En Renkli 7 Servis Tepsisi Modeli

Mutfağınıza tepsi almadan önce makalemizi okumanız, doğru seçim yapmanıza katkı sağlayacaktır. Sunum ya da servis tepsisi diye geçen tepsi modellerinde çay, kahve, içecek gibi ikramlık şeylerin sunumunu kolaylıkla yaparsınız. Bu kolaylıkla birlikte tepsinin tarzının sizin ve dolayısıyla evinizin tarzını da yansıtır düzeyde olmalıdır. Evinize gelen konuklarınız için özenle hazırladığınız ikramlıklarınızı aynı özene sahip tepsilerle sunmak konuklarınızı çok daha özel hissettirmeye yarayan araçlardır.

İkramlıklarınızı ne kadar özenle hazırlarsanız hazırlayın, iyi bir sunumla sunmazsanız istediğiniz çarpıcılığı yaratamazsınız. Günlük aile arasında kullanılan tepsiler daha sıradan olabilirken, bayramda, özel misafirliklerde ve özel günlerde çok daha şık modellerde servis yapmanız gerekmektedir. Bu dolaylı yoldan misafirlere verdiğiniz değerin göstergesi olacaktır.

Yeni evlenecekler için servis tepsileri çok daha önem kazanacaktır çünkü, yeni gelinin misafirleri eksik olmaz ve çeyizinin nasıl olduğu konusunda her detaydan çıkarımlar yapılabilir. Sizde gerek çeyizinize gerekse servis tepsi ihtiyacınızı karşılamak adına tepsi arayışına girdiyseniz ve nereden ve hangi marka alacağım sorusunun cevabını arıyorsanız sizin için hazırladığımız servis tepsisi yazımızı mutlaka okumalısınız. Biz bu yazımızda renkli ve eğlenceli modeller üzerinden araştırma yaptık. Daha özel günler için kullanacağınız gümüş tepsi modellerine başka yazılarımızda yer vereceğimizi söylemek isteriz…

Hadi gelin şimdi hep birlikte “En Renkli 7 Servis Tepsisi Modeli” yazımıza geçelim…

IKEA ROMANTISK

Ekran Resmi 2016-09-03 10.45.32

 

Mutfağına ve sunumlarına özen gösteren hanımların yakından tanıdığı İkea’nın meşhur servis tepsisi Romantisk ile başlıyoruz. Çelik malzemeden üretilen İkea Romantisk tepsinin en çok beğenileni beyaz renk olsa da marka kırmızı ve açık pembe rengini de üretmektedir. Çelik malzeme üzerine epoksi/polyester tozu kaplamasıyla ürettiği servis tepsileri büyük boyutlu olmakla birlikte fiyatları şaşırtacak düzeyde uygundur. Yazlığınıza gelen konuklarınız için şık ve eğlenceli sunumlar yapmak için oldukça ideal olan Romantisk’in temizliği de bi o kadar kolaydır ve nemli bezle silinerek yapılmaktadır. Rengi beyaz olduğu için ayrı bir asaleti olan tepsiyle ne sunarsanız sunun oldukça albenili gösterecektir.

Menüye geri dön ↑

IKEA BARBAR

Ekran Resmi 2016-09-03 10.52.48

 

Listemize İkea’dan başka bir modelle devam ediyoruz. Sizde İkea hastalarındansanız İkea’nın herşeyini almak isteyeceksiniz. Fiyatlarının makul olması ve piyasada satılan diğer ürünlerden farklı tasarımlara sahip olması İkea’nın bu kadar çok sevilmesine ve tutulmasına neden olmaktadır. İskandinav tarzının sembolü olan İkea’nın çıkardığı Barbar tepsi modelioldukça şık ve eğlenceli bir modeldir. Renkli kuşlardan oluşan baskısı insana enerji verirken, gelen misafirlerinizin de dikkatini çekeceğini düşünüyoruz. Katmanlı kartondan üretilen İkea Barbar’ın kırılma gibi bi tehlikesi de söz konusu değildir.

(BİR SEÇİM YAPMADAN ÖNCE; MAKALEMİZİN ALTINDA YER ALAN BÜYÜK HARFLERLE YAZILI ; SİZİ YANILTMAMAK VE ALDATMAMAK İÇİN YAZDIĞIMIZ UYARIYI MUHAKKAK OKUYUNUZ VE SAKIN OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN YANILGIYA DÜŞÜP YANLIŞ TERCİH YAPMAYINIZ!)
Menüye geri dön ↑

HELLO KITTY KEYİF TEPSİSİ

Ekran Resmi 2016-09-03 11.15.16

 

Bu keyif tepsilerini oldum olası sevmişimdir. Bi kere özel hissettiren tepsilerdir ve envai çeşit marka ve modelde üretilmektedir. Tarzınızı yansıtacak baskılı olan modelleri arasından sizin için seçtiğimiz en tatlı ve en renkli modeli olan Hello Kitty oldu. Hello Kitty bildiğiniz gibi kendini aşmış ve çıkardığı her ürünü hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından beğenilerek kullanılan ürünler arasına girmiştir. Ahşap malzeme kullanılarak üretilen Hello Kitty keyif tepsisi ile kendinizi şımartmak adına hazırlayacağınız gibi eşinizin yatağına da sürpriz kahvaltılar hazırlayabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

