En hızlı çalışan 6 modem modeli

Günümüzde internet sahiplerinin büyük bir bölümü, çok daha güçlü bir altyapı kullanabilmek ve evin içerisinde aynı hızda kullanım ortamı yaratabilmek açısından modem arayışlarını sürdürmektedir. Bu noktada günümüzün en çok satan ve ilgi gören modem çeşitlerini sizler için ele aldık! 2016 yılı itibariyle, bu alana damgasını vuran ve kitlelerin ortak tercihi konumunda yer alan En hızlı çalışan 6 modem modeline göz atmak ister misiniz? Her alanda sizlere kaliteli çalışma ortamları sıralayan bu ürünler, tamamen cazip bir kullanım olanağını doğrudan ele alma kapsamında yardımcı olmaktan geri kalmıyor.

Airties Air 5760 1600 Mbps 11ac ADSL2+/VDSL2 Modem

4 farklı Ethernet port barındıran bu ürün, bugüne kadar üretilmiş en iyi modemlerden bir tanesi! 1600 Mbps hıza sahip olan bu ürün çeşidi, kablosuz çalışma desteği ile beraber en uzaktan dahi dilediğiniz gibi modeme bağlantı kurabilme olanakları vermektedir. Satış fiyatı 330 TL civarı olan bu ürün, aynı zamanda 24 ay süreci boyunca Airties firması tarafından sizleri güvence altında tutmaktadır. Bu alanın çok satan ve ilgi gören modem türünü hemen siz de inceleme altında tutmak adına e-ticaret sitelerine göz atabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

TP-Link ürünleri, kablosuz çalışması ve aynı zamanda günümüzün güçlü bir altyapısını oluşturma bakımından çok satan ürünler arasında yer almaktadır. Bu alanda ise 320 TL fiyat etiketine sahip olan bu ürün, üretici firma tarafından 24 ay boyunca garanti altında kalmaktadır. 300 Mbps bağlantı ağına sahip olabilen bu ürün, 4 farklı port bulundurmakla beraber kablolu bağlantıların yanı sıra, onlarca farklı cihazı aynı anda kablosuz olarak alanına kabul etmektedir. Bu alanda kalitesiyle göz dolduran TP-LINK TD-W9980 N600 Kablosuz Dual B. Gigabit VDSL2/ADSL2+ Modeme siz de göz atmayı ihmal etmeyin.

(BİR SEÇİM YAPMADAN ÖNCE; MAKALEMİZİN ALTINDA YER ALAN BÜYÜK HARFLERLE YAZILI ; SİZİ YANILTMAMAK VE ALDATMAMAK İÇİN YAZDIĞIMIZ UYARIYI MUHAKKAK OKUYUNUZ VE SAKIN OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN YANILGIYA DÜŞÜP YANLIŞ TERCİH YAPMAYINIZ!)
Menüye geri dön ↑

ASUS DSL-AC68U 600MBPS-1300MBPS VDSL DESTEKLİ KABLOSUZ-AC 4 PORT

3 antenli olarak çalışan modem türü, günümüzün en çok ilgi çeken ürünlerinden bir tanesi olarak görülüyor. 36 ay boyunca üretici firma garantili olan bu ürün çeşidi, alanının en çok ilgi gören ve satan ürünleri arasında yer almaktadır. