Erkekler İçin En Yumuşak ve Rahat 7 Bornoz Markası

Sabah güne enerjik başlamamızı ve akşam günün yorgunluğu atmamızı sağlayan mucizevi bir eylemdir banyo yapmak. Hafta içi daha hızlı gerçekleşen bu eylem hafta sonunda tam anlamıyla bir keyfe dönüşür. Banyo keyfini sonuna kadar yaşamak isteyenler ise, banyo sonrasını konforlu bir bornozla taçlandırmak isterler. Tam da hafta sonu banyo keyfine yakışır şekilde banyo sonrası uzun tutulması ve hatta acelemiz yoksa bornozla çıktıktan sonra bi müddet o halde kalınması haftanın yorgunluğu attıracak cinsten iyi gelir. Hatta sigara içiyorsak bornozla sigara içmenin tadı da bi başkadır. Bu keyif bir banyo havlusuyla çıkılan duştan alınamaz mesela.

Banyodan sonra kurulanmamızı sağlayan banyo aksesuarlarının başında gelen bornoz seçimi, yaş ve cinsiyete göre farklılık göstermektedir. Bu yazımızda her ne kadar erkek bornozlarını yazıyor olsak da eşine, sevgilisine ya da babası bornoz seçen yine bir kadın olacaktır. Ne yalan söyleyim kendine bornoz alan bir erkeği ne gördüm ne de duydum. Siz eğer şahit olduysanız lütfen bize yazın.

Pratik bir şekilde kurulanmamızı sağlayan bornozların temel vazifesi su emme özelliğidir. Su emiciliği iyi olmayan bir bornoz çok sert olur ve ılık bir banyonun ardından tenimize değecek o sertlik hiç de hoşumuza gitmez. Ayrıca bornozların üretildiği malzemenin kalitesine bağlı olarak antibakteriyel olup olmaması da değişmektedir. Banyo sonrasında kurulandığımız bornozlar, kalitesiz iplikten üretildiği takdirde uzun süre kurumaz ve ıslak kalan bornoz da koku oluşumu başlar. Bu gibi olumsuzluklara maruz kalmamak ve verdiğiniz paranın boşa gitmemesi için titiz araştırmalar sonunda bornoz alışverişini yapmalısınız. Bornoz araştırmalarında doğru yerde olduğunuzu söylemek isteriz zira editörlerimizin sizin için kaliteli, yumuşak ve rahat bornoz markalarını detaylı bir araştırmanın ardından sizler için kaleme almışlardır.

Hadi gelin şimdi hep birlikte sizin için hazırladığımız “Erkekler İçin En Yumuşak ve Rahat 7 Bornoz Markası” yazımıza geçelim…

VALERON

valeron

 

Zorlu tekstil bnyesinin uluslar arası markası olan Valeron, ait olduğu grubun üst sekmentte yer alan markasıdır. Linens ve Taç gibi ev tekstili sektöründe faaliyet gösteren Valeron, 2005 yılında yaratılmış ve ürünlerine bakıldığı andan itibaren kaliteyi hissettiren bir anlayışa sahip olan markadır. Kaliteyi ve zarafeti her detayında hissettiren Valeron, eşsiz renk ve dokusuyla kendine hayran bırakan bornozlarıyla da tercih edilen markaların başında yer alır. Sade çizgilerden oluşan bornozlarında genellikle soft renklerde çalışılmıştır. Büyük alışveriş merkezlerinde kendi mağazalarında satışa sunulan Valeron, rutinde Linens mağazalarında müşteriyle buluşmaktadır. Bornoz takımları set ya da tek satılmakta olan Valeron, bambu pamuk karışımının mükemmel uyumunu yakalamıştır.

Menüye geri dön ↑

LINENS

linens

 

Zorlu tekstil bünyesinde faaliyet gösteren Linens, kurulduğu yıldan itibaren hızla büyüyerek Türkiye’nin ve dünyanın sayılı markalarından biri olmuştur. Zevkli ürünlerinin Türk müşterileri tarafından oldukça beğenildiği markada tamamı yerli üretim olup, ev tekstilinde zincir mağaza olma özelliğini göstermektedir. Özellikle bambu ürünlerinin çok sevildiği Linens, bornoz takımlarında da en çok tercih edilen marka olma özelliğini taşımaktadır. Soft renklerden oluşan erkek bornozlarında en sevilen renkler arasında camel ve ekru renkleri başta gelir. Koleksiyonlarında bambu, pamuk ve bambu pamuk karışımı bornozların yer aldığı Linens’te bizim önerimiz bambu bornozlardan yana olmaktadır.

(BİR SEÇİM YAPMADAN ÖNCE; MAKALEMİZİN ALTINDA YER ALAN BÜYÜK HARFLERLE YAZILI ; SİZİ YANILTMAMAK VE ALDATMAMAK İÇİN YAZDIĞIMIZ UYARIYI MUHAKKAK OKUYUNUZ VE SAKIN OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN YANILGIYA DÜŞÜP YANLIŞ TERCİH YAPMAYINIZ!)
Menüye geri dön ↑

KARACA HOME

pr_01_5542

 

Bir ev için her şeyi bulacağınız Karaca Home mağazaları, Türkiye ve dünyada hızlı yükselişini sürdürmektedir. Dizilere sponsorluğundan aşina olduğumuz Karaca Home, hemen hemen bütün A.V.M. lerde franchise sistemiyle çalışmaktadır. 1973 yılında temelleri atılan marka ilk olarak cam ve züccaciye üzerine çalışsa da yıllar boyunca edindiği tecrübeleri bir araya getirerek 2012 yılında ev tekstili sektörüne de girerek Karaca Home mağazalarını açmıştır. Üretimlerinin Tunus, Fransa ve Türkiye’de yapıldığı Karaca Home, ürettiği zengin bornoz çeşitleriyle de kaliteyi sevenlere alternatif olmuştur. Bayan modellere nispeten daha sade olarak tasarladığı erkek bornozları, müşteriler tarafından da beğenilen markayı bizde takipçilerimiz için tavsiye ediyoruz.

