Kadınlar İçin En Kaliteli ve Uygun 7 İlkbaharlık Mont Markası

Baharın gelmesiyle birlikte havalar ısınmaya başladı. Ancak tam bir ısınmadan da bahsedemeyiz. Tarzınızın ve dolayısıyla ruhunuzun yansıtıcısı baharlık montlar, bu mevsimlerde oldukça önem arz ediyor. Havaların bi soğup bi ısındığı günlerde baharlık montlar kurtarıcımız oluyor. Ne kalın ne çok ince olan baharlık montlar, kombinimizle ve de vücut yapımızla uygunluk göstermeli. Gün içinde neredeyse 4 mevsimi birden yaşadığımızdan, güneş yüzünü gösterince terletmeyecek, hava kapandığında üşütmeyecek baharlık mont seçiminde birkaç alternatifimiz olmalı. Günün kombininin tamamlayıcısı ve hatta son noktası diyeceğimiz baharlık mont seçiminde en çok kullandığınız renkler üzerinde yoğunlaşmalısınız. Ayakkabı ve çantayla uyumlu olması da önemli noktalardan.

Uzun ya da kısa olabilen baharlık montlarda , son yılların modası uzun trençkotlar sezonun en havalı modelleri olarak karşımıza çıkıyor. Boyu uzun olanlara uzun montlar oldukça şık, elegan bir hava katıyor. Baharlık mont seçiminizde zevk ve tarzınız kadar vücut tipinizde önemli. Renk seçimi için de cilt alt tonunuzu da es geçmemenizi tavsiye ederiz. Baharlık mont modellerinde en fazla kullanılması ve garanti bir renk olması itibariyle siyahın ağırlığı devam ederken, beyaz, sarı, haki, camel yine en çok tutulan renklerden.

Hadi şimdi gelin hep birlikte “Kadınlar İçin En Kaliteli ve Uygun 7 İlkbaharlık Mont Markası” yazımıza geçelim…

LACOSTE

1

 

Sadeliğin gösterişine inanır mısınız? Biz inanıyoruz ve bu tanıma en çok yakışanın Lacoste olduğunu düşünüyoruz. Fransız markası Lacoste, tarz itibariyle sade çizgilerden oluşmaktadır. Ancak sadelikle birlikte şık ve tarz denince de akla  Lacoste gelmektedir. Fiyatlarının diğer markalara oranla biraz fazla olduğu Lacoste, kalitesiyle bu farkı kapatmaktadır. İndirim dönemleri ya da indirim çadırları takip edilerek %25 gibi bi indirim oranıyla alacağınız Lacoste baharlık montlarla girdiğiniz ortamda fark yaratacak kadın olursunuz. Tarzını hiç değiştirmeyen Lacoste, her sezonda ufak değişiklikler yaparak çıkardığı ürünleri müşterilerinin beğenisine sunuyor. İnce baharlık montlarda düz renk çalışan markanın satış sonrasının çok memnuniyet verdiğini söyleyemeyiz. Türkiye’de Eren Holding bünyesinde faaliyet gösteren Lacoste, incelemeye giden ürünlerin çok azı kabul görerek değişimi sağlanmaktadır.

Menüye geri dön ↑

NETWORK

4

 

Ay Marka bünyesinde faaliyet gösteren Network, kadın hazır giyimin öncü markalarından. Boyner Gruba bağlı olan markanın, kuruluşu 1999 yılına dayanıyor. Kalitesi herkes tarafından malum olan Network, kalitesi ve çizgisiyle beğeni kazanıyor. Farklı tasarımlara yer veren markanın baharlık montları adeta “ben buradayım” diyor. Network Limited koleksiyonu ise çok daha farklı ve kaliteli parçalara yer veriyor. Network kalitesini ve tarzını beğenip fiyatlarını beğenmeyen müşterileri içinse Via Port’ta yer alan outlet mağazasına bakmalarını tavsiye ederken, sezon sezonunu beklemeyi göze alanlar içinse %70 ‘e varan indirim oranlarından faydalanabilirler.

Menüye geri dön ↑

ZARA

3

 

Zara takipçilerinin bi hayli fazla olduğu Türkiye’de, listemize Zara’yı almasak olmazdı. İspanya merkezli Zara, Ülkemizde oldukça popüler hazır giyim markalarından. Anadolu’nun bi çok ilinde mağazası olmasa da büyükşehirlere yolu düşenlerin mutlaka uğradığı ve hatta sırf alışveriş için Zara olan illere gidenlerin olduğunu duyunca insan şaşırmadan edemiyor. Tarzının ve konseptinin beğenildiği Zara’nın kalitesi için aynı şeyi söyleyemesek de uygun fiyatı ve tarzıyla tercih edilen markaların arasındadır. İspanya markası olsa da bi çok Zara ürünü, Türkiye’de üretilmektedir. Türkiye’de üretilen ürünler, İspanya’ya gidip etiket basılıp dünyanın bi çok noktasına gönderiliyor. Her sezon beğenebileceğiniz çok sayıda baharlık mont bulunan Zara’da beğendiğiniz montu hemen almanızı tavsiye ederiz. Ertesi gün gittiğinizde, montun kalmama olasılığı oldukça yüksek.

