En Kaliteli ve Uygun 5 Bebek İlk Adım Ayakkabı Markası

[affegg id=74]

Minik bebeğinizin emekleme döneminden sonra attığı ilk kutlu adım, tüm ailede heyecan yaratmaya yetti. Yürümeyi öğrenene kadar sizin kucağınızda patikli ayaklarla dolaşan yavrunuzun ilk bağımsızlık hareketi olan yürümeyle birlikte onun için en iyi ayakkabı alma telaşını da beraberinde getirdi. Ortalama 10 ile 18 ay arasında gerçekleşen ve heyecanla beklediğiniz bebeğinizin ilk adımından sonra sıra en iyi ilk adım ayakkabısını seçmeye geldi. En iyiyi alma yolunda deneyimli anne ve babalara sordunuz ve internetten araştırmalara başladınız. Bu noktada bizimle karşılaştıysanız en doğru kararı vermek üzeresiniz demektir.

İlk adım ayakkabısı seçerken minik yavrunuzun hassas cildine zarar vermeyecek kalitede olmasına ve tombiş ayaklarını güven içinde korumasına dikkat etmelisiniz. Attığı her adımda sizin kadar güven verecek sağlıklı ayakkabılar için kalitesini bildiğiniz markaları seçmeniz yerinde olacaktır. Yapılan bilimsel araştırmalar neticesinde bireyin ileri ki yıllarda karşılaşacağı bel, kas ve eklem ağrılarının temellerinin bebeklik dönemlerinde atıldığı tespit edilmiştir. Bu araştırmalar bize gösteriyor ki bebeğinize ayakkabı seçimi hafife alınacak konulardan değildir.

Bebeğiniz için ilk adım ayakkabısı seçerken, sert malzeme yerine yumuşak malzemeden yapılmış olması,esnek olması ve topuklarının kaygan olmamasına ve o tombiş ayakları sıkmamasına dikkat etmelisiniz. Kas ve kemik gelişimleri tamamlanmadığından yumuşak olan hassas ayakları sert ve uygun olmayan malzemelere alışkın değildir. Esneklik de ilk adım ayakkabıları için vazgeçilmez önem derecesinde bir özelliktir.

Bebekleriniz için ayakkabı seçerken dikkat etmeniz gereken diğer hususlar ise, kullanılan materyaldir. Deri ya da kanvas türü materyaller doğallık ve sağlık açısından önerilen modellerdir. Doğal malzemeden üretilmiş ayakkabılar, bebeğinizin ayaklarını terletmeyecektir ve hastalık oluşumunu da önleyecektir.

Son olarak çocukların yürümesini kolaylaştırmak ve dengelerini korumalarına yardımcı olmak adına piyasada nispeten sert malzemeden yapılmış ve kösele tarzı ayakkabılar bulunmakta. Bu ayakkabıların, bebeğinizin fizyolojik yapısına uygun olmadığını ve normal gelişimlerini desteklemediğini söylemek isteriz.

Hadi gelin şimdi hep birlikte editörlerimizin sizin için uzun araştırmalar neticesinde kaleme aldıkları “En Kaliteli ve Uygun 5 Bebek İlk Adım Ayakkabı Markası” yazısına geçelim…

NIKE

1

 

Spor ayakkabısında dünya devi markayla başlıyoruz. Nike, her yaştan insan için ayakkabı üretirken en sevimli grubu bebekler oluşturur. Bebeğinizin kıyamadığınız ayakları için rahatlıkla tercih edeceğiniz Nike ile ilk adımlarını özgürce atmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin sağlıklı anatomik gelişimine uygun Nike teknolojisi sayesinde minik yavrunuzun hassas olan ayaklarına son derece uygunken muhteşem Nike tasarımlarıyla da göz dolduracak modeller arasındadır. Anne ya da babasının bir Nike hastası olduğu durumlarda, bebeğin de ilk adım ayakkabısının Nike olacağını düşünüyoruz. Hele Nike Air Max’lerin bebekler için olanı bi muhteşem!

Menüye geri dön ↑

ADIDAS

2

 

Lise dönemlerimde kendime spor ayakkabısı almaya gittiğimde görüp aşık olduğum bebek ayakkabısı modelleri bulunan Adidas, hala popülerliğini korumakta. Adidas’ın minik ayakkabıları, sevimli görüntüsü ve renkleriyle aklınızı başınızdan almaya yetiyor. Markası Adidas olunca kalitesinden uzun uzadıya bahsetmeye hiç gerek yok. Adidas, uzun yıllardır spor ayakkabısı üreten ve dünyanın en çok tercih edilen spor ayakkabılarının başında gelir. Yetişkinler için ürettiği modellerin aynılarından bebek modellerinde de bulmanız mümkün. Özellikle cırtlı üretilen Adidas bebek ayakkabıları, bebeğinizin hareket alanını kısıtlamayarak müthiş rahatlık sağlıyor. Bebeğiniz için, ilk adım ayakkabısından itibaren her yaş için kaliteli ayakkabılar bulacağınız Adidas’ın sevimli modellerine göz atmadan bebeğinize ilk adım ayakkabısı almayın deriz.

