Koşu İçin En Rahat ve Kaliteli 6 Bayan Tayt Modeli

Koşu, kardiyo grubu egzersiz diyeceğimiz grupta yer alır ki ciddi anlamda enerji sarf edeceğiniz spor dalıdır. İster açık havada ister spor salonlarında yapın koşu sporu ciddi anlamda bağımlılık yaratır. Dayanıklılığınızın artacağı ve yağ yakımını hızlandıracağınız koşu egzersizinde size tavsiyem ise egzersiz sonrası protein ağırlıklı beslenmek olacaktır. Yoğun yağ yakımının olduğu ve kasların çalıştığı koşu sonrasında protein ağırlıklı beslenmek, kas kaybını önleyen en önemli hususlardandır.

Koşu sporundan bu kadar bahsettikten sonra es geçemeyeceğimiz diğer bir konu ise koşuyu hangi kıyafetlerle yaptığınız olacaktır. Koşarken giyeceğiniz alelade bir eşofman altı veya özelliksiz bir tayt, koşudan asla tam anlamıyla bir tatmin sağlamayacaktır. Koşma iç güdünüzü uygun kıyafetlerle karşılarsanız yüksek performanslı bir sonuç elde edersiniz. Tüm sporlarda olduğu gibi koşuda da en önemli koşul rahat olmaktır. Koşu yapanlar için rahat hareket etmek hem sağlık hem de performans açısından önemlidir. Koşu için en rahat ve yüksek performans alacağınız kıyafet şüphesiz koşucu taytlarıdır. Vücudu sıkmadan sarması ve tüm kas gruplarını rahatlatması bu açıdan oldukça önemlidir. Ayrıca taytın kalitesiyle doğru orantılı olarak performansınız yükselecektir. Tayt diyip geçmemek lazım. Kumaş ve dikiş kalitesinin yanı sıra kullanılan teknoloji taytlar arasındaki farklılığı belirleyen noktalardır. Bi tayta bu kadar para vermem ben diyenler muhtemelen son teknolojiyle üretilen taytları giymeyenlerdir. Pazardan da bulacağınız taytlar belki kaliteli markaların birebir taklididir ancak orijinalinden aldığınız verimi asla sunmayacaklardır. Taytlar vücudu saran yapıda olduğu için kalitesiz kumaşlar sentetik ve kanserojen maddelerin bolca bulunduğu kumaşlardır. Ayrıca bu kalitesiz taylarla cildinizin nefes almaması ve dolayısıyla kaşınma ve pişik yaşayacağınız muhtemel sıkıntılardandır.

Tayt seçerken size tavsiyemiz kalitesi herkesçe malum markaların ürünleri tercih etmekle birlikte hafif ve koşu için tasarlanmış taytlar olacaktır. Gece koşusu yapacaklar için mutlaka fosforlu şeritlerinin olmasına dikkat etmelisiniz. Taytların uzun ve diz altı gibi farklı modelleri bulunmakla birlikte salon sporcuları ve yazın kullanacakların diz altı taytları daha verimli kullanacaklarını düşünüyoruz.

Hadi şimdi gelin hep birlikte sizin için hazırladığımız “Koşu İçin En Rahat ve Kaliteli 6 Bayan Tayt Modeli” yazımıza geçelim…

NIKE POWER SPEED

cityshop-0-0-384683-719784-018-1461830016

 

1971 yılında kurulan dünya devi Nike, spor kıyafet ve ekipmanlarının 1 numaralı markasıdır. Sağlığınıza önem veriyor ve spordan yüksek performans sağlamak istiyorsanız tercih edeceğiniz ilk marka Nike olmalıdır. Sağlıklı yaşam ve vücut güçlendirme ve şekillendirme amacıyla yaptığınız koşu sporunu uygun taytla desteklemeniz gerekmektedir. Hafif ve cildinizin nefes almasını sağlayacak koşu taytı tam anlamıyla bir hareket özgürlüğü sağlayacaktır. Nike Power Speed, hareket kabiliyetini artırıcı özellikte tasarlanan yapısıyla bacak kaslarını desteklemektedir. Son teknolojiyle üretilen dri-fit kumaşı sayesinde terlemeyi önler. Fosforlu şeritleri sayesinde karanlıkta da koşu yapmanıza olanak sağlar.