Menüye geri dön ↑

KUAYBE GİDER

Hedef kitlesini tesettürlü kadınların oluşturduğu Kuaybe Gider, şık tarzı ve kalitesi çizgisiyle her kesimden tarz sahibi kadınların tercih ettiği markalardandır. Özel üretim çalışan Kuaybe Gider marka baharlık montların, dikiş ve kumaş kalitesi fark ediliyor. Özellikle uzun baharlık mont isteyenlerin bakması gereken marka, oldukça havalı ürünler üretiyor.

Menüye geri dön ↑

YARGICI

Yine bir tarz sahibi markayla devam ediyoruz. 1978 yılında Emir Yargıcı ve kardeşlerinin kurduğu Yargıcı, şehirli maskülen kadınların tercih ettiği markalardandır. Kurulduğu yıllarda erkek gömlek üretimi yapmakta olan Yargıcı’nın tarzı erkekler tarafından ilginç bulunmuş, ancak kadınların beğenisini kazanmıştır. Durum böyle olunca kadın giyime yönelen Yargıcı, hiç de fena etmemiştir. Yargıcı’da, her sezon sofistike parçalar bulmanız mümkün. Soft renklerle çalışan Yargıcı, ürün gamına dekorasyon ve aksesuarları da eklemiştir.

Menüye geri dön ↑

İPEKYOL

Machka ve Twist’le aynı grupta bulunan İpekyol, Ayaydın& Miroglio Grup bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Machka’nın feminen tarzı,  Twist’in daha çok sokak modası ve salaş çizgisinin yanında İpekyol, daha çok çalışan ve şehir hayatıyla özdeşleşmiş tarz sahibi kadınların tercihi olmaktadır. 1986 yılında kurulan İpekyol, üretimlerini Edirne’de bulunan fabrikalarında yapmaktadır. Kendine has müşteri kitlesi bi hayli fazla olan İpekyol, çıkardığı İpekyol Kart’la sadık müşterilerinin avantajlardan yararlanmalarını istemektedir. İpekyol kesimleri ve modelleriyle sadece İpekyol’dan giyen kadınların, baharlık mont tercihi de yine İpekyol’dan yana olmaktadır. Farklı ve elegan havasıyla İpekyol kadınları girdikleri ortamlarda fark yaratıyor.

Menüye geri dön ↑

FABRİKA

Network’le aynı grupta yer alan Fabrika’nın hikayesi 2000 yılında başlamıştır. Ay Marka bünyesinde faaliyet gösteren ve kendini zamansız şık diye tanımlayan Fabrika, genel olarak Network’le aynı mağazada satışı yapılır. Network’e göre bir alt kalitede konumlanan Fabrika’nın da kalitesi ve tarzı oldukça beğenilmektedir. Baharlık montlarda klasik modelleri bulacağınız gibi sektörde başarılı tasarımcıların montlarını da bulmanız mümkündür. Fabrika’dan alacağınız baharlık montla, baharın sıcaklığına merhaba diyebilirsiniz.

Tarz sahibi kadınlar için hazırladığımız “Kadınlar İçin En Kaliteli ve Uygun 7 İlkbaharlık Mont Markası” yazımızın sonuna geldik. Havaların ısınmaya başladığı bahar aylarında tarzınıza tarz katacak montu bulmanız ümidiyle, keyifli alışverişler…

Oylama yap!

0 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

İÇERİKLERİMİZ TAMAMEN KİŞİSEL, ŞAHSİ, HERKESE GÖRE DEĞİŞEBİLEN, SUBJEKTİF, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDA KORUNAN YORUMLAMALARDIR, ÜRÜN VE HİZMET SAHİPLERİNDEN TEK KURUŞ ÜCRET YA DA ÇIKAR ELDE ETMEDİĞİMİZİ VE BLOGUMUZDA YER ALAN "İYİ, KÖTÜ, GÜVENİLİR" GİBİ SIFATLARIN GÖRECELİ OLDUĞUNU AKLINIZDA BULUNDURUN!

1 Comment
  1. Reply
    Ceyda Güney 1 Haziran 2016 at 00:31

    Ne zamandır mont bakıyordum çok kararsızdım bu yazı çok faydalı oldu,çok teşekkürler :)))

Yorum Yap!

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…