En Kaliteli ve En Uygun 5 Uydu Alıcı Markası

90’lı yılların başlarında siyah beyaz görünümle hayatımıza giren televizyonlar günümüzde o kadar çok önemli bir ev eşyası haline geldi ki, insanlar artık evlerine 1 televizyon değil kişi başı her odaya televizyon koymaya başladı. İnsanlar televizyonun aile bağlarını zayıflattığını, insanlar arasındaki sohbetin muhabbeti azalttığını söyleseler de, yine aynı kişiler en büyük televizyon bağımlılarıdır. Televizyon bağımlılığı başta sorun gibi görünmese de derinlemesine incelendiğinde ne kadar çok önemli toplumsal yaralar açtığını görmek çokta şaşırtıcı olmaz.

Televizyon alırken de onlarca marka arasından onlarca çeşit ve modelin içinden en kalitelisini ve en uygun fiyatlısını almak isteriz. Hem HD kalitede görüntü versin, hem ses kalitesi yüksek olsun, hem görünüşü estetik olsun, hemde en uygun fiyatlısı olsun isteriz. Ancak tüm bunları karşılayan bir televizyon aldığımızda da yine ihtiyaç bitmeyecektir. Aksine yeni bir ihtiyaç doğuracaktır.O  ihtiyaçta kanalların kayıtlı olduğu,çok sayıda kanala ulaşabileceğimiz uydu alıcılarıdır. Uydu alıcıları olmadan sadece karasal yayın yapan 3-5 kanalı seyredebilecekken, uydu alıcısı sayesinde 500 600’e varan kanal seyredebiliyoruz.

Fakat bu uydu alıcıları arasında da onlarca çeşit vardır. Yüzlerce değişik özellikte ve kalitede olan bu uydu alıcıları tüketicinin yani siz değerli okuyucularımızın kafasını oldukça karıştırmaktadır. Zaten televizyon alırken karışan kafanız, uydu alıcısı alırken iyice karışmaması için biz en iyi ve uygun editörleri sizin için araştırmasını yaptık. Siz değerli en iyi ve uygun okuyucuları için araştırdığımız ”En Kaliteli ve En Uygun 5 Uydu Alıcı Markası” adlı yazımızı toplist halinde sizlere sunduk. Bu 5 markanın kendi arasında sıralı olmadığını , sadece en iyi 5 marka olduğunu belirtmek isteriz.

Şimdi dilerseniz sizler için hazırladığımız yazımıza geçelim…

NEXT

eniyiveuygun

8000 TV kanalı ve radyo kapasitesine kadar ulaşabilen Next uydu alıcıları, aynı zamanda usb flash bellek ve kart okuyucu özelliği sayesinde de zevkinize göre yüklediğiniz film ve müzikleri dilediğiniz zamanda izleyebilir,dinleyebilirsiniz. LED göstergeli metal kutusu sayesinde göz zevkinizi bozmaz. Televizyon izlerken dikkat bile etmezsiniz. USB aygıt ile yazılım güncelleme,kanal yedekleyebilme ve geri yükleme özelliklerine sahiptir. Farklı çözünürlük seçenekleri sayesinde istediğiniz kalitede televizyonunuzu seyredebilirsiniz.

Yeni üretilmeye başlanan mini uydu alıcıları sayesinde çok daha az yer kaplar. Televizyonunuza flash bellek gibi takabileceğiniz uydu alıcısı kullanıcılar tarafından oldukça benimsenmiştir ve kullanılmaktadır. Uydu alıcıları arasında en çok kullanılan marka arasına girmesinde uygun fiyatı da etkili olmaktadır. Kullanıcıları tarafından çokça tavsiye edilmektedir.

Menüye geri dön ↑

GOLDMASTER

eniyiveuygun

USB ile yazılım güncelleme, mp3 dosyalarını oynatabilme,resim oynatabilme,kayıt edebilme özelliklerine sahiptir. Ayrıca video oynatıcı özelliği sayesinde filmlerinizi  istediğiniz zaman seyredebilirsiniz. Ayrıca bir başka sıradışı özelliği de ekranı 13’e bölüp seçilen kanalı canlı izleyebilme özelliğine de sahiptir. Favori kanal listesi oluşturma özelliği sayesinde de sürekli izlediğiniz TV kanallarını listeleyip daha sonra seyretmek istediğinizde kanalı listeden kolaylıkla seçip seyredebilirsiniz.