THE MIA MELAMİN BALONLU MİNİ TEPSİ

The Mia markasını hanımlar yakinen bilirler. Oldukça tarz ve farklı ürünlerle karşımıza çıkan The Mia, servis tepsilerinde de eğlenceli ve renkli modeller üretmektedir. Melamin tepsileri severler için tasarladığı birbirinden renkli melamin tepsilerle eski günler yâd ederken, misafirlerinize eğlenceli sunumlar yapabilirsiniz. Sizin için seçtiğimiz Balonlu melamin tepsinin büyük, orta, küçük ve mini boyları bulunmaktadır. The Mia’nın melamin tepsilerini set şeklinde alacağınız gibi ihtiyaç duyduğunuz boyunu tek başına da satın alabilirsiniz. Tek kişilik sunumlarınız için tavsiye edeceğimiz mini boyuyla ise misafirlerinizi özel hissettirecek tek kişilik sunumlarda kullanabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

YEDİFİL METAL 3’LÜ TEPSİ

Dekoratif ürün ve aksesuarlarının birbirinden güzel olduğu Yedifil markasını ilk defa duyduysanız, ürünlerine mutlaka bakmanızı tavsiye ederiz. Birbirinden şık modellerle karşımıza çıkan Yedifil’in tepsi modelleri de diğer tüm ürünleri gibi şık ve eğlenceli. Sizin için seçtiğimiz metal 3’lü tepsinin bir çok rengi olmakla birlikte favorimiz turkuaz olan modeli oldu. 3’lü olması ihtiyaç duyduğunuz farklı boyları tek modelde karşılarken, misafirleriniz için ne kadar özenli davrandığınız da göstergesi olacaktır. Metal malzemeden yapılmış olması kırılma tehlikesini ortadan kaldıracaktır. Temizliğini ise nemli bezle silerek yapmanızı tavsiye ederiz.

Menüye geri dön ↑

BAMBUM AMOR TEPSİ

Asya, Güney ve KUzey Amerika ve Afrika kıtalarında yetişen bambu bitkisi insanlık adına en işe yarayan bitki denilebilir. Birbirinden farklı alana hizmet eden ve hammadde olarak kullanılan Bambu, antibakteriyel, dayanıklı ve sağlıklı olmasıyla bilinirler. Havludan kumaşa, ev eşyalarından müzik aletlerine kadar farklı kullanım alanlarının hepsinde de öncelikli tercih edilen hammaddedir. Suya dayanıklı olması ve antibakteriyel özelliği sebebiyle mutfak gereçlerinde fazlaca karşımıza çıkan Bambu’nn en fazla modelini Bambum markası adı altında görüyoruz. Sizin için seçtiğimiz Amor tepsi modeli gerek kişisel sunumlarda gerekse sofra düzeninde oldukça kullanışlı ve sağlıklı bir modeldir. 2 yıl garantisi olan Bambum Amor kalpli tepsi ile romantik ve sevimli sunumlar yapmak sizin elinizde.

Menüye geri dön ↑

BERNARDO ÇİÇEKLİ OVAL TEPSİ

Bağdat caddesinde açılan bir züccaciyeden markalaşmaya giden yolun başarılı hikayesiyle karşılaştığımız Bernardo, bugün neredeyse her A.V.M. de mağazası bulunan kurumsal zincir mağaza olmuştur. Mutfağınız için düşlediğiniz her şeyi bulacağınız Bernardo’larda bir birinden zarif ve şık tepsiler karşımıza çıkmaktadır. Pembe çiçeklerden oluşan Bernardo çiçekli oval tepsinin iki boyu bulunmakla birlikte boyutları arasında çok fark yoktur. Alacağınız çay setine dahil edip takım yapacağınız bu modelde, misafirleriniz için zarafet ve estetik sunumlar yapabilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız “En Renkli 7 Servis Tepsisi Modeli” yazımızı burada bitiriyoruz. Sıradan geçen hayatınıza renk katmak için renkli servis tepsilerinden mutlaka yararlanmalısınız. Keyifli alışverişler dileriz…

Oylama yap!

0 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

İÇERİKLERİMİZ TAMAMEN KİŞİSEL, ŞAHSİ, HERKESE GÖRE DEĞİŞEBİLEN, SUBJEKTİF, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDA KORUNAN TARAFSIZ, KİŞİSEL YORUMLAMALAR VE GÖRÜŞ BİLDİRMELERDİR. TEK BAŞINA BURADAKİ GÖRÜŞLERİ OKUYARAKTAN ÜRÜN VEYA HİZMET TERCİHİNİZİ YAPMANIZI ASLA ÖNERMEYİZ, BU DURUM OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN ÜRÜN TERCİHİNDE HATAYA DÜŞMENİZE VESİLE OLABİLİR Kİ BU DURUMU İSTEMEYİZ . ÜRÜN VE HİZMET SAHİPLERİNDEN TEK KURUŞ ÜCRET YA DA ÇIKAR ELDE ETMEDİĞİMİZİ VE BLOGUMUZDA YER ALAN "İYİ, KÖTÜ, GÜVENİLİR" GİBİ SIFATLARIN GÖRECELİ OLDUĞUNU AKLINIZDA BULUNDURUN!

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…