Erkekler İçin Tuzlu Suya Dayanıklı En Kaliteli 5 Mayo Markası

Yaz mevsimini sevmeyen var mıdır? Çünkü yaz diyince akla deniz, kum ve güneş üçlüsü akla gelir. Bu üçlünün olduğu yerler tatil demektir ve tatil için olmazsa olmaz mayolar ve mayo seçimi önem taşımaktadır. eniyiveuygun.com ekibi olarak erkekler için mayo seçiminde yardımcı olmak için kaleme aldığımız bu yazıda mayo önerilerinde bulunurken, mayo seçiminde dikkat etmeniz gereken hususlara da değinmek istiyoruz.

Tarz sahibi erkekler iş yaşamında olduğu kadar tatilde de özenli olmak isterler. Eskiden tatil şıklığı bu kadar önemli değilken şimdi tatil şıklığı diye bi kavram da hayatımızın girdi. Öyle ki 1 mayoyla gittiğimiz tatile bugün 2-3 farklı mayoyla gitmek istiyoruz. Bu durum kadın ve erkekler için geçerli olan bir durumdur.

Tatil canlılığına yakışacak nitelikte canlı renklerden oluşan mayolarla eminiz ki plajda fark edileceksiniz. Hareketli plajlarda mayonuzla fark edilmek istiyorsanız, sezonun trendine uygun bir mayo tercih ederek genç kızların dikkatini çekmeniz çok kolay. Hatırlarsınız bir dönem plajlarını kasıp kavuran sörfçü mayolar vardı. Şimdi bu sörfçü mayolar, yerini daha pastel tonlarda mayolara bırakmış durumda.

Piyasada bulunan farklı marka ve model arasından sizin için en uygununu bulmak çok da kolay olmayacaktır. Fiyata göre bir seçim yapmak istiyorsanız işiniz kolaydır. Gider en ucuzunu alırsınız. Ancak hem uygun hem kaliteli bir mayo istiyorsanız o kadar markanın arasından seçim yapmanız kolay olmayacaktır. Erkek mayolarında tasarımını beğendikten sonra kumaş kalitesi de sizin için oldukça önemli. Tuzlu suda bozulmayan ve çabuk kuruyan bir kumaş yapısına sahip olmalı ve yüzmenizi engellemeyecek kesimde olmalıdır.

Mayo seçerken bi çok erkeğin ikilemde kaldığı konu slip mi şort mu olmaktadır. Bugün Türkiye’de sort mayolar tercih edilirken yurt dışı slip mayo giyenlerle kaynamaktadır. Türkiye’de bu konu ile ilgili farklı görüşü benimseyenler olsa da şort mayonun daha estetik durduğu düşüncesi ön plana çıkmaktadır. Belki slip mayo daha rahattır evet ama bırakın slip mayoyu profesyonel yüzücüler kullansın. Bir çok kadına itici gelen slip mayolara alışmamız için biraz daha zamana ihtiyacımız olduğu düşüncesindeyim.

Mayo seçerken dikkat etmeniz gereken diğer bir konu ise vücut tipinize göre mayo seçmek olacaktır. Uzun boylulara uzun şort mayolar yakışırken kısa ve orta boyluların kısa şortlar giymesi önerilmektedir. Ten renginiz esmerse canlı renkler, beyazsanız soft renkler muhteşem olacaktır.

Hadi şimdi gelin hep birlikte “Erkekler İçin Tuzlu Suya Dayanıklı En Kaliteli 5 Mayo Markası” yazımıza geçelim…

BLUEMINT

1

 

Türkiye’de Beymen’lerde satılan ve birbirinden güzel desenleriyle kendine hayran bırakacak olan Bluemint, 2011 yılında kurulmuştur. Bluemint markası kendini, zamansız bir felsefeyle özetlemiş ve bu felsefeyi zarafetle süslemiştir. Kumaş kalitesinin mükemmel olduğu Bluemint mayoları yumuşak dokulu kumaşlardan üretilmektedir. Modern tarzda üretilen mayolarının eğlenceli desenlerinden sizde tarzınıza uygun bir modeli seçerek plajların aranılan yüzü olabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

POLO RALPH LAUREN

2

 

Dünyaca ünlü moda markası Polo Ralph Lauren’in sahibi Ralph Lauren Aşkenaz Yahudilerindendir. Küçük yaşlarda modaya olan ilgisi bugün bir dünya markası olma yolunda attığı ilk adımları oluşturmuştur. Giyim sektöründe bir çok farklı ürün çeşidi bulunan marka, erkek mayolarının da beğenilen markalarındandır. Astarlı olarak üretilen kısa şort mayolarının kaliteli kumaşı çabuk kuruması ve tuzlu sudan etkilenmemesiyle uzun süre sorunsuz kullanabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

ARENA

3

 

Yüzme sporunun en iddialı markalarından olan Arena, bir çok yarışmacıya sponsor olan ve kendini yüzme sporuna adayan ender markalardandır. Yüzme sporu için doğan bir marka olduğu için, son teknolojiyi yakından takip ederek mayolarında kullanan Arena, özellikle profesyonel sporcular için mayo üretse de plajda fark yaratmak isteyenlerin de tercihi omaktadır. Ancak üzerinizde Arena mayoyu görenlerin sizden beklentisi çok yüksek olacağından yüzmeyi çok iyi bilmiyorsanız Arena tercih etmemeniz de karizmanız için oldukça önemlidir.

Menüye geri dön ↑

FIJI

Plajda oldukça sempatik görünecek olan takım mayoların bulunduğu Fiji ile oğlunuzla bir takım olabilirsiniz. Minik oğlunuzla bir örnek olacak mayonuzla plajdakilerin bakışlarını üzerinize çekebilir, muhteşem tatil fotoğraflarınızla sosyal medyada da beğeni rekorunuzu kırabilirsiniz. Sıradışı olma hedefiyle yola çıkan Fiji, erkek arkadaşınıza veya erkek kardeşinize çok hoş bir hediye olarak da düşünebilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

QUIKSILVER

Ambleminden karada ve denizde kullanılacak ürünler ürettiğini anladığımız Quiksilver, özellikle şort mayolarda kendi çapında ağırlığı olan ve sevilen markalardandır. Avustralya’da 1970 yılında 2 sörfçünün kurduğu markanın mayoları uzun yıllar dayanmasıyla meşhurdur. Ne tuzlu klorlu su ne de güneş Quiksilver mayoları eskitmemiştir. Özellikle genç erkeklere yakıştırdığımız markanın mayolarıyla tatil havasına yakışır bir hava estireceksiniz.

Sizin için hazırlamış olduğumuz “Erkekler İçin Tuzlu Suya Dayanıklı En Kaliteli 5 Mayo Markası” yazımızın sonuna geldik. Plajda fark yaratmak istiyorsanız yazımızdaki markalardan birini tercih ederek, modanın gerisinde kalmamış olursunuz. Hepinize keyifli alışverişler dileriz…

Oylama yap!

0 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

İÇERİKLERİMİZ TAMAMEN KİŞİSEL, ŞAHSİ, HERKESE GÖRE DEĞİŞEBİLEN, SUBJEKTİF, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDA KORUNAN YORUMLAMALARDIR, ÜRÜN VE HİZMET SAHİPLERİNDEN TEK KURUŞ ÜCRET YA DA ÇIKAR ELDE ETMEDİĞİMİZİ VE BLOGUMUZDA YER ALAN "İYİ, KÖTÜ, GÜVENİLİR" GİBİ SIFATLARIN GÖRECELİ OLDUĞUNU AKLINIZDA BULUNDURUN!

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…