En iyi ve uygun fiyatlı 6 mikser modeli

Pasta, kek ya da bol karışımlı bir yemek yapacaksanız mutfağınızda bir adet mikserin bulunması farz olmaktadır. Ancak henüz bir miksere yani kaliteli bir karıştırıcıya sahip değilseniz hangi modeli ya da markayı sipariş edeceğiniz de başka bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu noktada biz “en iyi ve uygun” editörleri olarak karşınıza çıkmaktayız. Sizin için en kaliteli ve de olumlu kullanıcı yorumlarına sahip, pozitif marka geçmişine sahip 5 adet mikseri sıraya dizeceğiz. Bunu yaparken yüzlerce kullanıcı yorumlarından markaların tüketici şikayet geçmişlerinden, malzeme kalitesinden faydalanacağız…

Arnica Promix Standlı 200 W Mikser

Listemizin başında aynı anda hem fiyat olarak hem de kalite olarak kendisini öne çıkarmayı başarmış yüksek fiyat/performans oranına sahip Arnica mikserimiz bulunmaktadır.

Arnica “Senur AŞ” tarafından kurulmuş ve de 1962 yılından beri küçük elektrikli ev aletleri sektöründe at koşturmuş bir yerli firmadır. Onlarca tüketici ödülüne layık görülen ve de müşterilerine yeterli teknik destek vermesi sayesinde Arnica bugün dünyanın en kaliteli mikserlerini küresel pazarlara sunarak boy göstermektedir. Fiyat itibariyle 100-150 TL bandında Arnica mikserleri uygun şekilde temin edebilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

Tefal Master Mix Mikser

Tüketici yorumları ve de uygun fiyat kriteri göze alındığında “Tefal” marka bu 100 TL’lik mikseri 2. sıraya layık görmüş bulunmaktayız. 425 watt güçte, 5 ayrı hız modunda değişik çırpma takımlarıyla 24 ay vade ile satılan bu ürünü rahatlıkla mutfağınızın baş köşesine koyabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

Arçelik K 8160 B involve mikser

(BİR SEÇİM YAPMADAN ÖNCE; MAKALEMİZİN ALTINDA YER ALAN BÜYÜK HARFLERLE YAZILI ; SİZİ YANILTMAMAK VE ALDATMAMAK İÇİN YAZDIĞIMIZ UYARIYI MUHAKKAK OKUYUNUZ VE SAKIN OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN YANILGIYA DÜŞÜP YANLIŞ TERCİH YAPMAYINIZ!)

Elektrikli ev aletleri söz konusu olur da Arçelik’in adı hiç geçmez olur mu? Söz konusu ürünün hız kademeleri ve de değişik yiyecekler için uygun aksesuar desteği mevcut olup 24 ay garanti süresi ile satışa sunulmuştur. Arçelik’in bir dünya markası olduğunu ve de salt bugünü değil de yarını da düşündüğünü hesaba kattığımızda sizi yarı yolda bırakmayacak nitelikte kaliteli mikserler üreteceğinden emin olabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

Electrolux Easy Compact EHM 4200 Mikser

3 kademe ayarla, 300 watt güçle, başlangıçta yumuşak hızlanma özelliği ile “Electrolux Easy Compact EHM 4200 Mikser” sizin genel ihtiyaçlarınızı tümüyle karşılayacaktır. Kalite yönünden hiçbir sıkıntınız olmayacağından emin olabilirsiniz. Zira Avrupa menşeili bir bir firma olan Electrolux mikserler onlarca yıllık geçmişe sahip köklü bir ev aletleri firmasıdır. Ancak tüm bu kalitesine rağmen bir dezavantaj olarak rakiplerine nazaran “yüksek fiyatlı” etiketini beraberinde getirmiştir. Yerli rakipleri 100 TL iken Electrolux mikserler 150 TL gibi rakamlara satılmaktadır.

Menüye geri dön ↑

Arzum Ar 185 Maximix 425 w mikser

Listemizde yer almaya hak ettiğini düşündüğümüz diğer model Arzum markasında çıkmıştır. Yine yerli marka olan Arzum’un kökenleri 1953’e dayanmakla beraber şirketi. yarıya yakını yabancılara aittir. Arzum’un mikserleri listemizdeki en iyi 6 mikser arasında yer almayı hak edecek nitelikte olduğuna hiçbir şüphemiz yoktur. Zaten 99 TL gibi bir fiyata 425 watt’lık 4 kademe hız ayarlı kaliteli bir mikser alıyorsanız bu ürünün ihtiyacınız olan en iyi ve uygunu olduğuna şüpeniz olmasın.

Menüye geri dön ↑

Homend 3002 Profashion 300 W Standlı Mikser

Alman ve Türk ortaklığı ile üretim ve satış yapan bu firmayı listemizin sonuna koyduysak bile şunu bilmenizi isteriz ki mikser markaları içinde en kaliteli ve de en fonksiyonel olanı en lüks olanı kesinlikle tartışmasız homend marka mikserlerdir. En basitinden örnek vermek gerekirse diğer tüm mikserler 4 kademe iken Homend marka olanları 6 kademedir. Kısacası Homend’den her zaman fazlasını bekleyebilirsiniz. Ancak fiyat olarak da her zaman en fazlasını Homend marka mikserlerden bekleyebilirsiniz. Normalden %25 daha pahalı olmasından dolayı ve de genelde normalden daha fazla fonksiyona sahip olmasından dolayı Homend mikserleri lüks kategorisinde değerlendirmek yerinde olacaktır.

Oylama yap!

2 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 4

Upvotes: 3

Upvotes percentage: 75.000000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 25.000000%

İÇERİKLERİMİZ TAMAMEN KİŞİSEL, ŞAHSİ, HERKESE GÖRE DEĞİŞEBİLEN, SUBJEKTİF, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDA KORUNAN TARAFSIZ, KİŞİSEL YORUMLAMALAR VE GÖRÜŞ BİLDİRMELERDİR. TEK BAŞINA BURADAKİ GÖRÜŞLERİ OKUYARAKTAN ÜRÜN VEYA HİZMET TERCİHİNİZİ YAPMANIZI ASLA ÖNERMEYİZ, BU DURUM OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN ÜRÜN TERCİHİNDE HATAYA DÜŞMENİZE VESİLE OLABİLİR Kİ BU DURUMU İSTEMEYİZ . ÜRÜN VE HİZMET SAHİPLERİNDEN TEK KURUŞ ÜCRET YA DA ÇIKAR ELDE ETMEDİĞİMİZİ VE BLOGUMUZDA YER ALAN "İYİ, KÖTÜ, GÜVENİLİR" GİBİ SIFATLARIN GÖRECELİ OLDUĞUNU AKLINIZDA BULUNDURUN!

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…