En Şık 5 Beyaz Renkli Kadın Gecelik Markası

Günün her anında şık olmak isteyen kadınlar için uyku giyimi oldukça önemlidir. Gündüz son derece şık ve tarz sahibi bir kadın, gece de aynı şıklıkta ve zarafette olmalıdır. Yatarken günlük bakımınızı yaptıktan sonra hoş bir gecelik giyerek uyumak sabah çok daha özgüvenli ve mutlu uyanmanıza sebep olacaktır.

Uyku giyiminin vazgeçilmezlerinden olan gecelik modellerinde rahatlık ve şıklık ön planda olmalıdır. Rahat uyku ve dinlenmek için de son derece önemli olan gecelik modelleri de tarzınızı en iyi şekilde yansıtmalı ki en başta siz rahat edin. Dokusundan kumaşına, kumaşından modeline ve rengine kadar her ayrıntısına önem veren kadınlar için piyasada bulunan envai çeşit gecelik modelleri için bizce en asili ve her kadının dolabında bulunması gereken beyaz gecelik modellerini sizler için derledik. Beyaz renk gecelik her kadına ve her cilt tonuna uyan ve masumluğu sembolize eden renktir. Kişisel tercihinize göre saten, pamuklu veya ipek tercih edebileceğiniz gibi günlük ya da özel günleriniz için de farklı modelleri bulunmaktadır. Uzun ve mini boylarda olan gecelik modellerinde çocuk ruhlular için çizgi film karakterli modeller mevcutken, şık ve çekici model gecelik isteyenler için saten ve ipek dokulu gecelikler mükemmel olacaktır. Görünüşünden ve şıklığından taviz vermeyen kadınlar için zarafet timsali saten beyaz gecelik ve hatta içinde sabahlığının da bulunduğu takımlar olmazsa olmaz modellerin arasında gelmektedir.

Feminenliğin ve rahatlığın sembolü geceliklerde, çok çeşitli zevk ve beğeniler için üretilen modeller bulunmaktadır. Siz de tarzınıza uygun bir gecelik seçerek rahat ve mutlu geçen gecenin öncüllerini hazırlayabilirsiniz. Hadi gelin şimdi hep birlikte sizin için hazırladığımız “En Şık 5 Beyaz Renkli Kadın Gecelik Markası” yazımıza geçelim…

MARKS & SPENCER

 

 

Ünlü İngiliz markası Marks & Spencer, 1884 yılında İngiltere’de temelleri atılmıştır. Her ne kadar İngiltere’de orta sınıfa hitab etse de Türkiye’de durum bundan çok farklı. Ortanın üstü diyeceğimiz ya da diğer bir deyişle yeni orta sınıf kesme hitab eden Marks & Spencer, çalışan şehirli insanların severek tercih ettiği markalardandır. Türkiye’de ortalama 37 mağazası vardır. Özellikle iç giyim ve uyku giyiminde beğenilen Marks & Spencer, gecelik modelleriyle de beğenilmekte. Beyaz gecelikte mini ve uzun boyda bulacağınız modellerde bizim favorimiz saten geceliklerdir. Feminenliğin ön planda olduğu markanın geceliklerini sabahlıkla birlikte takım şeklinde de alabilirsiniz. Geceleri rahat uyku ve şıklık isteyen kadınların 1 numaralı tercihi olabilecek Marks & Spencer’ı bizde sevgili takipçilerimize tavsiye ediyoruz.

Menüye geri dön ↑

PIERRE CARDIN

 

 

Dünya markası Pierre Cardin, hemen hemen bütün alanlarda karşımıza çıkmaktadır. Pierre Cardin kalite standartlarını gerçekleştirmek kaydıyla isim hakkı vererek piyasada yer bulan Pierre Cardin, uyku koleksiyonunda oldukça başarılı ürünlere imzasını atmaktadır. Gerek günlük gerekse özel gecelik modelleri bulunan Pierre Cardin’in fiyatları da korkutulacak düzeyde olmamasından dolayı rahatlıkla tercih edebileceğiniz markalardandır. Çok şık ve zarif gecelik modellerinin bulunduğu markanın kalitesi de size yakışır düzeydedir. Kesimlerinden dikiş kalitesine kadar oldukça ince işçilikle üretilen geceliklerde, dantel detaylı modeller en çok beğenilen modellerdendir. Beyazın saflığının en yoğun haliyle karşımıza çıkan Pierre Cardin gecelik modelleri, sağlığınıza zarar vermeyecek doğal malzemelerden üretilmektedir.

