En Kaliteli ve Uygun 5 Mutfak Tartısı Markası

Mutfakta ölçüler konusunda titizlik gösteriyorsanız, tarif ölçülerine de oldukça riayet etmeniz gerekmektedir. Özellikle internetten aldığınız tariflerin gram cinsinden olduğunu göz önünde bulundurursak bunu ancak mutfak tartılarıyla gerçekleştirirsiniz. Mutfakta göz kararına henüz alışamadıysanız ve muhteşem işlere imza atmak istiyorsanız size mutlaka mutfak tartısı tavsiye ederiz. Çünkü yemek yaparken malzemelerin oranlarına uymak her zaman daha lezzetli sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Özellikle yeni evlilerin çok tercih ettiği mutfak tartılarında, hem katı hem de sıvı malzemeleri tartmanız mümkün. Tariflerde verilen ölçülerden şaşmanız yapacağınız yemek ya da pastanın lezzetini de doğrudan etkileyecektir. Mesela benim çok severek yaptığım ve her seferinde malzeme oranlarıyla oynadığım Tiramisu tarifinde belirtilenden fazla koyduğum ölçüler, Tiramisu’nun lezzetini her seferinde değiştirmektedir.

Yıllarını bu işe harcayanlar kulak memesi ölçüsünü tutturacaklardır amma bizim gibi daha bu işlerde ehil olmayanlar ısrarla ve inatla kaç bardak ya da kaç kaşık olduğunu soracaktırlar. Bizim gibiler için kaşık dolusu, göz kararı ya da kulak memesi çaresizlik ve bilinmezlikle eş anlamlı kelimelerdir.

Mutfak tartıları konusunda mekanik, dijital ve cep tartıları bulunmakla birlikte en çok tavsiye edilen model dijital modellerdir. En hassas ve doğru ölçümler dijital tartılarla yapılmaktadır. Piyasada bulunan çok eşitli mutfak tartısı arasından bütçenize uygun bir modelle bu ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Mutfak tartısı çok sık kullandığınız bir alet olmamasına rağmen evde bulunmasını istiyorsanız çok daha basit özellikte modelleri uygun fiyatla temin edebilirsiniz. Ancak kaliteli ve özellikli bir model istiyorsanız piyasada bulunan çok daha profesyonel tartılar sizi çok daha mutlu edecektir. Mutfak tartısı alırken dikkat etmeniz gereken diğer bir özellik ise kullanım tarzınız olacaktır. Az miktarda malzemeleri tartmak için farklı, çok miktarda malzemeleri tartmak için farklı modeller işinizi kolaylaştıracaktır. Tartma kapasitesini uzun vadeli düşünüp doğru karar vermelisiniz.

Hadi gelin şimdi hep birlikte sizin için hazırladığımız “En Kaliteli ve Uygun 5 Mutfak Tartısı Markası” yazımıza geçelim…

BUGATTI

bugatti

 

Mutfağının her detayına özen gösterenlerdenseniz küçük ev aletlerini de aynı titizlikle seçmeniz gerekmektedir. Almayı düşündüğünüz mutfak tartısını neredeyse her markadan çok geniş fiyat aralığında bulabilirsiniz. Ancak aradığınız kaliteli ve fark yaratacak bir mutfak tartısıysa size kesinlikle Bugatti mutfak tartısını tavsiye ederiz. Lüks mutfaklar için tasarlanmış ve birbirinden güzel renklerde karşımıza çıkan küçük ev aletlerinde mutfak tartıları da bi harika! Hem tartı hem timer özelliği ile kullanacağınız Bugatti mutfak tartısının zamanlama özelliğininden de faydalanabilirsiniz. 3 kilograma kadar malzeme tartacağınız Bugatti mutfak tartısında ağırlık sıfırlama özelliği de bulunur. Bu özellik sayesinde tartacağınız malzemeleri her seferinde boşaltmadan sıfırlayarak üst üste tartıp zamandan kazanabilirsiniz. Mutfağına özenenler için Bugatti mutfak tartıları ile kendinizi şımartabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

TEFAL

tefal

(BİR SEÇİM YAPMADAN ÖNCE; MAKALEMİZİN ALTINDA YER ALAN BÜYÜK HARFLERLE YAZILI ; SİZİ YANILTMAMAK VE ALDATMAMAK İÇİN YAZDIĞIMIZ UYARIYI MUHAKKAK OKUYUNUZ VE SAKIN OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN YANILGIYA DÜŞÜP YANLIŞ TERCİH YAPMAYINIZ!)

