Gezgin Çiftler İçin En Kaliteli 5 Şişme Yatak Modeli

En temel ihtiyaçlarımızdan biri olan uyku, olmazsa olmaz gereksinimlerimizdendir. Outdoor sporlarla ilgilenenlerin kamp alanında, doğa yürüyüşlerinde ve dağda bayırda uyku ihtiyaçlarını gidermek üzere tasarlanan şişme yataklar, en olumsuz şartlarda bile konforlu uyku vadediyorlar. Rahatlığın ve pratikliğin ön planda olduğu şişme yataklarda, farklı ölçülerde yatak bulmanız mümkün. Tek ve çift kişilik olarak üretilen şişme yataklar, gittiğiniz her yere taşınabilmesi özelliği ile de oldukça işinize yarayacaktır. Gezgin çiftler için tavsiye edeceğimiz çift kişilik şişme yataklarla iyi bir uyku alıp, güne sağlıklı ve zinde başlamanızı sağlayacaktır. Farklı bir çok modeli bulunan şişme yataklar elektrikli ya da elle pompalayacağınız modellerde üretilmektedir.

Piyasada bir çok farklı model ve özellikte bulabileceğiniz şişme yataklarda istediğiniz özelliğe göre bir model seçmeniz uzun vadede mantıklı olacaktır. Kamp ve outdoor sporlar haricinde evinizde misafir ağırlamanız için de kullanabileceğiniz şişme yataklar, kullanılan malzeme yönünden de en az evinizdeki yaylı yataklar kadar konforlu uyku sağlamaktadır. Şişme yatağın yumuşaklık ve sertliğini de ayarlayabileceğiniz özellikte yataklar bulunurken hem yatak hem de koltuk tarzında kullanabileceğiniz modeller de bulunmaktadır. Su geçirmeyen özellikte bir şişme yatak alarak her koşulda açık havada kullanabileceğiniz yatak sorununu çözebilirsiniz. Bazı modellerde ise şişirme ve söndürme pompası yatağa montelenmiş şekildedir ve tek düğmeyle şişirip söndürebilirsiniz. Son teknolojinin üretimde kullanıldığı şişme yataklarda, delikli hava kanalları sayesinde terletmez ve çarşaf serildiği takdirde kayma yapmaz. Bazı modellerinin yastıksız kullanıma uygun olduğu şişme yataklardan bir tane edinerek gerek evinizde fazla misafir gelme durumunda gerekse kampta, tatilde uyku alanı yaratabilirsiniz.

Hadi gelin şimdi hep birlikte sizler için hazırladığımız “Gezgin Çiftler İçin En Kaliteli 5 Şişme Yatak Modeli” yazımıza geçelim…

BESTWAY ELEKTRİKLİ POMPA ENTEGRELİ KENDİNDEN YASTIKLI KRALİÇE DELUXE ŞİŞME YATAK 67403

1

 

Şişme yatak sektörünün hakim markalarından olan Bestway’de sizin için seçtiğimiz model, elektrikli pompalı kendinden yastıklı çift kişilik Kraliçe Deluxe modeli. Terlemeyi ve kaymayı önleyen kadife kaplama kullanılan Bestway Kraliçe Deluxe, vinly malzemeden üretilmiştir. Çarşaf bile örtmenize gerek kalmadan kullanacağınız bu modelde, sıkıştırılmış yünlü kadife kullanılmıştır. Rahat ve pratik kullanıma olanak veren Bestway Kraliçe Deluxe ile rahat uyku uyuyabilir, güne zinde bir şekilde başlayabilirsiniz. 270 kilograma kadar taşıma kapasitesi olan Bestway Kraliçe Deluxe’ün hava odacıkları sistemi sayesinde yatakta deforme yaşanmaz.

Menüye geri dön ↑

INTEX 3 KATLI QUUEEN ŞİŞME YATAK 67738

ee253865-a039-488e-bcec-c9376334022d-jpg

(BİR SEÇİM YAPMADAN ÖNCE; MAKALEMİZİN ALTINDA YER ALAN BÜYÜK HARFLERLE YAZILI ; SİZİ YANILTMAMAK VE ALDATMAMAK İÇİN YAZDIĞIMIZ UYARIYI MUHAKKAK OKUYUNUZ VE SAKIN OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN YANILGIYA DÜŞÜP YANLIŞ TERCİH YAPMAYINIZ!)

 

157 X 203 X 48 cm üretilen Intex elektrikli kadife kaplı şişme yatak, eşinizle konforlu bir uyku için oldukça idealdir. 1 yıl garanti verilen üründe su geçirmez özellik bulunur ve kadife kaplı yüzeyi ekstradan çarşaf kullanmanıza gerek kalmaz. Kamp yaşamıyla uzak olsa da rahatına düşkün çiftler için tavsiye edeceğimiz modellerden olan Queen şişme yatak, 3 katlı olması sebebiyle en zor koşullarda bile rahat ve konforlu uyku imkanı sunmaktadır. Yastık bölgesi ekstra yüksek olduğu için yastık taşımanıza gerek olmayan bu modelde kaliteli ve dayanıklıdır. 4 dakika içerisinde şişirebileceğiniz yatağı ister evinizde misafirleriniz için isterseniz kampta ve doğada kullanabilirsiniz. Şişme yataklar içinde en kaliteli marka ve model olarak söyleyeceğimiz bu modeli bütçesini uygun olanlar için özellikle tavsiye edeceğimiz modeldir.

