Ev dekorasyonu için en kaliteli 5 tablo apliği modeli

Tablolarınızı ışıklandırmak demek, bu noktada evinizi dekorasyon anlamında çok daha üst noktalara taşımanıza yardımcı olacaktır. Son dönemlerin ilgi gören Ev dekorasyonu için en kaliteli 5 tablo apliği modelini sizler için sıralıyor, 2016 yılının çok satan çeşitlerini görme şansları veriyoruz. Geçmişten, günümüze kadar pek çok kişi tarafından sevilen ve ilgi gören çeşitleri sizler için sunmaktayız. LED olarak sunulan bu ışıklandırma sistemleri, tablolarınıza net bir ışık seviyesi sunar ve daha şık bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Şimdi listemize göz atalım;

Cata CT-5212-G- Kuğu Led Aplik Günışığı Tablo Aydınlatma

Cata markası, Kuğu LED aplik ürünlerini sizler için satışa sunuyor! Satış fiyatı 55 TL civarı olan ürün çeşidi, 21 LED ışık, 6 adette duy kısmında yer alan ışık ile beraber aydınlatmayı çok daha güçlü bir hale dönüştürmektedir. Tabloların yanı sıra direkt olarak ayna gibi bölümlerde de tercih edilebilen bu ürün çeşidi, 220 volt voltaj özelliklerine sahip! 7W güç ile beraber 70W güç kaynağı sunabilen ürün çeşidi, 3200K ışın sıcaklığına sahiptir. Sadece iç mekan aydınlatmalarında kullanılan bu ürün, özellikle tablo aydınlatma konusunda cazip bir ortam yaratmaya yardımcı olmaktadır.

Menüye geri dön ↑

Modelight Aplik

 
Modelight markası, tablo aydınlatmaları ve ev içi dekorasyon konusunda tercih edebileceğiniz aplik ürünlerini sizler için satışa sunuyor. ürün 100 TL civarı bir fiyat ile beraber e-ticaret sitelerinden satın alınabilir. Güçlü bir aydınlatma sistemi sunan ve bu sayede kitlelerin ortak tercihi konumunda yer alan ürün çeşidi, nikel gövde kaplamalarının yanı sıra, alüminyum bir reflektör sunumu yapar ve trafo dahil olarak satışa sunulur. Üretici firma tarafından 24 ay garantili olan ürünü satın alabilir ve kullanışlı bir ortam yaratmanın keyfini sürebilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

Vitale Tablo Aplik

Vitale markası, bu alanın çok satan ürünleri ile göz doldurmaya devam ediyor. 150 TL civarı bir fiyat ile temin edilebilecek Vitale Tablo Aplik, 2 farklı duy özelliği ve 24 farklı LED ışık aydınlatması ile kitlelerin ortak tercihi konumunda yer almaktadır. 2×40 Watt aydınlatma gücü sağlayabilen ürün çeşidi, G9 duy standardı ile beraber sizlere hem tablo, hem de çeşitli bölgelere aydınlatma sunma konusunda cazip fırsatlar sağlıyor. 39×7 cm boyutları, 20 cm yüksekliği ile beraber son dönemin en çok satan ürünlerinden bir tanesi! Sizler de bu ürünü temin edebilir, aydınlatmaları çok daha güçlü bir hale dönüştürebilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

Özcan Aydınlatma Aplik

Özcan Aydınlatma, kullanıcılarına en cazip aplik türlerini sıralamaktan geri kalmıyor. Satış fiyatı 70 TL civarı olan bu ürün çeşidi, 2 yıl garantili olarak üretici firmadan sizlerin huzuruna sunulmaktadır. Bu alanın en çok tercih edilen ürünü konumunda yer alan Özcan Aydınlatma, 1 duyu ve 8W aydınlatması ile beraber tablolarınıza ışık sağlayacaktır. Tabloların yanı sıra evin çeşitli dekorasyon bölümlerinde de tercih edebileceğiniz bu ürün türü, metal kasa olarak tasarlanmakla beraber uzun ömürlülüğünü her daim korumaktadır.

Menüye geri dön ↑

Trio Lighting Larisa Led Tablo Aplik

Tablo aydınlatma konusunda sunduğu ürünler ile bir marka haline dönüşen Trio, 12 ay garantili olan ürünlerini sizler için satışa sunuyor! 8W LED ışık sistemlerini bünyesinde barındıran ürün, sarı ışık rengi ve antik bronz rengi ile beraber pek çok kişinin ortak tercihi konumunda yer almaktadır. 48 cm genişliğe sahip olan ürün çeşidi, 3000 Kelvin ışık rengine sahiptir. Satış fiyatı 280 TL civarı olan bu ürünü e-ticaret sitelerinden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Tablo ve resim aydınlatmalarının yanı sıra ayna gibi bölümleri de aydınlatma konusunda bir numaradır!

Evet, sizler için hazırlamış olduğumuz Ev dekorasyonu için en kaliteli 5 tablo apliği modeli yazımızın sonuna geldik! Burada yer alan ürünleri güvenle tercih edebilir, eşsiz bir aydınlatma sistemine sahip olabilirsiniz. Ayrıca listede yer almayan herhangi bir ürünü tercih ederken şu hususları gözden geçirebilirsiniz;

  • Mutlaka LED aydınlatmaları sunan bir sisteme yönelin.
  • Minimum 12 ay garantili ürünler satın almayı ihmal etmeyin.
  • Ürünün alüminyum, metal kasa, çelik gibi özelliklere sahip olmasında fayda var.
  • Sunduğu watt aydınlatması oldukça önemlidir. Bu sebeple sizlere yetecek kadar aydınlatma sunabilen ürünlere yönelmelisiniz.
  • Bilindik markadan yana tercih yapmaya özen gösterin.
  • İç mekan aydınlatma konusunda tablo, ayna, resim ve benzeri pek çok bölgeyi aydınlatabilecek ürünlere göz gezdirin.

Ev dekorasyonu için en kaliteli 5 tablo apliği modeli listemizin yanı sıra daha önce satın aldığınız ve memnun kaldığınız ürünler var ise bizlere yorum olarak iletmeyi ihmal etmeyin. Böylelikle ürünleri inceleyecek, sizler gibi binlerce okuyucumuz ile paylaşım ortamı hazırlayabileceğiz.

Oylama yap!

0 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

İÇERİKLERİMİZ TAMAMEN KİŞİSEL, ŞAHSİ, HERKESE GÖRE DEĞİŞEBİLEN, SUBJEKTİF, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDA KORUNAN YORUMLAMALARDIR, ÜRÜN VE HİZMET SAHİPLERİNDEN TEK KURUŞ ÜCRET YA DA ÇIKAR ELDE ETMEDİĞİMİZİ VE BLOGUMUZDA YER ALAN "İYİ, KÖTÜ, GÜVENİLİR" GİBİ SIFATLARIN GÖRECELİ OLDUĞUNU AKLINIZDA BULUNDURUN!

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…