Fareniz İçin En Az Kayan ve Şık 7 Mouse Pad Modelleri

1963 yılında farenin mucidi Douglas Engelbart, icat ettiği farenin bu kadar tutulacağını tahmin eder miydi bilmiyoruz ama elimizin altından hiç düşmeyen fareler, bilgisayar kullanımımızı oldukça kolaylaştırmaktadır. Sizde çoğunluk gibi bilgisayar ya da laptopunuzu faresiz kullanamayanlardansanız iyi bir fareden sonra edinmeniz gereken şeyin fare padi olduğunu bilirsiniz. Belki sadece MacBook kullananlar fare kullanıcısı değillerdir. Çünkü MacBook’ların izleme dörtgenleri fare kullanmaktan çok daha kolay bir şekilde kullanım sağlamaktadır.

Farelerin kolay kullanımı düz ve pürüzsüz zeminde mümkün olmaktadır. Farelerin kullanım kolaylığını artıran Mouse padler, hangi yüzeyde kullanırsanız kullanım kullanım kolaylığını maksimum seviyeye taşıyacaktır.

Günlük kullanım mause padler olmakla birlikte oyun bağımlıları için özel olarak üretilen oyun mause padleri de bulunmaktadır. Bu mause padlerin özelliği ise, orta seviyede sürtünme yapısına sahiptir ve düşük DPI ayarı kullananlar için idealdir. Oyun esnasında yüksek performans göstermenizi sağlayan oyun mouse padleri, hassas algılama gücüne sahiptir. Ayrıca yoğun çalışanların şikayet ettiği bilek ağrılarını önlemek amacıyla üretilen bilek destekli mouse padler de bilek ağrısı çekenler için kullanışlı yapıya sahiptirler.

Hadi gelin şimdi hep birlikte “Fareniz İçin En Az Kayan ve Şık 7 Mouse Pad Modelleri” yazımıza geçelim…

RAZER FIREFLY MOUSE PAD

1

 

Oyun severlerin hassas algılama gücünde mause pad arayışlarına cevap veren Razer Fırefly’ın tek amacı var: Herkes tarafından alınabilecek, üst düzey oyunculuk performansı elde etmek. Bunu biz söylemiyoruz. Markanın üretim amacında yer alan bu ifade, amaçlarına ulaştıklarının da göstergesi olmaktadır. Hem lazer hem de optik algılayıcı fareler için kullanılan Razer Fırefly oyuncu Mouse padleri, yapışkan tabanı sayesinde masasınızla bütünleşmektedir.

Menüye geri dön ↑

STEELSERIES QCK +FNATIK ASPHALT EDITION MOUSE PAD

2

 

Danimarka menşeili olan Steelseries, tüm mouselarda etkili kullanacağınız Steelseries Mouse padleri, oyuncu mouseu olarak üretilse de günlük kullanım için de uygundur. Kauçuk tabanlı yapısı masaya yapışarak kaymayı önler, pürüzsüz yapısı ile de her türlü zeminde yüksek performanslı kullanım kolaylığı sağlar. Mikro dokulu kaplaması sayesinde fareniz için mükemmel hareket sağlar. Profesyonellerin en çok tercih ettiği modellerden biri olan SteelSeries, bilek desteği bulunmayan bu modelin üretim yeri de Çin’dir.

(BİR SEÇİM YAPMADAN ÖNCE; MAKALEMİZİN ALTINDA YER ALAN BÜYÜK HARFLERLE YAZILI ; SİZİ YANILTMAMAK VE ALDATMAMAK İÇİN YAZDIĞIMIZ UYARIYI MUHAKKAK OKUYUNUZ VE SAKIN OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN YANILGIYA DÜŞÜP YANLIŞ TERCİH YAPMAYINIZ!)
Menüye geri dön ↑

LOGITEC GAMIC G240

3

 

Bilgisayar aksesuarlarında kalitesini kanıtlamış ve kullanıcıları tarafından beğenilen markalardan olan Logitec, Mouse padleri konusunda da kendini aşmış markalardandır. Yüksek performans bekleyenlerin memnun kaldığı Logitec Mouse padleri, ince yapısıyla masaya tam olarak yapışır ve mükemmel kullanım kolaylığı sağlar. Oyuncular için tasarlanmış olan Gamic G240, kumaş yüzeyi  1 mm kalınlığındadır ve ince yapısı sayesinde hassas manevraları algılamaktadır. Kauçuk tabanı sayesinde kaymalara asla fırsat vermez.