Menüye geri dön ↑

INTEX FİBER TEKNOLOJİLİ TEK KATLI ŞİŞME YATAK 64702

outdoor_10261454

 

Şişme yatak sektörünün hakim markalarından bir diğeri Intex’in çıkardığı ve tek kattan oluşan, diğer modellere oranla daha uygun şişme yatak modeli 64702 kodlu şişme yataktır. Su geçirmez teknoloji ile üretilen şişme yatağın yüzeyi sıkıştırılmış kadife kaplıdır. Yatak içinde ki hava eşit dağıldığı için her hangi bir sarkma ya da deforme yaşamayacağınız model 2 yıl garanti kapsamındadır. Şık bir tasarıma sahip olan Intex Fiber teknolojili şişme yatağın taşıma çantasıyla derli toplu kullanıma uygun olup istediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

OUTWELL FLOCK KENDİNDEN POMPALI ÇİFT KİŞİLİK ŞİŞME YATAK OUT360441

Kadife yüzeye sahip olan Outwell şişme yatak, yumuşak dokuludur. Her türlü durum ve ortamda evinizin rahatlığında uyku sağlar. Artı yastığa ihtiyaç duymayacağınız bu modelde yükseltilmiş yastık bölümü vardır. Şişirme ve söndürme pompasının yatağa entegre olmuş sisteminde tek tuşla şişirme ve söndürme işlemini yapabilirsiniz. Ayrıca pompanın kaybolma sorununu yaşamazsınız. Sağlam yapısı ile uzun süre sıkıntısız kullanacağınız Outwell Flock şişme yatakla, gezgin çiftler için  harika uyku alanı yaratabilirsiniz. %100 PVC’den üretilen şişme yatağın boyutları 195 x 133 x 18’dir. 1 yıl garanti verilen Outwell Flock şişme yatağı her türlü aktivitelerinizde kullanabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

BESTWAY 67408 ÇİFT KİŞİLİK ŞİŞME YATAK

Alanında en iyilerden olan Bestway’in zengin şişme yatak çeşitlerinden biri olan 67408 modeli, tek katlıdır ve diğer modellere göre daha uygun fiyatlıdır. Şık tasarımı ve ergonomisiyle rahat edeceğinize emin olduğumuz bu modelde şişirme pompası yatağa entegre olmayıp elektrikli şişirme pompası hediye edilmektedir. 4 dakikada şişirip söndürebileceğiniz şişme yatağın ölçüleri ise 191 x 137 x 22 santimetre boyutlarındadır. Yatakta bulunan emniyet sistemi sayesinde şişirilen havanın geri bırakılması önlenerek sabah kalktığınızda havası inmiş bir yatakta uyanma riskini ortadan kaldırmaktadır. Şartlarınız ne olursa olsun kaliteli uyku uyumanızı sağlayan bu modelde güne uykunuzu almış ve yüksek performansla başlayabilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız “Gezgin Çiftler İçin En Kaliteli 5 Şişme Yatak Modeli” yazımızın sonuna geldik. Ev, kamp, doğa yürüyüşü ve aklınıza gelen her yerde eşinizle birlikte uyku alanı yaratabileceğiniz şişme yatakların en kaliteli modellerini belirledik. Sizde ihtiyacınıza ve bütçenize göre uygun olan marka ve modelde bir şişme yatak alarak en olumsuz şartlarda bile kaliteli uyku ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz…

Oylama yap!

0 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

İÇERİKLERİMİZ TAMAMEN KİŞİSEL, ŞAHSİ, HERKESE GÖRE DEĞİŞEBİLEN, SUBJEKTİF, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDA KORUNAN TARAFSIZ, KİŞİSEL YORUMLAMALAR VE GÖRÜŞ BİLDİRMELERDİR. TEK BAŞINA BURADAKİ GÖRÜŞLERİ OKUYARAKTAN ÜRÜN VEYA HİZMET TERCİHİNİZİ YAPMANIZI ASLA ÖNERMEYİZ, BU DURUM OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN ÜRÜN TERCİHİNDE HATAYA DÜŞMENİZE VESİLE OLABİLİR Kİ BU DURUMU İSTEMEYİZ . ÜRÜN VE HİZMET SAHİPLERİNDEN TEK KURUŞ ÜCRET YA DA ÇIKAR ELDE ETMEDİĞİMİZİ VE BLOGUMUZDA YER ALAN "İYİ, KÖTÜ, GÜVENİLİR" GİBİ SIFATLARIN GÖRECELİ OLDUĞUNU AKLINIZDA BULUNDURUN!

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…