Erkekler İçin En Kaliteli ve Rahat 5 Atlet Markası

Hiç atlet giyemeyen erkekler olduğu kadar yaz kış atletsiz gezmeyen erkekler topluluğu da mevcut. Kışın sıcak tutan, yazın terinizi emen atletler son derece işlevsel role sahipken eskiyen atletlerle de annelerimizin yer silme bezi yapmaları ise bir atletin kaçınılmaz sonu olmaktadır.

Erkeklerin atlet almalarına henüz şahit olmadım. Anne, abla veya sevgiliye aldırtılan erkek atletlerinde, model farklılığı kadar kumaş farklılığına da dikkat etmelisiniz. Pamuklu, yün, esnek, likralı kumaşlardan üretilen atletlerden hangisinin içinde rahat ettiğiniz oldukça önem arz ediyor. Kış mevsimi için atlet seçiminde, son yıllarda piyasada görmeye başladığımız termal atletler tercih edilebilir. Sıcak tutan ve aynı zamanda terletmeyen termal atletler sayesinde çok üşüyenler kurtulmuş olacaklar. Soğuk günlerde vücudumuzu sararak iç organlarımızı soğuktan koruması nedeniyle de iç çamaşırları oldukça önemlidir.

Yuvarlak yaka, V yaka, sıfır kollu, kısa kollu, uzun kollu gibi çeşitleri bulunan erkek atletlerinde en çok tercih edilen renk ise beyaz, siyah ve gri. Bi de askerler için yeşil olanları unutmamak lazım.

Atlet alırken, beden olayına da dikkat etmelisiniz. Atletin, teninizi sarması ve yapışması ve cildinizle boşluk kalmaması gerekmektedir. Bu açıdan büyük bedenlerden uzak durmak gerekmektedir. Ayrıca, direkt tenle temas halinde olacağındanmarkasına, kalitesine, kullanılan kumaş cinsine dikkat etmeli ve sağlığınız için en doğal ürünleri tercih etmelisiniz.

Hadi şimdi gelin hep birlikte sizler için hazırladığımız “Erkekler İçin En Kaliteli ve Rahat 5 Atlet Markası” yazımıza geçelim…

CALVIN KLEIN

1

 

Dünyaca ünlü marka Calvin Klain, sade çizgisiyle bilinmektedir. Temiz ve saf hissiyat uyandıran Calvin Klein atletler, %100 pamukludur. Dünyaca ünlü marka, 1968 yılında New York merkezli kurulmuştur. İç Çamaşırdan hariç parfüm, çanta, saat ve ayakkabı konusunda da en başarılı markalardandır. Sıfır kollu ve kısa kollu modellerinin oldukça kullanışlı olduğu Calvin Klein, ağırlıklı olarak siyah ve beyaz renk atletlere çalışır. Ayrıca 1942 doğumlu olan Calvin Klein, biseksüel olup Yahudi asıllı Amerikalılardandır.

Menüye geri dön ↑

MARKS & SEPENCER

 

 

İngiltere’nin orta sınıf markası olan Marks & Spencer, Türkiye’nin orta sınıf üstü insanların alışveriş yaptığı markadır. 45 küsur ülkede mağazası bulunan Marks & Spencer, kadın erkek iç çamaşırı konusunda oldukça başarılı markalardandır. Marks & Spencer’ın yumuşacık dokulu olan atletlerinde kendinizi tertemiz hissedeceksiniz. Ayrıca Marks & Spencer bünyesinde üretilen Autograph serisinin atletlerini de çok beğeneceksiniz. Kısa kollu üretilen atletleri tshirt niyetine bile giyebileceğiniz Autograph serisinin fiyatları ise Marks & Spencer markalı atletlerden biraz daha fazladır.

Menüye geri dön ↑

ÇİFT KAPLAN

 

 

Pek fazla bilinmese de kalitesiyle Çift Kaplan’dan başka atlet giymeyenlerin sayısının bi hayli fazla olduğu marka da, bebeklikten yaşlılığa kadar her yaş grubundan erkek için atlet bulmanız mümkündür. 1928 yılında İstanbul Sultanhamam’da tuhafiye olarak kurulan Çift Kaplan, 1955 yılında Beyazıt’ta ilk atölyesini kurmuştur. Marka bağımlılığını önemseyen ve bunun içinde kaliteden asla taviz vermeyen Çift Kaplan, marka bağımlılığını da sağlamış durumdadır. %100 pamuk ve elastik kumaştan ürettikleri atletler, uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanmanız mümkün. Koray ve Çarşıbaşı gibi zincir mağazalarda Çift Kaplan atletlerini bulabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

DAGİ

İç çamaşırı, pijama ve mayo sektöründe faaliyet gösteren Dagi, Türkiye’nin en kaliteli ve köklü markaları arasındadır. 1983 yılında kurulan Dagi, 1989 yılında ilk olarak Şişliye mağaza açmıştır. Alışveriş Merkezleri furyasına ise Akmerkez’de katılarak her zaman doğru zamanda doğru yerlerde bulunmanın avantajını sağlamıştır. Bununla da yetinmeyen Dagi, yurt dışında ise başta kardeş ülke Azerbaycan olmak üzere Irak, Fas, Tunus, Kazakistan, Lübnan, Rusya gibi ülkelere de mağaza açmıştır. Butik üretimle sektöre giren Dagi, her ne kadar hazır giyim sektöründe yer alsa da butik kültürünü her zaman hissetmiştir. Erkek atletlerinin kumaş kalitesinin mükemmel olduğu Dagi’den daha önce giyinmediyseniz atletleriyle tanışmanızı tavsiye ederiz.

Menüye geri dön ↑

 TUTKU

İstanbul merkezli diğer ve son markamız ise Tutku. Ürünlerinin oldukça kaliteli ve rahat olduğu Tutku, 1984 yılında Seher Yıldızı adı altında faaliyet göstermeye başlamıştır. Kurulduğu yıldan bugüne üretim kapasitelerini ciddi anlamda artıran marka, üretimlerini Adapazarı, Çaycuma, Kütahya ve Hatay’da yaptırmaktadır. Kalitesi çok beğenilen Tutku erkek atletleri, fiyatıyla da tercih edilecek çamaşırlar arasındadır…

Sizin için hazırladığımız “Erkekler İçin En Kaliteli ve Rahat 5 Atlet Markası” yazımızın sonuna geldik. Atletlerinizi, yıkama talimatına uygun şekilde yıkamanızı ve ağartıcı kullanmamanızı tavsiye ederiz… Keyifli alışverişler dileriz…

Oylama yap!

6 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 14

Upvotes: 10

Upvotes percentage: 71.428571%

Downvotes: 4

Downvotes percentage: 28.571429%

İÇERİKLERİMİZ TAMAMEN KİŞİSEL, ŞAHSİ, HERKESE GÖRE DEĞİŞEBİLEN, SUBJEKTİF, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDA KORUNAN YORUMLAMALARDIR, ÜRÜN VE HİZMET SAHİPLERİNDEN TEK KURUŞ ÜCRET YA DA ÇIKAR ELDE ETMEDİĞİMİZİ VE BLOGUMUZDA YER ALAN "İYİ, KÖTÜ, GÜVENİLİR" GİBİ SIFATLARIN GÖRECELİ OLDUĞUNU AKLINIZDA BULUNDURUN!

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…