En Kaliteli ve Sağlam 5 Badminton Seti Markası

Tenise benzeyen bir spor dalı olan badmintonun ana elemanları tüylü top ve rakettir. Kaz tüyünden yapılmış olan topu raketler aracılığı ile file üzerinden karşı tarafın alanına atmak suretiyle oynanan badminton, oldukça eğlenceli ve cinsiyet ayrımı olmaksızın her yaş grubundan insanın oynayacağı türden bir spordur. Amatör olarak da oynanan badmintonun, kaz tüyünden yapılmış topu, zararsızdır ve dolayısıyla maç esnasında sakatlanma olayının en az görüldüğü spordur.

Tarihi milattan öncesinin Çin’ine dayanan badminton, ilk olarak 1972 yılının olimpiyatlarında oynanmıştır. Dünyada en iyi oynayan ülkelerin Çin ve Endonezya olduğu badmintonun Türkiye’ye geliş serüveni Hacettepe Üniversitesinin çabalarıyla olmuştur. 1991 yılında Hacettepe Üniversitesi’nin katkılarıyla kurulan Türkiye Badminton Federasyon’u ise sporun Türkiye’de tanıtılmasına ve gelişmesine katkı sağlamıştır.

Okulda, bahçede, köyde ve yazlıkta sevdiklerinizle keyifli zaman geçirmenize ve güzel anılar biriktirmenize yarayacak badminton raket ve topunu tek tek satın alacağınız gibi set şeklinde de alabilirsiniz. Badminton setinin içinde bulunan raket, top ve file olası durumlarda yedek işlevi de görmektedir. Birçok kalitede bulabileceğiniz badminton setlerinin de bir standartı vardır. Raket uzunluğu 68, genişliği 23 santimetreyi geçmemesi gerekmektedir. Ve badmintonda puan almak için topun karşı tarafın alanına düşmesi gerekmektedir.

İster amatör, isterseniz de profesyonel biçimde badminton oynamak için almayı düşündüğünüz badminton setlerine hadi şimdi gelin hep birlikte bakalım… İşte sizin için hazırladığımız En Kaliteli ve Sağlam 5 Badminton Seti Markası…

YONEX BADMINTON SETİ

1

 

Sıkı bir maç yapacaksanız ve profesyonel takılıyorsanız size tavsiye edeceğimiz ilk marka Yonex olacaktır. Karşı tarafın size atacağı sert topları güçlü bir şekilde karşılamanızı sağlayacak Yonex ile performansınızı ciddi anlamda sergileyebilirsiniz. Yonex badminton seti, Tayland’da üretilmektedir. Badminton oyuncularının en çok tercih ettiği ve beğendiği marka olan Yonex’in fiyatı ise tahmin edileceği gibi biraz pahalıdır.

Menüye geri dön ↑

WILSON BADMINTON SETİ

2

(BİR SEÇİM YAPMADAN ÖNCE; MAKALEMİZİN ALTINDA YER ALAN BÜYÜK HARFLERLE YAZILI ; SİZİ YANILTMAMAK VE ALDATMAMAK İÇİN YAZDIĞIMIZ UYARIYI MUHAKKAK OKUYUNUZ VE SAKIN OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN YANILGIYA DÜŞÜP YANLIŞ TERCİH YAPMAYINIZ!)

 

Her seviyeye göre profesyonel stilde badminton oynayanların tercihi olabilecek kaliteli markalardandır. Wilson badminton setinde bulunan raketler güçlü ve esnek yapısıyla dikkat çekmektedir.Badminton setinin içinde 4 adet raket, 3 adet top, file, demir ve koruyucu kılıf bulunmaktadır. Uluslar arası platformda bir çok takıma sponsor olan Wilson, en prestijli markalardan biridir. Sizde kaliteli badminton seti almak isteyenlerdenseniz tercihinizi Wilson’dan yana yapabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

SELEX BADMINTON SETİ

3

 

Sporcular için ekipman ve aksesuar üreten Selex, kaliteli markalar arasında sıralanırken badminton setinde de öne çıkan markalardan. Karbon alaşımdan yapılan raketler, güç ve sağlamlık sağlıyor. Tek parçadan üretilen raketler, zengin renklerden üretilmektedir. Yurt dışından ithal olarak gelen Selex badminton setini bir çok online satış sitesinden de temin edebilirsiniz. Yazın piknikte, bağda, bahçede ve yazlıkta arkadaşlarınızla eğlenceli maçlar yapabileceğiniz badmintonda Selex’i güvenle tercih edebilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

PRO TECH BADMINTON SETİ

Ortalama markalardan biri olan Pro Tech badminton setlerinin içinde 4 adet badminton raketi, 3 adet badminton topu, file ve taşıma çantası bulunmaktadır. Badminton sevenlerdenseniz tek tek almaktansa set almanızı tavsiye ederiz. Tek tek almaktan daha uyguna kapatacağınız malzemelerin fazlalığını yedek olarak da muhafaza edebilirsiniz. Pro Tech badminton setindeki raketler 110 gram ağırlığıyla idealdir. Badminton seti alırken, seviyenize göre değişecek olan raket ve top özelliğine dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Menüye geri dön ↑

ALTIS BADMINTON SETİ

Badminton maçında maharetlerinizi sergileyecek güzel raket markalarındandır. Fiyatlarının da uygun olduğu Altis badminton raket setinden bi tane mutlaka almanızı tavsiye ederiz. Badminton genel itibariyle dikkat ve hareket kabiliyeti isteyen bir spor dalı olduğundan dolayı badminton setinin kaliteli malzemeden yapılmış olmasıyla birlikte kıyafetlerinizin de rahat olması gerekmektedir.

Sizin için hazırladığımız “En Kaliteli ve Sağlam 5 Badminton Seti Markası” yazımızın sonuna geldik. Amatör ya da profesyonel olarak oynayacağınız badminton sporu için badminton raketini kiralamak yerine bütçenize uygun bir badminton seti almanız uzun vadede sizi karlı çıkaracaktır. Ayrıca tek tek raket ya da top almak yerine badminton seti almanızı tavsiye ederiz. Hepinize keyifli alışverişler dileriz…

Oylama yap!

0 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 8

Upvotes: 4

Upvotes percentage: 50.000000%

Downvotes: 4

Downvotes percentage: 50.000000%

İÇERİKLERİMİZ TAMAMEN KİŞİSEL, ŞAHSİ, HERKESE GÖRE DEĞİŞEBİLEN, SUBJEKTİF, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDA KORUNAN TARAFSIZ, KİŞİSEL YORUMLAMALAR VE GÖRÜŞ BİLDİRMELERDİR. TEK BAŞINA BURADAKİ GÖRÜŞLERİ OKUYARAKTAN ÜRÜN VEYA HİZMET TERCİHİNİZİ YAPMANIZI ASLA ÖNERMEYİZ, BU DURUM OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN ÜRÜN TERCİHİNDE HATAYA DÜŞMENİZE VESİLE OLABİLİR Kİ BU DURUMU İSTEMEYİZ . ÜRÜN VE HİZMET SAHİPLERİNDEN TEK KURUŞ ÜCRET YA DA ÇIKAR ELDE ETMEDİĞİMİZİ VE BLOGUMUZDA YER ALAN "İYİ, KÖTÜ, GÜVENİLİR" GİBİ SIFATLARIN GÖRECELİ OLDUĞUNU AKLINIZDA BULUNDURUN!

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…