Kadınlar İçin En Şık ve Kaliteli 7 Plaj Havlusu Markası

Kadınlar için plaj aksesuarlarının önemi tartışılmaz. Mayo, bikini, pareo, güneş gözlüğü, çanta, şapka, bileklik, terlik ve plaj havlusu… Modayı yakından takip eden kadınlar için rengarenk plaj havluları, mayo ve diğer aksesuarlarla uyum içinde olmalıdır. Ayrıca spa ve spor salonlarına gidenler içinde plaj havluları olmazsa olmaz havlulardandır.

Ev ve banyo tekstilinde faaliyet gösteren firmalar, sağlıklı ve kaliteli kumaşlardan ürettikleri plaj havlularını müşterilerinin beğenilerine sunuyorlar.

Plaj havlusu alırken yumuşaklığı, su emiciliği ve kaitesi dikkat etmemiz gereken özellikler arasındadır. Bambu plaj havluları yine en çok tercih edilen modeller arasındadır. Antibakteriyel olması dolayısıyla mikrop ve bakteri barındırmaması ve koku yapmaması bambu havluları cazip kılan etmenlerdendir.

Tatile giderken yanınızda 2 adet plaj havlusu bulundurmanız faydanıza olacaktır. Biri ıslakken diğerinin kuru kalması, yani biriyle kurulandıktan sonra diğer kuru havluyla güneşlenmeniz çok daha sağlıklı olacaktır. Islak havluyla güneşlenmeniz üşümenize de sebep olabilir.

Hadi şimdi gelin hep birlikte “Kadınlar İçin En Şık ve Kaliteli 7 Plaj Havlusu Markası” yazımıza geçelim…

LİNENS PLAJ HAVLUSU

1

 

Havlunun hangi çeşidi olursa olsun ilk aklıma gelen ve kalitesine her zaman güvendiğim Linens, plaj havlusu konusunda da en çok sevdiğim markalardandır. 2000 yılında kurulan ve Zorlu tekstil bünyesinde faaliyet gösteren Linens, yurt içi ve yurt dışında bir çok noktada müşterileriyle buluşmanın gururunu yaşıyor. Oldukça tarz ve harika desenlerden oluşan Linens plaj havlularıyla sahilde ve havuz kenarında havlunuzla tanınacaksınız. Muhteşem canlı renk ve desenden oluşan Linens plaj havluları, %100 pamuktur ve bir yüzü kadifeyle kaplıdır. Kadife havluların muhteşem görüntüsü %100 pamukla birleşince aradığınız plaj havlusu Linens gibi görünüyor.

Menüye geri dön ↑

AY-YILDIZ PLAJ HAVLUSU

2

 

Mayo ve bikini sektöründe kalitesiyle bilinen Ay-Yıldız, plaj havlusu ve peştemallerde zengin çeşit ve renkleriyle tercih edilen markaların arasında yer alıyor. Kendi üretimlerinin yanında tanınmış markaların ithalatını da yapan marka, plaj havlularını Mısır’dan ithal ediyor. 60 yıla yakın tecrübe ve bilgi birikimini üretimlerine yansıtan Ay-Yıldız, plaj havlusuna alternatif olarak peştemalleri de müşterisine sunmaktadır. Plaj havlusundan daha hafif ve yumuşak olan peştemaller, havlunun ağırlığını istemeyenlerin tercihi olsa da asla plaj havlusu emiciliğinin önüne geçemeyecektir.

(BİR SEÇİM YAPMADAN ÖNCE; MAKALEMİZİN ALTINDA YER ALAN BÜYÜK HARFLERLE YAZILI ; SİZİ YANILTMAMAK VE ALDATMAMAK İÇİN YAZDIĞIMIZ UYARIYI MUHAKKAK OKUYUNUZ VE SAKIN OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN YANILGIYA DÜŞÜP YANLIŞ TERCİH YAPMAYINIZ!)
Menüye geri dön ↑

ENGLISH HOME PLAJ HAVLUSU

3

 

İngiliz tarzıyla oldukça beğenilen ve sofistike parçaların yer aldığı English Home, aslında bir Türk markasıdır. İngiliz stilini benimseyen ve Turgut Aydın Holding bünyesinde faaliyet gösteren English Home, plaj havlularında da kaliteli havlu bulacağınız markalardandır. Plaj havlularının %100 pamuk ve 80×160 ölçülerinde olduğu English Home, hafifliği ve su emiciliğiyle vazgeçemeyeceğiniz plaj havlusu markasıdır. Ayrıca English Home markası, kadınlar tarafından oldukça beğenilen Nine West ve Park Bravo grup bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Menüye geri dön ↑

U.S. POLO ASSN. PLAJ HAVLUSU

1890 yılında Amerika’da kurulan US Polo, polo sporunun temsilcisidir. Üst düzey insanların ve kraliyet ailesinin ilgilendiği atlı polo sporundan esinlenen markanın tarzı tam da bu spora uygun tarzdadır. US Polo’nun Türkiye temsilcisi ise, 1965 yılında Fatih’te kurulan Aydınlı Gruptur. Aydınlı Grup  bünyesinde faaliyet gösteren marka, bir çok dünya markasının lisansörü durumundadır. US Polo, plaj havlusu konusunda spor ruhlu kadınların tercih ettiği markaların arasındadır. Yumuşacık dokusuyla %100 pamuk ve kadife karışımından oluşan plaj havlularıyla, plaj modasını beliryen siz olacaksınız.

