBİ SIFATLARIN GÖRECELİ OLDUĞUNU AKLINIZDA BULUNDURUN!

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…