Hakkımızda

Eniyiveuygun.com” ekibi olarak 2016’nın Ocak Ayının 1. gününde tam da senenin ilk gününde karar verdik… Bir ekip olarak tüm markaların ürün ve hizmetlerini “toplist” halinde sıralamaya…

Bu sıralamayı; bizler; “eniyiveuygun.com“editörleri olarak;  hep beraber amansız araştırmalar, bitmek tükenmek bilmeyen emekler ile, bilişim sektörü için yüklü miktarda denilebilecek bir sermaye ile gece gündüz çalışarak yapmaktayız.

En iyi ve en uygun listelerinin kusursuzca oluşması için katkı sağlayan nitelikli yazar kadromuza, araştırma ekibimize,  ve emeği geçen herkese her zaman minnet duymaktayız.

Saygılarımla

Cengiz Kestane

“eniyiveuygun.com”

Genel Yayın Yönetmeni

Not: Sitemizde kendinizin ya da bir başkasının ürün veya hizmetleri yerleştirmek için bizlere boşuna mesaj atmayınız. Zira bir sitemizde bu şekilde reklam yayınlamıyoruz. Kaldı ki hukuken bir reklam alma yetkimiz de yok; vergi mükellefi bir şirket, ticari bir yayın kuruluşu değiliz. Kişisel görüşlerin editoryal bağımsızlık içerisinde yer aldığı bir blog sitesiyiz. Dolayısıyla ticari reklam ile işimiz olmaz!

– Sitemizde editörlerimizin yanlışlıkla yapabileceği hataları, kişilik hakkı ihlallerini, hukuk dışı olma ihtimali olabilecek yazıları görürseniz lütfen  haber vermek, bildirmek için admin@eniyiveuygun.com mail adresine mesaj atınız.

 

 

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…