İş İçin En Tarz ve Şık 5 Erkek Çanta Modeli

[affegg id=51]

Çanta diyince aklınıza kadınlar mı geliyor. Klişelerden kurtulmak, trendi yakalamak için bu yazımızda size erkek çanta modellerinden bahsedeceğiz. Şehirli erkeklerin yoğun iş temposunda yanından ayırmadıkları iş çantaları, çeşitli renk ve modelde karşımıza çıkmaktadır. Her aksesuar gibi çantalarda tarzınızı, kişiliğinizi ve hatta karakterinizi yansıtmaktadır. Tarz sahibi bir erkeğin takım elbisesinden ayakkabısına, ayakkabısından çantasına varana kadar tüm detaylarda şıklığını yansıtmalıdır.

Sadece kadınlar kullanır algısı son dönemlerde yıkılmaya başladı. Artık erkeklerin de çantalısı makbul. Çalışan erkeğin çantaya ihtiyacını doğuran en güçlü etken şüphesiz ilerleyen teknoloji. İş evraklarından hariç taşınması gereken o kadar çok şey var ki… Tablet, laptop, akıllı telefon, hatta bir kaç tane, şarj problemlerinden dolayı şarj aletleri, kulaklık, cüzdan, anahtarlık, gözlük, gözlük kılıfı, parfüm, sigara, çakmak derken en az kadınlar kadar ıvır zıvır taşımak durumunda kalıyorlar.

Erkeğin iş çantası, duruşundaki ciddiyeti ve tarzı yansıtmalı. Şıklık bir bütünse şüphesiz bu bütünlüğün içine çantanız da girecektir. İş çantanızla hem kişisel malzemelerinizi taşırsınız hem de işle alakalı belge ve dokümanları. Şimdi sizin için hazırladığımız “İş İçin En Tarz ve Şık 5 Erkek Çanta Modeli” yazımıza geçelim ve şıklığınızın tamamlayıcısı çanta seçimi hakkında bilgi verelim.

EVRAK ÇANTALARI

erkekler-icin-canta-rehberi_20112015152741

 

Çanta modellerinden en işlevli ve kullanışlı model diyeceğimiz evrak çantalarına bilgisayarınızı ve yanınızda bulundurmanız gereken önemli evrakları koyabilirsiniz. Özellikle öğretmenlerin olmazsa olmazı evrak çantaları günlük koşturma esnasında önemli belgelerimizi sağda solda unutmamak ve taşıma kolaylığı sağlaması açısından tercih edilmesi gereken modeller arasında.

Menüye geri dön ↑

CLUTCH

tumblr_lryiugfY1C1qe76uxo1_1280

 

Bu kadın modeli. Hayır efendim trende uzak kalmayın. Dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarında clutch çantalara yer vermesiyle kullanan ünlülerin sayısı artmış ve böylelikle sokak modasına sirayet etmiştir. Clutch çanta kullanmak için ihtiyacınız olan tek şey sadece cesaret. Tarz sahibi biriyseniz ve Kızılay dağıtmışçasına artık herkeste aynı model çanta görmekten sıkıldıysanız yurtdışında oldukça popüler olan ve erkek reyonlarında yerini alan Clutch çantalara göz atabilirsiniz. Minik bir tavsiye kadınsı havası olan çantalardan ziyade evrak çantasını anımsatan modeller bizce daha şık duruyor.

Menüye geri dön ↑

POSTACI ÇANTALARI

2015-louis-vuit-20140210074701765

 

Kullanımı oldukça rahat olan postacı çantaları kadınlardan sonra erkeklerin de dünyasına hızlı bir giriş yaptı. Dünya markalarının da çanta koleksiyonlarında yer verdikleri postacı çantalarıyla tarzınızı daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Bir yerden bir yere koştururken, özellikle toplu taşıma araçlarını kullanıyorsanız, temponuza ayak uydururken kapkaç terörüne karşı da sizi koruyacak postacı çantaları son zamanlarda erkekler tarafından tercih edilen modelerden. Özellikle siyah ve kahverengi renginin tercih edildiği modellerde bizce renkli çantalarda oldukça şık duruyor.

Menüye geri dön ↑

SEYAHAT ÇANTALARI

Günümüz özel sektör çalışanlarının seyahat etmesi sıklıkla karşımıza çıkmakta. Toplantı, seminer, bayii ziyareti gibi bir çok farklı amaçla şehir dışına çıkmak durumunda kalabiliyoruz. Eğitimlerin yapıldığı şehir dışı otellere giderken seyahat çantası olmazsa olmazlardandır. Ancak iş yerindeki konumunuzu, prestij ve statünüzün sembolü diyebileceğimiz seyahat çantalarına en az kıyafetiniz kadar önem vermek durumundasınız. Şöyle düşünün bir kurumda üst düzey yöneticisiniz ve şehir dışında bir eğitime gittiniz. İş yerinde ne kadar karizma sahibi olursanız olun dağılmış bir seyahat çantasıyla görünmeniz tüm karizmanızı çizecek ve hatta dalga konusu olmanıza bile sebep olacaktır. Bu yüzden seyahat çantaları önemli!

Menüye geri dön ↑

EL ÇANTALARI

Burhan Altıntop modeli desek kafanızda Avrupa Yakası’ndaki Burhan’ın, içinden herşeyini çıkardığı deri el çantası gelecektir. İş hayatındaki şıklığınıza ve ciddiyetinize uygun bir çok markanın ürettiği el çantaları genellikle siyah, kahverengi ve gri renklerde üretiliyor. El çantalarının içine telefon, anahtarlık, kalem, sigara, çakmak gibi kişisel malzemeleriniz koyarken, ciddiyetinizden taviz vermeden şık bir görüntü elde edersiniz ancak bu model artık demode diyebileceğimiz modellerden. Alışkanlıklarından vazgeçemeyen erkeklerin kullandığı el çantaları son zamanlarda yerini “clutch” çantalara bırakmış durumda.

Erkekler rahatına düşkündürler ancak detaycı düşünenleri pek azdır. Bu noktada her zaman olduğu gibi kadınlara iş düşüyor ve onları çekip çevirecek, çantalarını hazırlayacak kadınlara ihtiyaçları oluyor. Yapılan araştırmalara göre her 5 erkekten 4’ü çantayla çıkıyormuş. Tarz sahibi erkekler için hazırladığımız “İş İçin En Tarz ve Şık 5 Erkek Çanta Modeli”yazımızın sonuna geldik. Kendinize işkence etmeyin ve çantalı erkekler kervanına sizde katılın. E ne yalan söyleyelim kadınların hoşuna gidiyor çantalı erkekler!

Oylama yap!

0 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

İÇERİKLERİMİZ TAMAMEN KİŞİSEL, ŞAHSİ, HERKESE GÖRE DEĞİŞEBİLEN, SUBJEKTİF, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDA KORUNAN YORUMLAMALARDIR, ÜRÜN VE HİZMET SAHİPLERİNDEN TEK KURUŞ ÜCRET YA DA ÇIKAR ELDE ETMEDİĞİMİZİ VE BLOGUMUZDA YER ALAN "İYİ, KÖTÜ, GÜVENİLİR" GİBİ SIFATLARIN GÖRECELİ OLDUĞUNU AKLINIZDA BULUNDURUN!

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…