(BİR SEÇİM YAPMADAN ÖNCE; MAKALEMİZİN ALTINDA YER ALAN BÜYÜK HARFLERLE YAZILI ; SİZİ YANILTMAMAK VE ALDATMAMAK İÇİN YAZDIĞIMIZ UYARIYI MUHAKKAK OKUYUNUZ VE SAKIN OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN YANILGIYA DÜŞÜP YANLIŞ TERCİH YAPMAYINIZ!)

Yepyeni ve Uydu alıcıları arasında bir ilk olan free TV fonksiyonu ile Youtube, Earthtouch gibi ücretsiz video içeriklerinin bulunduğu siteleri açma,videoları izleme ve indirme özelliğine de sahiptir. Bir başka sıra dışı özelliği ise Türkçe altyazı ile Xvid formatında video dosyalarını oynatabilmesidir. Zoom özelliği ve ebeveyn kilidi ile de oldukça fonsiyonel olan Goldmaster uydu alıcıları kullanıcıları tarafından bolca övgü almaktadır.

Menüye geri dön ↑

SUNNY

eniyiveuygun

Çok fonksiyonlu skart başlıkla tüm TV’ler için uygundur. Toplam 2000 adet kanal kapasitesi vardır. Merkezi sisteme uygundur. Kolay ve kullanışlı menü dizaynı sayesinde ayarlarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz. Ekranı 9’a bölebilme ve seçtiğiniz bir kanalı canlı izleyebilirisiniz. En son izlenen kanala dönme özelliği, değişik formatta görüntü ölçeği ile de oldukça kullanışlıdır.

Menüye geri dön ↑

YUMATU

eniyiveuygun

3000 kanal hafıza kapasitesine sahip Yumatu uydu alıcıları, 1 saniyenin altında mükemmel kanal geçiş hızına sahiptir. Yayına bağlı çok dilli ses ve alt yazı desteği özelliği de mevcuttur. Kullanıcı ayarlı otomatik kapanma özelliği ile de televizyon başında uyuyakalsanız bile televizyon sabaha kadar açık kalmayacaktır. Küçük boyutuyla da istediğiniz yere götürebilirsiniz. Ebeveyn kontrolü sayesinde istemediğiniz kanallar için kilit koyma veya silme özelliğine de sahiptir.

Menüye geri dön ↑

PREMİER

eniyiveuygun

6000 adet TV ve Radyon kanalı kapasitesine sahiptir. USB üzerinden yazılım güncelleme özelliği bulunan Premier uydu alıcıları, çok dilli audio, çok dilli DVB altyazı çıkışı, çok dil desteği(English, French, Russia, Greek, Italian, Arabic, Turkish, Farsi, Ukrain, Swedish, Spanish)’ne sahiptir. 16 Bit renkli grafik ekran göstegesi desteği ile de size kaliteli görüntü sağlamaktadır. Video oynatma özelliği sayesinde de istediğiniz zaman istediğiniz videoyu izleyebilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız ”En Kaliteli ve En Uygun 5 Uydu Alıcı Markası” adlı yazımızın sonuna geldik. Televizyon keyfinize keyif katacak uydu alıcıları markasını sizlere sunduk.

Keyifli alışverişler dileriz…

Oylama yap!

0 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 50.000000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 50.000000%

İÇERİKLERİMİZ TAMAMEN KİŞİSEL, ŞAHSİ, HERKESE GÖRE DEĞİŞEBİLEN, SUBJEKTİF, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDA KORUNAN TARAFSIZ, KİŞİSEL YORUMLAMALAR VE GÖRÜŞ BİLDİRMELERDİR. TEK BAŞINA BURADAKİ GÖRÜŞLERİ OKUYARAKTAN ÜRÜN VEYA HİZMET TERCİHİNİZİ YAPMANIZI ASLA ÖNERMEYİZ, BU DURUM OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN ÜRÜN TERCİHİNDE HATAYA DÜŞMENİZE VESİLE OLABİLİR Kİ BU DURUMU İSTEMEYİZ . ÜRÜN VE HİZMET SAHİPLERİNDEN TEK KURUŞ ÜCRET YA DA ÇIKAR ELDE ETMEDİĞİMİZİ VE BLOGUMUZDA YER ALAN "İYİ, KÖTÜ, GÜVENİLİR" GİBİ SIFATLARIN GÖRECELİ OLDUĞUNU AKLINIZDA BULUNDURUN!

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…