 

1954 yılında yapışmaz tava buluşuyla sektöre giren ve ünü dünya çapında duyulan Fransız markası Tefal, 90’lı yıllarda Türkiye’de oldukça popülerdi. Tefal almanın prestijli olduğu günlerde kolay kolay da Tefal alınamazdı. Bugün normal bir marka haline gelen Tefal’den çok daha kaliteli ürünler olduğunu gördükçe Tefal’e olan ilgi azalsa da yine bazı kesim için Tefal vazgeçilmez küçük ev aletleri markaları arasındadır. Kendini yenileyen politikası sayesinde yapışmaz tava haricinde daha bir çok ürün ekleyen Tefal, mutfak tartıları konusunda başarılı marakalar arasında yer alır. 3 farklı modeli bulunan ve farklı renklerde üretilen Tefal mutfak tartılarından tarzınıza, zevkinize ve kullanım amacınıza uygun bir tartı alarak mutfağınızdaki uyumu tamamlayabilir, doğru ölçümler sayesinde lezzetli yemekler yapabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

BEURER

beurer

 

1997 yılında Nabız Tıp Medikal Gereçler ve Sanayi Limited Şirketi bünyesinde ithal edilen Beurer, kurulduğu günden bu yana insan sağlığına faydalı ürünler geliştirmeyi kendilerine şiar edinmiştir. Sağlıklı yaşam için ürünler tasarlayan Beurer, sağlıklı yiyecekler hazırlamanız için tasarladığı mutfak tartılarıyla hem sağlıklı hem lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz. Piyasada bulunan markaların içinde belki de en fazla çeşide sahip olan marka, çok hassas ölçümler yapan tartılara da sahiptir. Ortalama 5 kilograma yakın malzemeyi ölçeceğiniz Beurer tartıları, 2 yıl garantilidir. Kolayca temizlenebilen mutfak tartıları doğru ve güvenilir ölçümler yapmaktadır. Ölçekli modellerinin de bulunduğu Beurer’da ölçüm, tartım ve saklama işlemleri yapabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

KORKMAZ

İlk çıktığı yıllarda belki bu kadar popüler değildi. Ancak son pazarlama politikaları ve büyüme stratejileriyle birlikte çıkardığı ürünler sektöründe güvenle tercih edilen markalar arasında yer aldı. 1972 yılında kurulduğu günlerde paslanmaz çelik üreten Korkmaz, bugün ürün gamını genişleterek çok çeşitli alanlarda hizmet vermektedir. Mutfak tartılarında da en çok tercih edilen markalardan biri olan Korkmaz, dijital mutfak tartılarında başarıyı yakalamıştır. Lityum pil sayesinde pil ömrünü maksimize eden Korkmaz, 5 kilograma kadar ölçüm yapmaktadır. Aşırı ağırlıkta uyarı veren Korkmaz mutfak tartıları, kolay temizlenebilme ve makinede yıkanma özelliklerine de sahiptir. Dara alma özelliği de bulunan Korkmaz mutfak tartılarında farklı birimlerde ölçüm yapabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

SİNBO

Çıkardığı her ürünle iyi bir alternatif oluşturan Sinbo, rakiplerine göre uygun fiyatlı ürünler piyasaya sürmektedir. Dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Sinbo, küçük ev aletlerine düşük bütçe ayıranların ihtiyacını gidermektedir. Fiyat performans ilişkisinin tatmin edici düzeyde olduğu Sinbo, mutfak tartılarına çok para vermek istemeyenlerin tercihi oluyor. Sizde mutfak tartısına çok para vermek istemiyorsanız ya da mutfak tartısını çok kullanmayacaksanız gönül rahatlığıyla Sinbo tercih edebilirsiniz. Fiyatlarının gayet makul olduğu Sinbo’yu tercih ederek hem fazla para vermemiş olursunuz hem de marka bir ürün almanın avantajlarından yararlanırsınız. Farklı formlarda bulacağınız mutfak tartılarında hassas ölçümler yapabilir, sıfırlama özelliği sayesinde malzemeleri boşaltmadan üst üste ölçümler yapabilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız “En Kaliteli ve Uygun 5 Mutfak Tartısı Markası” yazımızın sonuna geldik. Doğru ölçümler ve lezzetli yemekler için siz de bir an evvel mutfak tartısı almalısınız. Keyifli alışverişler dileriz…

Oylama yap!

-3 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 9

Upvotes: 3

Upvotes percentage: 33.333333%

Downvotes: 6

Downvotes percentage: 66.666667%

İÇERİKLERİMİZ TAMAMEN KİŞİSEL, ŞAHSİ, HERKESE GÖRE DEĞİŞEBİLEN, SUBJEKTİF, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDA KORUNAN TARAFSIZ, KİŞİSEL YORUMLAMALAR VE GÖRÜŞ BİLDİRMELERDİR. TEK BAŞINA BURADAKİ GÖRÜŞLERİ OKUYARAKTAN ÜRÜN VEYA HİZMET TERCİHİNİZİ YAPMANIZI ASLA ÖNERMEYİZ, BU DURUM OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN ÜRÜN TERCİHİNDE HATAYA DÜŞMENİZE VESİLE OLABİLİR Kİ BU DURUMU İSTEMEYİZ . ÜRÜN VE HİZMET SAHİPLERİNDEN TEK KURUŞ ÜCRET YA DA ÇIKAR ELDE ETMEDİĞİMİZİ VE BLOGUMUZDA YER ALAN "İYİ, KÖTÜ, GÜVENİLİR" GİBİ SIFATLARIN GÖRECELİ OLDUĞUNU AKLINIZDA BULUNDURUN!

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…