En kaliteli ve uygun fiyatlı 6 şifonyer modeli

Evinizde ki eşyaları konumlandırmak bakımından şifonyerin önemi çok yüksektir. Bu hususta ise sizler için En kaliteli ve uygun fiyatlı 6 şifonyer modelini listeliyoruz. Muhteşem kalite ve uygun fiyattan satışa sunulan bu ürünlerle beraber, artık tüm kıyafetlerinizi kolaylıkla saklayabileceğiniz ve yatak odanıza %100 uyum sağlayacak olan bu ürünleri satın alabilirsiniz. Listemizi sunmadan evvel, bir şifonyer satın alırken ne gibi unsurlara dikkat edilmesi gerektiğine değinelim…

  • Mutlaka garantili ürünler satın alın.
  • Bilindik bir markadan ürün satın almak, sizlerin ileri de mağdur olma riskini azaltır.
  • Olabildiğince fazla gözü olan şifonyerlere yönelin.
  • E1 kalitesinde olmasına dikkat edin.
  • Ürünün sıfır olmasına dikkat edin.
  • Mobilyalarınız ile uyum sağlaması bakımından renk seçimini iyi yapmalısınız.

Şimdi gelelim, En kaliteli ve uygun fiyatlı 6 şifonyer modeli listemize… Burada yer alan ürünler, 2016 yılının en çok satan modellerine göre sıralanmıştır. Siz de tercih yaparken bu gibi unsurları gözden kaçırmayabilir, bütçenize ve yatak odanıza uyum sağlayan markalardan yana bir tercih oluşturabilirsiniz;

Adore Side 5 Çekmeceli Şifonyer

adore-sifonyer

Üretici firma Adore tarafından 7 yıl garantili olan şifonyer, 2016 yılının en çok satan modeli seçildi. 5 farklı göze sahip olan bu ürün, E1 kalitesi ile tasarlandı ve muhteşem konumlandırması ile sizlere şıklık katıyor! Aynı zamanda renk tonu sebebiyle tüm mobilyalara uyum sağlaması gayet basit bir hal almakta! Ürün basit bir kurulum aşamasına sahiptir. Bu sayede kurulumu yaparken herhangi bir sorun yaşamayacak ve basit bir şekilde kullanabileceksiniz. E-ticaret sitelerinde satış fiyatı 240 TL civarıdır. Güvenle bir ürün tercih etmek istiyorsanız Adore markasını mutlaka gözden geçirin.

Menüye geri dön ↑

Dekorister Diva 5 Çekmeceli Şifonyer

dekorister-sifonyer

Dekorister markası, listemizin ikinci sırasında yer alıyor! Fiyat bakımından biraz daha uygun olsun diyorsanız, tercihinizi hiç çekinmeden Dekorister Diva 5 Çekmeceli Şifonyerden yana kullanabilirsiniz. 170 TL civarı bir fiyat ile satışa sunulan bu ürün, sizlere %100 kaliteyi sunuyor. 7 yıl kadar üretici firma garantisinde olan bu ürün, E1 kalitesi malzemeler ile üretilmektedir. Ayrıca basit ve eğlenceli bir kurulumu vardır. Bu sayede uzun ömürlü ürünleri kolaylıkla kullanabilecek, evinizde yer alan diğer mobilyalar ile uyum sağlama konusunda sıkıntı çekmeyeceksiniz. Hemen siz de bu ürünü tercih etmek ve satın almak adına e-ticaret sitelerine yönelebilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

Activa Şifonyer

activa-sifonyer

Activa markası, 2016 yılının en çok satan modellerinden bir tanesi! 3 farklı göze sahip olan ve 5 yıl garantili olarak sunulan bu ürün, özellikle tek yaşayan kişiler için gayet uygun! Hem şifonyer olarak kullanabilir, hem de yatağınızın yanına bir sehpa olarak konumlandırabilirsiniz. Beyaz rengi ile tüm yatak odanızda yer alan ürünlerle kolay bir şekilde kombin yapmak mümkündür. E-ticaret sitelerinde satış fiyatı ise 280 TL civarıdır. Kalitesi bakımından oldukça yüksek olan bu ürün, fiyatının yüksekliği sebebiyle listemize üçüncü sıradan giriş yaptı.

Menüye geri dön ↑

Dessenti İlnen Genç Odası Şifonyer

Genç odası için muhteşem tasarımları bizlere sunan Dessenti İlnen, alışageldik olan şifonyer algısını tamamen kırıyor! Bu kez karşımıza gardırop misali bir tasarımla çıkan marka, E1 kalitesi ile ürettiği bu ürününü 5 yıl boyunca garantili olarak sunmaktadır. Amacınız kaliteli bir ürünü satın almak ve uzun yıllar boyunca kullanmak ise, çoğunlukla gençlere hitap eden Dessenti İlnen Genç Odası Şifonyerini hemen satın almayı ihmal etmeyin. E-ticaret sitelerinde satış fiyatı 145 TL civarıdır. Bu ürünü satın alarak uzun ömürlü bir ortam zemini oluşturmak fazlası ile mümkün!

Menüye geri dön ↑

Ardino 45’lik Şifonyer

Sade ve basit tasarımı ile göz dolduran, 3 farklı çekmece özelliğine sahip, aynı zamanda orta bölümde ki boş alanlara dilediğiniz gibi biblo ve dekor eşyaları yerleştirebileceğiniz bir ürün ile karşınızdayız! 2016 yılının çok satan modelleri arasında yer alan Ardino 45’lik Şifonyer, listemizin beşinci sırasında yer alıyor! Eğer amacınız hem kaliteli, hem de dekoratif çözümler üreten ürün çeşitlerini satın almak ise mutlaka bu markayı gözden geçirmenizi öneriyoruz. En kaliteli ve uygun fiyatlı 6 şifonyer modeli alanında önem kazanmış olan Ardino markası, ürününü e-ticaret sitelerinde 110 TL gibi uygun bir fiyattan satışa sunmakta! Ayrıca ürünler 5 yıl kadar garantili olarak satışa sunuluyor.

Menüye geri dön ↑

Modülerdekor Doremi 5 Çekmeceli Şifonyer

Yatak odasına hitap edecek bir ürün arıyorsanız, tercihinizi bu yönde Modülerdekor Doremi 5 Çekmeceli Şifonyerden yana kullanabilirsiniz. Alanının en çok satan ve ilgi gören modellerinden bir tanesi olarak gösterilen bu marka, sizlere günümüz koşullarında uzun ömürlülüğü ile bir hitap oluşturmayı ihmal etmiyor. Bu sayede artık tamamen kaliteli bir ürünü satın almak mümkün! 5 yıl kadar üretici firmadan garantili olan ürün, ortalama 300 TL gibi bir fiyata satışa sunulmaktadır!

Oylama yap!

0 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

İÇERİKLERİMİZ TAMAMEN KİŞİSEL, ŞAHSİ, HERKESE GÖRE DEĞİŞEBİLEN, SUBJEKTİF, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDA KORUNAN YORUMLAMALARDIR, ÜRÜN VE HİZMET SAHİPLERİNDEN TEK KURUŞ ÜCRET YA DA ÇIKAR ELDE ETMEDİĞİMİZİ VE BLOGUMUZDA YER ALAN "İYİ, KÖTÜ, GÜVENİLİR" GİBİ SIFATLARIN GÖRECELİ OLDUĞUNU AKLINIZDA BULUNDURUN!

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…