Menüye geri dön ↑

KİFİDİS

3

 

Bebek ayakkabısı piyasasının tozunu attıracak marka Kifidis, bir çok annenin bebeği için tercih ettiği güvenilir markaların arasında yer alır. Hikayesinin 1919 yılına dayandığı Kifidis, ortopedik ürünler sektörünün en kıdemli markalarındandır. Türk markası olan Kifidis’in hareket noktası, Türk insanının standartların altında kalmamasını sağlamaktı. Sürekli yenilenen teknolojisiyle ürettiği ayakkabıları oldukça beğenilen Kifidis’in satış sonrasında bazı olumsuz yorumlar da gözümüze çarpan konulardan oldu. 100 yıla yakın geçmişi ve tecrübesiyle, bebeğinizin gelişimine uygun ortopedik bir ayakkabı bulacağınız Kifidis’i minik yavrularınız için rahatlıkla tavsiye edebiliriz.

Menüye geri dön ↑

PAQPA

Paqpa’nın bu kadar çok popüler olması doktorların da tavsiye ettiği ayakkabılar arasında olmasından kaynaklanmaktadır. bebeğinizin ayak gelişimi tamamlanmadığından onun için en sağlıklı olan, çıplak ayakla dolaşmasıdır. Ancak çıplak ayakla her zaman dolaşması mümkün değildir. Sokağa çıktığında, minicik ayaklarına giyeceği ayakkabının kalitesini derin araştırma süzgecinden geçirmek durumundasınız. Paqpa markalı bebek ayakkabıları, bu noktada içinizi tatmin edecek düzeyde ayakkabılar üretmekte. Doktorların da tavsiye ettiği Paqpa markalı ayakkabılar, tabana yerleştirilmiş jel tabletler sayesinde basıncı azaltacak ve bebeğinizin çok daha sağlıklı adımlar atmasını sağlayacaktır. Paqpa ayakkabılarla, bırakın bebeğiniz sahilde yürüyormuşçasına özgür adımlar atsın…

Menüye geri dön ↑

CHICCO

Başlı başına bebekleriniz için her şeyi bulacağınız Chicco, ayakkabı seçiminde de tercih edebileceğiniz markalardan. Forum sitelerinde kısa bir araştırma yaparsanız annelerin bir çoğunun Chicco bebek ayakkabısından memnun olduğunu ve tavsiye ettiklerini görürsünüz. İtalyan markası Chicco, anneler arasında da oldukça popüler ve saygınlığı olan markalardandır. Fiyatları biraz pahalı bulunsa da rahatlığı, modeli ve tarzıyla beğeninizi kazanacak bebek ayakkabılarındandır…

Efendim sizin için hazırlamış olduğumuz “En Kaliteli ve Uygun 5 Bebek İlk Adım Ayakkabı Markası” yazımızın sonuna geldik. Minik yavrunuz için en sağlıklı ayakkabıyı almanız dileğiyle… Bebeğiniz için doğru ayakkabı seçimi için dikkat etmeniz gereken hususlardan bahsettikten sonra yanlış ayakkabı seçmeniz durumunda kemik gelişimi normal seyrinde gelişemeyecektir ve anatomik yapının bozulmasına sebebiyet verecektir. Ayrıca normal ve sağlıklı basamadığından kas ve eklem ağrılarına da davetiye çıkaracaktır. Bu açıdan siz siz olun bebeğinizin ilk ayakkabısını seçerken iyi düşünün deriz. Keyifli alışverişler…

Oylama yap!

-7 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 7

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 7

Downvotes percentage: 100.000000%

İÇERİKLERİMİZ TAMAMEN KİŞİSEL, ŞAHSİ, HERKESE GÖRE DEĞİŞEBİLEN, SUBJEKTİF, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDA KORUNAN YORUMLAMALARDIR, ÜRÜN VE HİZMET SAHİPLERİNDEN TEK KURUŞ ÜCRET YA DA ÇIKAR ELDE ETMEDİĞİMİZİ VE BLOGUMUZDA YER ALAN "İYİ, KÖTÜ, GÜVENİLİR" GİBİ SIFATLARIN GÖRECELİ OLDUĞUNU AKLINIZDA BULUNDURUN!

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…