Kadınlar İçin En Şık ve Kaliteli 7 Plaj Havlusu Markası

Kadınlar için plaj aksesuarlarının önemi tartışılmaz. Mayo, bikini, pareo, güneş gözlüğü, çanta, şapka, bileklik, terlik ve plaj havlusu… Modayı yakından takip eden kadınlar için rengarenk plaj havluları, mayo ve diğer aksesuarlarla uyum içinde olmalıdır. Ayrıca spa ve spor salonlarına gidenler içinde plaj havluları olmazsa olmaz havlulardandır.

Ev ve banyo tekstilinde faaliyet gösteren firmalar, sağlıklı ve kaliteli kumaşlardan ürettikleri plaj havlularını müşterilerinin beğenilerine sunuyorlar.

Plaj havlusu alırken yumuşaklığı, su emiciliği ve kaitesi dikkat etmemiz gereken özellikler arasındadır. Bambu plaj havluları yine en çok tercih edilen modeller arasındadır. Antibakteriyel olması dolayısıyla mikrop ve bakteri barındırmaması ve koku yapmaması bambu havluları cazip kılan etmenlerdendir.

Tatile giderken yanınızda 2 adet plaj havlusu bulundurmanız faydanıza olacaktır. Biri ıslakken diğerinin kuru kalması, yani biriyle kurulandıktan sonra diğer kuru havluyla güneşlenmeniz çok daha sağlıklı olacaktır. Islak havluyla güneşlenmeniz üşümenize de sebep olabilir.

Hadi şimdi gelin hep birlikte “Kadınlar İçin En Şık ve Kaliteli 7 Plaj Havlusu Markası” yazımıza geçelim…

LİNENS PLAJ HAVLUSU

1

 

Havlunun hangi çeşidi olursa olsun ilk aklıma gelen ve kalitesine her zaman güvendiğim Linens, plaj havlusu konusunda da en çok sevdiğim markalardandır. 2000 yılında kurulan ve Zorlu tekstil bünyesinde faaliyet gösteren Linens, yurt içi ve yurt dışında bir çok noktada müşterileriyle buluşmanın gururunu yaşıyor. Oldukça tarz ve harika desenlerden oluşan Linens plaj havlularıyla sahilde ve havuz kenarında havlunuzla tanınacaksınız. Muhteşem canlı renk ve desenden oluşan Linens plaj havluları, %100 pamuktur ve bir yüzü kadifeyle kaplıdır. Kadife havluların muhteşem görüntüsü %100 pamukla birleşince aradığınız plaj havlusu Linens gibi görünüyor.

BENZER İÇERİK:  Soğuk Kışlar İçin En İyi ve Uygun 5 Kışlık Erkek Mont Markası
back to menu ↑

AY-YILDIZ PLAJ HAVLUSU

2

 

Mayo ve bikini sektöründe kalitesiyle bilinen Ay-Yıldız, plaj havlusu ve peştemallerde zengin çeşit ve renkleriyle tercih edilen markaların arasında yer alıyor. Kendi üretimlerinin yanında tanınmış markaların ithalatını da yapan marka, plaj havlularını Mısır’dan ithal ediyor. 60 yıla yakın tecrübe ve bilgi birikimini üretimlerine yansıtan Ay-Yıldız, plaj havlusuna alternatif olarak peştemalleri de müşterisine sunmaktadır. Plaj havlusundan daha hafif ve yumuşak olan peştemaller, havlunun ağırlığını istemeyenlerin tercihi olsa da asla plaj havlusu emiciliğinin önüne geçemeyecektir.

back to menu ↑

ENGLISH HOME PLAJ HAVLUSU

3

 