Menüye geri dön ↑

PENTİ PLAJ HAVLUSU

Öğretmen çorabı hatırladınız mı? Esasında Penti’nin hikayesi Öğretmen çorapla başlar. 1950 yılında Mois ve Yasef Kariyo tarafından kurulan firma 1970 yılında Öğretmen çorap adıyla faaliyetlerine devam etmiştir. 1980 yılında ise firmanın başına geçen Sami Kariyo, Penti adıyla firmayı ürün çeşitliliğini artırarak, sadece kadın çorap üretimiyle kalmamış pijama, iç çamaşırı, mayo, bikini ve plaj aksesuarları alanında da üretim yapmıştır. Türk kadınlarının çok sevdiği Penti, yapılan araştırmalara göre %99.6 oranıyla en güven duyulan marka olmuştur. Yurt dışında da 100’ü aşkın mağaza sayısıyla dünya markası olma yolunda ilerleyen Penti’nin plaj havluları oldukça beğenilmektedir. %100 pamuktan üretilen plaj havlularının canlı renkleri ve yumuşacık dokusu sizi kendine bağlayacak gibi görünüyor.

Menüye geri dön ↑

BONESTA PLAJ HAVLUSU

1978 yılında tekstil piyasasında olan Bonesta, plaj giyiminin öncü markaları arasına girmiştir. Yurt dışında da faaliyet gösteren marka, plaj havlusu üretimlerine başlayalı çok olmamıştır. Boyner ve YKM mağazalarında da satılan Bonesta plaj havluları, yumuşacık görüntüsü ve maksimum su emme özelliği ile kullananlar tarafından tavsiye edilmektedir. Mayo, bikini ve diğer aksesuarlarınıza uygun zengin renk seçeneği sayesinde plaj modasından da geri kalmayacaksınız.

Menüye geri dön ↑

MADAME COCO

Ev tekstili sektörüne yeni girmiş olmasına rağmen kampanyaları ve uygun fiyatıyla bir anda öne çıkan markalardan olan Madame Coco, Paris tarzını yansıtmaktadır. Mağazalarına girdiğinizde çok karışık bir havası olan Madame Coco’nun pazarlama stratejisinin bu yönde olduğunu zannediyorum. Fiyatlarının insanı şok edecek kadar uygun olduğu Madame Coco’nun kalitesi için aynı şeyi söyleyemeyiz. Plaj havlularında da uygun fiyatıyla karşımıza çıkan Madame Coco, kalitesi, yumuşaklığı ve su emiciliği tatmin edici düzeyde değildir. Ama havluya çok para vermeyim 1 sezon kullanayım diyenlerdenseniz Madame Coco’yu tercih edebilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız “Kadınlar İçin En Şık ve Kaliteli 7 Plaj Havlusu Markası” yazımızın sonuna geldik. Alışverişin belki de en tatlısı tatil alışverişi yapmaktır. Keyifli alışverişler dileriz…

Oylama yap!

0 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

İÇERİKLERİMİZ TAMAMEN KİŞİSEL, ŞAHSİ, HERKESE GÖRE DEĞİŞEBİLEN, SUBJEKTİF, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDA KORUNAN TARAFSIZ, KİŞİSEL YORUMLAMALAR VE GÖRÜŞ BİLDİRMELERDİR. TEK BAŞINA BURADAKİ GÖRÜŞLERİ OKUYARAKTAN ÜRÜN VEYA HİZMET TERCİHİNİZİ YAPMANIZI ASLA ÖNERMEYİZ, BU DURUM OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN ÜRÜN TERCİHİNDE HATAYA DÜŞMENİZE VESİLE OLABİLİR Kİ BU DURUMU İSTEMEYİZ . ÜRÜN VE HİZMET SAHİPLERİNDEN TEK KURUŞ ÜCRET YA DA ÇIKAR ELDE ETMEDİĞİMİZİ VE BLOGUMUZDA YER ALAN "İYİ, KÖTÜ, GÜVENİLİR" GİBİ SIFATLARIN GÖRECELİ OLDUĞUNU AKLINIZDA BULUNDURUN!

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…