En iyi ve En Kaliteli 5 Tırnak Güçlendirici Markası

Vücudumuzdaki en işlevsel uzuvlarımızdan biri olan ellerimizin gizli kahramanlarıdır tırnaklar. Aklımız ermeye başladığı andan itibaren onlar vücudumuzda dikkatimizi çeken kısımlardandır. En az bir kere de olsa dişlerimizle sağını solunu kopartmaya çalışmışızdır eminim . Büyümenin verdiği enerji + stres + heyecan gibi duygu karışımlarından olsa gerek günlük yaşantımızda çoğu zaman elimizi ağzımızda tırnaklarımızı yerken buluyoruz. Bu aslında basit bir alışkanlık gibi görünse de ilerleyen zamanlarda parmaklarda şekil bozukluklarına kadar varan sorunlara yol açmaktadır. Günlük hayatta en çok kullandığımız uzuvlarımızdan olan elimiz sürekli göz önündedir. Konuşurken sürekli ellerimizi hareket halindedir ve göz önündedir. Düşünsenize her şeyinizle tastamamsınız. Kıyafetiniz,ayakkabılarınız tam size göre ! Aksesuarlarınızı takmışsınız , kokular sürmüşsünüz tam anlamıyla öz güveniniz yerinde fakat o da ne !? Bu kusursuz güzelliği gölgeleyen karşınızdaki insanın dikkati sizin olmasını istediğiniz bunun için belkide saatlerce uğraştığınız saatiniz de,kıyafetiniz de,takınız da,makyajınız da değil de kırık tırnaklarınızda ve yamuk parmaklarınızda ! Eminim tüm keyfiniz kaçacaktır ve moraliniz düşecektir. Üzücü olan şu ki ; düzeltilmesi bu kadar basit bir sorunun tüm günün enerjisini , keyfini alıp götürmesi…

Bu sorun için insanlar türlü türlü çareler aramıştır. Kimileri bu olayın tamamen psikolojik olduğunu düşünüp kendini psikologda bulmuştur. Kimileri ise kendini kür yapmaya adamış ve gününün tamamını aktarlarda kür tarifi aramakla günlerini harcamıştır. Ancak en başa dönecek olursak başta tırnaklarımızı ağzımıza götürmemizin sebebi tırnaklarımızdaki beğenmediğimiz uzun veya kısa yerleri düzeltmekti değil mi ? Demek ki  tırnaklarımızda herhangi bozukluk olmasa bizde tırnaklarımızı rahat bırakacağız. Çoğu insan tırnaklarının güçsüzlüğünden yakınır. Eminim şuan sizde bu yazıyı okurken tırnaklarınıza bakıp sizinkilerin de güçsüzlüğünün bir kez daha farkına varacaksınız. Tırnaklarımız günün temposuna dayanamayıp kırılmaktadır. Otobüste ayakta tutunmaya çalışırken ya da market alışverişinden dönerken doldurulan onlarca poşeti taşırken tırnaklarımızın kırıldığını maalesef ki göreceksiniz ve bu da size büyük acı verecektir. Tırnaklarımızı kendimiz gibi zorlu hayata hazırlamak için, sizinle birlikte bu hayata onunda dayanabilmesi için çeşitli tırnak güçlendiriciler piyasaya sunulmaktadır. Ancak siz yine onlarca hatta yüzlerceye varan bu ürünlerin hangisi daha iyi ve kaliteli hangisi işe yarar bunu anlamakta haklı olarak güçlük çekeceksiniz. Bizler sizin için hangi tırnak güçlendirici daha iyi ve kaliteli araştırdık. Şimdi isterseniz sizler için araştırdığımız en iyi ve en kaliteli 5 tırnak güçlendirici markası adlı yazımıza geçelim…

Sally Hansen E Vitamini Tırnak ve Kütikül Yağı

eniyiveuygun

Bu yağ tırnak etlerinizi maksimum derecede nemlendirir ve tırnaklarınızın daha çabuk ve güçlü uzamasına yardımcı olur. Her sabah ve akşam  düzenli olarak tırnak etlerine masaj yapılarak uygulanır. Kuru,nemsiz tırnak etleri için uygun bir yağdır. Kurun tırnaktan büyüyen tırnaklar da cansız güçsüz uzayacaktır. Bu yağ içindeki doğal temel yağ kompleksi ile sağlıklı tırnak etleri,uzun ve güçlü tırnaklara kavuşmanıza yardımcı olacaktır. Bu yağı düzenli olarak her gün uygulamanız gerekmektedir.