Menüye geri dön ↑

SOLEY

Soley markasını bilenler bilir. Rekabetin bu kadar fazla olmadığı eski zamanlarda sektörde yer alan bir kaç markadan biri olan Soley, gücünü tecrübesinden alır. 1951 yılında Kayseri’de temelleri atılan Soley, yenilenen üretim teknolojisiyle her zaman daha iyiyi hedeflemektedir. Kalitesini artırarak devam ettiren Soley, rekabetin fazla olması dolayısıyla eskisi kadar tercih edilmemekle birlikte sadık müşteri kitlesinin de az olmadığı markalardandır. Bambu, pamuk ve bambu pamuk karışımından oluşan bornozlarını bakılmaya ve görülmeye değer markalardan biri olup, zengin renk seçenekleriyle sektörün iyi markaları arasındadır.

Menüye geri dön ↑

CEMİL İPEKÇİ

1948 doğumlu olan Cemil İpekçi, Türkiye’nin farklı ve kıymetli değerleri arasındadır. Moda sektöründe ülkemize sayısız başarı getiren Cemil İpekçi, yeni yer aldığı ev tekstili sektöründe de başarılı çalışmalara imza atmıştır. Tarz itibariyle inci, boncuk ve pulları nefis biçimde buluşturan Cemil İpekçi’nin bornozları daha sade çizgiden oluşmaktadır. Osmanlı izlerini ürünlerinde taşıyan Cemil İpekçi, krem, bej, mürdüm ve taş renginin en güzel tonlarını erkekler için ürettiği bornozlarla buluşturuyor. Satışlarının internet üzerinden farklı siteler aracılığıyla gerçekleştirildiği Cemil İpekçi bornozları hakkında şikayet sadece güpürlü modellerinin deforme olması noktasında gelmektedir.

Menüye geri dön ↑

ISSIMO HOME

Avrupai havası olan Issimo Home ürünleri, Denizli’de kurulan Başarı tekstil bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. 1994 yılında kurulan Issimo Home, dünya markası yolunda emin adımlarla ilerlediği ev tekstili sektöründe 2001 yılından itibaren Rusya, Dubai, Suudi Arabistan gibi ülkelere ihracat yapmaktadır. Türkiye piyasasında da oldukça beğenilen Issimo Home, üretim tekniklerini çevre dostu ve ekolojik yöntemlerle yapmaktadır. Modern hayatla uyumlu modern ürünler tasarlayan Issimo Home, Bornoz ve havlularda çok zevkli ürünlere imza atmakla birlikte bornozlarının karışım miktarları vermemektedir. Yani % kaç oranında bambu, pamuk kullanıldığını bilemediğimiz Issimo Home, bu gibi detaylara daha fazla yer vermesi gerekmektedir.

Menüye geri dön ↑

ECO COTTON

Türkiye’nin ilk organik ev tekstil markası olarak tanıtılan Eco Cotton’dan bahsetmek istiyoruz. Organik ipliklerden ürettikleri ürünlerinin tasarımı da harika olan Eco Cotton, modern çizgisi, doğal iplik ve renklerden oluşan ürünleri ile yurt içi piyasasına giriş yapmıştır. Tam anlamıyla çevre dostu üretim yapan Eco Cotton, tüm bu aşamaları kalite belgeleriyle de tescillemiştir. Üretimlerini Denizli’de bulunan tesislerinde yaptıran Eco Cotton, çevreye duyarlı müşterilerine istedikleri hassaslıkta üretim yapmanın gururunu yaşarken ürün tasarımlarıyla da beğeni toplamaktadır.

Sizin için hazırladığımız “Erkekler İçin En Yumuşak ve Rahat 7 Bornoz Markası” yazımızın sonuna geldik. Harika banyolar için alacağınız erkek bornozlarında dikkat edilmesi gereken su emiciliğinin yüksek olmasının yanında yumuşak dokulu ve doğal ipliklerden üretilmiş olmasıdır. Keyifli alışverişler dileriz…

Oylama yap!

0 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 6

Upvotes: 3

Upvotes percentage: 50.000000%

Downvotes: 3

Downvotes percentage: 50.000000%

İÇERİKLERİMİZ TAMAMEN KİŞİSEL, ŞAHSİ, HERKESE GÖRE DEĞİŞEBİLEN, SUBJEKTİF, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDA KORUNAN TARAFSIZ, KİŞİSEL YORUMLAMALAR VE GÖRÜŞ BİLDİRMELERDİR. TEK BAŞINA BURADAKİ GÖRÜŞLERİ OKUYARAKTAN ÜRÜN VEYA HİZMET TERCİHİNİZİ YAPMANIZI ASLA ÖNERMEYİZ, BU DURUM OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN ÜRÜN TERCİHİNDE HATAYA DÜŞMENİZE VESİLE OLABİLİR Kİ BU DURUMU İSTEMEYİZ . ÜRÜN VE HİZMET SAHİPLERİNDEN TEK KURUŞ ÜCRET YA DA ÇIKAR ELDE ETMEDİĞİMİZİ VE BLOGUMUZDA YER ALAN "İYİ, KÖTÜ, GÜVENİLİR" GİBİ SIFATLARIN GÖRECELİ OLDUĞUNU AKLINIZDA BULUNDURUN!

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…