(BİR SEÇİM YAPMADAN ÖNCE; MAKALEMİZİN ALTINDA YER ALAN BÜYÜK HARFLERLE YAZILI ; SİZİ YANILTMAMAK VE ALDATMAMAK İÇİN YAZDIĞIMIZ UYARIYI MUHAKKAK OKUYUNUZ VE SAKIN OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN YANILGIYA DÜŞÜP YANLIŞ TERCİH YAPMAYINIZ!)
Menüye geri dön ↑

ADIDAS RUN TIGHT W

H77508 D66257

 

Dünya markası Adidas, ürettiği spor kıyafetleriyle kalitesi herkes tarafından kabul edilmiş markalardandır. Bir çok spor dalında bir çok sporcuya da sponsor olan Adidas, ürünlerinde son teknolojiyi kullanarak performans artırıcı özellik göstermektedir. Koşu taytlarında clamalite teknolojisini kullanan Adidas, kuruluk ve rahatlık sağlar. Fosforlu şeridi sayesinde karanlıkta koşmak için de bire birdir. Bu taytlar sayesinde, akşamüzeri çıktığınız bir koşu etkinliğinde hava kararmasına karşı da ndişe etmenize gerek kalmayacaktır.

Menüye geri dön ↑

PUMA WT PWRSHAPE KNEE CAPRI

puma-wt-pwrshape-knee-capri-women-leggings

 

Adidas’ın kurucusu Adi Dassler’in kardeşi Rudolf Dassler tarafından kurulan Puma, dünya devi Rihanna’yı da reklam yüzü yapmıştır. F1’de Ferrari’nin de sponsoru olan Puma, dünya markalarından biridir. Çeşitli spor dalları için nitelikli kıyafet üreten Puma’nın koşu taytları da tartışmasız en iyilerdendir. Koşu egzersizlerinizde yükske performans ve hareket özgürlüğü sağlayan Puma, esnek ve hafif taytlarıyla eşsiz deneyimler yaşatacak türden markalardandır.

Menüye geri dön ↑

HUMMEL ADELE TIGHTS

Albert Messmer tarafından Almanya merkezli olarak 1923 yılında kurulan Hummel, sporcu kıyafetleri ve taytlarıyla dikkatimizi çeken markalardandır. Özellikle eşofman altlarından tanıdığımız Hummel’ın koşu için tasarladığı taytları uygun fiyatlarıyla tercih ediliyor. Farklı renklerde karşımıza çıkan Hummel, profesyonel sporcuların tercih ettiği markalar arasındadır.

Menüye geri dön ↑

BIONDINA KAMUFLAJ

Burcu Esmersoy’la tanıdığımız Biondina’da en sevdiğimiz tayt modeli kamuflaj desenli olanlardır. Markanın kurucuları Burcu Esmersoy ve Merve Göknar İnal’dır. Spordan vazgeçemeyenlerin günlük yaşamda vazgeçemeyecekleri ürünleri kendi stillerinde yorumlayarak karşımıza çıkaran marka, eminiz favorileriniz arasına girecektir. Ter emici özelliği sayesinde en ağır koşularda bile kuru kalmanızı sağlar.

Menüye geri dön ↑

KALENJI BODYSKIN KOŞU TAYTI

Uygun fiyat yüksek performans beklentisi içinde olanların kesinlikle memnun kalacağı bir marka olan Kalenji, Decathlon’larda satılmaktadır. Koşu grubunda bir seri tasarlayan Kalenji’de tayttan tutun rüzgarlıklara herşeyi bulabilirsiniz. Taytlarında farklı renk alternatifleri de bulacağınız Kalenji, teri dışarı atma özelliği bulunan özellikte üretilmiştir. Ayrıca fermuarlı cebi sayesinde koşu yaparken ekstra özgürlük sağlayacaktır.

Sizin için hazırladığımız “Koşu İçin En Rahat ve Kaliteli 6 Bayan Tayt Modeli” yazımızın sonuna geldik. İster profesyonel isterseniz amatör koşu sporuyla ilgileniyor olun, kullanacağınız kaliteli tayt sayesinde çok daha verim alacaksınız. Keyifli alışverişler dileriz…

Oylama yap!

0 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

İÇERİKLERİMİZ TAMAMEN KİŞİSEL, ŞAHSİ, HERKESE GÖRE DEĞİŞEBİLEN, SUBJEKTİF, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDA KORUNAN TARAFSIZ, KİŞİSEL YORUMLAMALAR VE GÖRÜŞ BİLDİRMELERDİR. TEK BAŞINA BURADAKİ GÖRÜŞLERİ OKUYARAKTAN ÜRÜN VEYA HİZMET TERCİHİNİZİ YAPMANIZI ASLA ÖNERMEYİZ, BU DURUM OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN ÜRÜN TERCİHİNDE HATAYA DÜŞMENİZE VESİLE OLABİLİR Kİ BU DURUMU İSTEMEYİZ . ÜRÜN VE HİZMET SAHİPLERİNDEN TEK KURUŞ ÜCRET YA DA ÇIKAR ELDE ETMEDİĞİMİZİ VE BLOGUMUZDA YER ALAN "İYİ, KÖTÜ, GÜVENİLİR" GİBİ SIFATLARIN GÖRECELİ OLDUĞUNU AKLINIZDA BULUNDURUN!

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…