Menüye geri dön ↑

Kalyon Tırnak Güçlendirici

eniyiveuygun

(BİR SEÇİM YAPMADAN ÖNCE; MAKALEMİZİN ALTINDA YER ALAN BÜYÜK HARFLERLE YAZILI ; SİZİ YANILTMAMAK VE ALDATMAMAK İÇİN YAZDIĞIMIZ UYARIYI MUHAKKAK OKUYUNUZ VE SAKIN OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN YANILGIYA DÜŞÜP YANLIŞ TERCİH YAPMAYINIZ!)

Kalyon tırnak güçlendirici ile tırnaklar daha güçlü ve sert uzayacaktır. Böylece kırılmalarda minimum düzeye inecektir. Bu güçlendirici temiz tırnaklara uygulanabileceği gibi ojenin üstüne de iki kat uygulanabilir. fakat önerimiz ojesiz temiz tırnaklara uygulamanızdır çünkü oje ile birlikte kullanıldığında etkisi azalmaktadır. Rengi ne tam şeffaf ne tam beyazdır.

Menüye geri dön ↑

Broadway Tırnak Güçlendirici ve Esneklik Artırıcı

eniyiveuygun

Bu ürün sarımsak ekstresi ve E vitamini içerir. kullanım şekli de oldukça basittir.  2 kat cila temiz ve kuru tırnak üzerine sürülür, kuruması beklenir. Oje ile birlikte kullanacaksanız 1 kat sürmeniz yeterlidir.

Menüye geri dön ↑

Barielle Tırnak Güçlendirici Krem

eniyiveuygun

Tırnakların sağlam ve sağlıklı uzamasına yardımcı olacaktır. Tırnağın çatlamasına,çıtlamasına,pul pul soyulmasına,kırılmasına karşı oldukça etkilidir. Barielle krem öje üzerine kullanılabilir. Bu kremin kullanım şeklide oldukça basittir. Her gün tırnak eti ve tırnak üzerinde dairesel hareketlerle yedirerek masaj yapmanız yeterli olacaktır. Özellikle yıpranan tırnaklara günde 2-3 defa uygulamanız daha faydalı olacaktır. dahi sonuç almanız için gece yatmadan önce kremi kullanmanız ve sabaha kadar tırnaklarınızda kalmasını sağlamanız çok daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır. Barielle krem içinde bulundurduğu Gliserin, E vitamini ve sebze proteini oldukça doğaldır.

Menüye geri dön ↑

Dax Mix Up Sulphur Tırnak Bakım Yağı

eniyiveuygun

Bu yağ yoğun nemlendirici özelliği ile tırnak etinizi dolayısıyla da tırnaklarınızı güçlendirmenize faydalı olacaktır. Bu yağ tırnaklarınızı güçlendirmek yanında tırnaklarınızın çok kısa sürede uzamasına yardımcı olacaktır. Bu yağ tüm cilt yapıları için kullanılabilir ve günlük kullanım için uygundur. Ojesiz,temiz ve kuru tırnaklarınıza istediğiniz zaman bu yağı kullanabilirsiniz. Manikürünüzün ömrünü uzaltır.

Sizler için hazırlamış olduğumuz ” En İyi ve En kaliteli 5 Tırnak Güçlendirici Markası” adlı yazımızın sonuna geldik. Umarım sizler için bilgilendirici yazı olmuştur. Öz güveninizi düşürecek tüm sorunları anında bertaraf etmenizi önererek yazımıza son veriyorum ve keyifli alışverişler mutlu günler diliyorum …

Oylama yap!

0 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 50.000000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 50.000000%

İÇERİKLERİMİZ TAMAMEN KİŞİSEL, ŞAHSİ, HERKESE GÖRE DEĞİŞEBİLEN, SUBJEKTİF, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDA KORUNAN TARAFSIZ, KİŞİSEL YORUMLAMALAR VE GÖRÜŞ BİLDİRMELERDİR. TEK BAŞINA BURADAKİ GÖRÜŞLERİ OKUYARAKTAN ÜRÜN VEYA HİZMET TERCİHİNİZİ YAPMANIZI ASLA ÖNERMEYİZ, BU DURUM OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN ÜRÜN TERCİHİNDE HATAYA DÜŞMENİZE VESİLE OLABİLİR Kİ BU DURUMU İSTEMEYİZ . ÜRÜN VE HİZMET SAHİPLERİNDEN TEK KURUŞ ÜCRET YA DA ÇIKAR ELDE ETMEDİĞİMİZİ VE BLOGUMUZDA YER ALAN "İYİ, KÖTÜ, GÜVENİLİR" GİBİ SIFATLARIN GÖRECELİ OLDUĞUNU AKLINIZDA BULUNDURUN!

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…