Menüye geri dön ↑

FRISBY FMP-050M-B JEL BİLEK DESTEKLİ MOUSE

En çok tercih edilen Mouse padleri arasında sayacağımız Frisby’nin bu modeli, Mouse kullanırken bilek ağrısı çekenler için bire birdir. Ergonomik yapısı sayesinde yoğun çalışmalarınızda bilek desteği sağlayarak rahatlatırken, fareniz için mükemmel bir zemin sağlar. Jel dolgusu sayesinde bileğinizin şeklini alarak rahat çalışmanızı sağlarken, kaymaz tabanı ile de masanızla bütünleşerek kayma yapmaz.

Menüye geri dön ↑

FLAXES FLX-013 SİLİKONLU MOUSE PAD

Mouse pad seçerken dikkat edeceğimiz noktalardan bi tanesi padin kaymamasıdır. Flaxes’in bu modelinde, kullanılan kauçuk tabanı sayesinde masaya yapışır ve istemediğiniz kaymayı önler. Tüm mauselar için uyumlu olan Flaxes, her zeminde kullanım sağlamakla birlikte sağladığı bilek desteği ile de rahat çalışma imkanı sunmaktadır. Kullanılan kauçuk malzemesinin kaliteli olması dolayısıyla kolay deforme olmaz ve de koku yapmaz.

Menüye geri dön ↑

INCA IMP 008 BİLEK DESTEKLİ MAUSE PAD

Inca markası, rakiplerine uygun fiyatlı olması dolayısıyla fark atan bir markadır. Çıkardığı ürünlerin fiyat performans ilişkisinin tatmin edici düzeyde olması en çok tercih edilen markaların arasında yer almasını sağlıyor. IMP 008 modelinin yumuşak yapısı ve bilek desteği sayesinde uzun saatler boyunca Mouse kullananlar için rahatlık sağlamakla birlikte, geniş yüzeyi ile de özgürlük alanınızı genişletiyor. 3 mm kalınlıktaki Mouse padi ile farenizi akıcı biçimde kullanabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

ADDISON 300137 BİLEK YASTIKLI MOUSE PAD

Son olarak Addison markasından bahsetmek istiyoruz. Diğer markalarla karşılaştırılmayacak kadar uygun fiyata sahip olan Addison, uygun fiyatlı bir Mouse pad düşünenler için oldukça ideal bir Mouse paddir. Genellikle aldığı ürünlere fazla bütçe ayırmayan ama her sene değiştirmek isteyenlerin Addison Mouse padlerine mutlaka bakmalarını tavsiye ederiz. Boyutlarının geniş olduğu Addison 300137 mouse pad, beklentinizi karşılayacak düzeyde Mouse paddir.

Sizin için hazırladığımız “Fareniz İçin En Az Kayan ve Şık 7 Mouse Pad Modelleri” yazımızın sonuna geldik. Teknoloji sektörünün sürekli gelişen dünyasında Mouse padlerinde de envai çeşit marka ve model arasından en çok tercih edilen markalara yer vermeye çalıştık. Umarız bütçenize ve zevkinize uygun bir Mouse pad almanıza yardımcı olabilmişizdir. Keyifli alışverişler dileriz…

Oylama yap!

0 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

İÇERİKLERİMİZ TAMAMEN KİŞİSEL, ŞAHSİ, HERKESE GÖRE DEĞİŞEBİLEN, SUBJEKTİF, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDA KORUNAN TARAFSIZ, KİŞİSEL YORUMLAMALAR VE GÖRÜŞ BİLDİRMELERDİR. TEK BAŞINA BURADAKİ GÖRÜŞLERİ OKUYARAKTAN ÜRÜN VEYA HİZMET TERCİHİNİZİ YAPMANIZI ASLA ÖNERMEYİZ, BU DURUM OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN ÜRÜN TERCİHİNDE HATAYA DÜŞMENİZE VESİLE OLABİLİR Kİ BU DURUMU İSTEMEYİZ . ÜRÜN VE HİZMET SAHİPLERİNDEN TEK KURUŞ ÜCRET YA DA ÇIKAR ELDE ETMEDİĞİMİZİ VE BLOGUMUZDA YER ALAN "İYİ, KÖTÜ, GÜVENİLİR" GİBİ SIFATLARIN GÖRECELİ OLDUĞUNU AKLINIZDA BULUNDURUN!

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…