İngiliz tarzıyla oldukça beğenilen ve sofistike parçaların yer aldığı English Home, aslında bir Türk markasıdır. İngiliz stilini benimseyen ve Turgut Aydın Holding bünyesinde faaliyet gösteren English Home, plaj havlularında da kaliteli havlu bulacağınız markalardandır. Plaj havlularının %100 pamuk ve 80×160 ölçülerinde olduğu English Home, hafifliği ve su emiciliğiyle vazgeçemeyeceğiniz plaj havlusu markasıdır. Ayrıca English Home markası, kadınlar tarafından oldukça beğenilen Nine West ve Park Bravo grup bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

back to menu ↑

U.S. POLO ASSN. PLAJ HAVLUSU

1890 yılında Amerika’da kurulan US Polo, polo sporunun temsilcisidir. Üst düzey insanların ve kraliyet ailesinin ilgilendiği atlı polo sporundan esinlenen markanın tarzı tam da bu spora uygun tarzdadır. US Polo’nun Türkiye temsilcisi ise, 1965 yılında Fatih’te kurulan Aydınlı Gruptur. Aydınlı Grup  bünyesinde faaliyet gösteren marka, bir çok dünya markasının lisansörü durumundadır. US Polo, plaj havlusu konusunda spor ruhlu kadınların tercih ettiği markaların arasındadır. Yumuşacık dokusuyla %100 pamuk ve kadife karışımından oluşan plaj havlularıyla, plaj modasını beliryen siz olacaksınız.

back to menu ↑
BENZER İÇERİK:  En iyi ve uygun fiyatlı 6 mikser modeli

PENTİ PLAJ HAVLUSU

Öğretmen çorabı hatırladınız mı? Esasında Penti’nin hikayesi Öğretmen çorapla başlar. 1950 yılında Mois ve Yasef Kariyo tarafından kurulan firma 1970 yılında Öğretmen çorap adıyla faaliyetlerine devam etmiştir. 1980 yılında ise firmanın başına geçen Sami Kariyo, Penti adıyla firmayı ürün çeşitliliğini artırarak, sadece kadın çorap üretimiyle kalmamış pijama, iç çamaşırı, mayo, bikini ve plaj aksesuarları alanında da üretim yapmıştır. Türk kadınlarının çok sevdiği Penti, yapılan araştırmalara göre %99.6 oranıyla en güven duyulan marka olmuştur. Yurt dışında da 100’ü aşkın mağaza sayısıyla dünya markası olma yolunda ilerleyen Penti’nin plaj havluları oldukça beğenilmektedir. %100 pamuktan üretilen plaj havlularının canlı renkleri ve yumuşacık dokusu sizi kendine bağlayacak gibi görünüyor.

back to menu ↑

BONESTA PLAJ HAVLUSU

1978 yılında tekstil piyasasında olan Bonesta, plaj giyiminin öncü markaları arasına girmiştir. Yurt dışında da faaliyet gösteren marka, plaj havlusu üretimlerine başlayalı çok olmamıştır. Boyner ve YKM mağazalarında da satılan Bonesta plaj havluları, yumuşacık görüntüsü ve maksimum su emme özelliği ile kullananlar tarafından tavsiye edilmektedir. Mayo, bikini ve diğer aksesuarlarınıza uygun zengin renk seçeneği sayesinde plaj modasından da geri kalmayacaksınız.

back to menu ↑

MADAME COCO

Ev tekstili sektörüne yeni girmiş olmasına rağmen kampanyaları ve uygun fiyatıyla bir anda öne çıkan markalardan olan Madame Coco, Paris tarzını yansıtmaktadır. Mağazalarına girdiğinizde çok karışık bir havası olan Madame Coco’nun pazarlama stratejisinin bu yönde olduğunu zannediyorum. Fiyatlarının insanı şok edecek kadar uygun olduğu Madame Coco’nun kalitesi için aynı şeyi söyleyemeyiz. Plaj havlularında da uygun fiyatıyla karşımıza çıkan Madame Coco, kalitesi, yumuşaklığı ve su emiciliği tatmin edici düzeyde değildir. Ama havluya çok para vermeyim 1 sezon kullanayım diyenlerdenseniz Madame Coco’yu tercih edebilirsiniz.

BENZER İÇERİK:  Isıtma konusunda en iyi 5 klima modeli

Sizin için hazırladığımız “Kadınlar İçin En Şık ve Kaliteli 7 Plaj Havlusu Markası” yazımızın sonuna geldik. Alışverişin belki de en tatlısı tatil alışverişi yapmaktır. Keyifli alışverişler dileriz…

Anonymous Post

8+2=

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Leave a reply