(BİR SEÇİM YAPMADAN ÖNCE; MAKALEMİZİN ALTINDA YER ALAN BÜYÜK HARFLERLE YAZILI ; SİZİ YANILTMAMAK VE ALDATMAMAK İÇİN YAZDIĞIMIZ UYARIYI MUHAKKAK OKUYUNUZ VE SAKIN OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN YANILGIYA DÜŞÜP YANLIŞ TERCİH YAPMAYINIZ!)
Menüye geri dön ↑

KOM

 

 

1950’li yıllardan itibaren sektörün içinde olan Kom, plaj ve uyku giyiminde şüphesiz Türkiye’nin en sözü geçer ve güvenilir markalarındandır. Galatasaray’da küçük bir atölyede işe başlayan Kom, bugün 25.000 metrekarelik alanda ipliğini bile kendi üreterek kaliteyi maksimum düzeyde tutuyor. Bu kadar geniş alanda çalışan Kom, elbette Türkiye piyasası dışında da kendine ciddi pay edinmiştir. Amerika, Almanya ve İngiltere gibi dünyanın sayılı ülkelerine ihracat yapan Kom, gecelik modellerinde de oldukça zengin ürün gamına sahiptir. Kısa, uzun, saten ve pamuklu beyaz gecelikleriyle karşımıza çıkan Kom, çeyiz alışverişlerinin de vazgeçilmez markaları arasındadır. Asaletin rengi beyaz gecelikleri oldukça beğenilen Kom, makul fiyatlarıyla da beğeni kazanmaktadır.

Menüye geri dön ↑

ZARA

İspanyol menşeili Zara, dünyanın en büyük hazır giyim markalarındandır. Türkiye’de de oldukça popüler olan Zara, hazır giyimden başka “Zara Home” mağazalarıyla da sadık müşteri kitlesine sahiptir. Soft renklere ağırlık veren Zara, ev ve uyku giyiminde beyaz ağırlıklı modellerle karşımıza çıkmaktadır. Doğal kumaşlardan ürettiği beyaz gecelik modelleri günlük tercih edeceğiniz rahat kesimlerdedir. Pamuklu ve yumuşak dokusu, mis gibi uykular uyumanızı sağlamanın yanında kendinizi güzel ve özel hissedeceğiniz anlar yaşatacaktır. Yoğun geçen günün ardından ılık bir duşun ardından giyeceğiniz Zara gecelik, size günün tüm yorgunluğunu unutturacak rahatlıktadır. Özellikle sıcak yaz geceleri için dolabınızda mutlaka Zara beyaz gecelik olması düşüncesindeyiz. Son olarak yaşadığınız şehirde Zara Home mağazası yoksa en kısa zamanda “Zara Home” mağazasını ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Menüye geri dön ↑

MADAME COCO

Parisli ev tekstili olarak tanıdığımız Madame Coco’nun mağaza geçmişi çok da uzak değildir. Ürünlerinde ucuz fiyat politikasını benimseyen Madame Coco, Fransız tarzını benimsemekte ve soft renkleriyle ön plana çıkmaktadır. Her Pazartesi günü yaptığı özel indirimler sayesinde mağazalarında müthiş bir yoğunluk gördüğümüz Madame Coco gecelikler iyi bir alternatif olabilecek markalardandır. Pamuklu kumaşının rahatlığını hissedeceğiniz Madame Coco gecelikler, kendiniz ya da bir arkadaşınıza hediye alabileceğiniz markalardandır. Online alışveriş imkanı da sunan marka, kalite açısından tatmin etmese de bütçenizi yormadan gece giyiminde şık olmanızı kolaylaştıracaktır.

Sizin için hazırladığımız “En Şık 5 Beyaz Renkli Kadın Gecelik Markası” yazımızın sonuna geldik. Günün her saatinde şık olmak isteyen kadınlar için ev ve uyku giyimi de önemlidir. Zaten bakımlı bir kadından bundan başkası da beklenemez. Şık ve rahat bir uyku için önem kazanan gecelik modellerinde sizin için olmazsa olmaz beyaz gecelik modellerine yer verirken uyku giyiminde olmazsa olmaz parçalar hakkında en kısa zamanda karşınızda olmayı umuyoruz. Keyifli alışverişler dileriz…

Oylama yap!

0 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

İÇERİKLERİMİZ TAMAMEN KİŞİSEL, ŞAHSİ, HERKESE GÖRE DEĞİŞEBİLEN, SUBJEKTİF, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDA KORUNAN TARAFSIZ, KİŞİSEL YORUMLAMALAR VE GÖRÜŞ BİLDİRMELERDİR. TEK BAŞINA BURADAKİ GÖRÜŞLERİ OKUYARAKTAN ÜRÜN VEYA HİZMET TERCİHİNİZİ YAPMANIZI ASLA ÖNERMEYİZ, BU DURUM OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN ÜRÜN TERCİHİNDE HATAYA DÜŞMENİZE VESİLE OLABİLİR Kİ BU DURUMU İSTEMEYİZ . ÜRÜN VE HİZMET SAHİPLERİNDEN TEK KURUŞ ÜCRET YA DA ÇIKAR ELDE ETMEDİĞİMİZİ VE BLOGUMUZDA YER ALAN "İYİ, KÖTÜ, GÜVENİLİR" GİBİ SIFATLARIN GÖRECELİ OLDUĞUNU AKLINIZDA BULUNDURUN!

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…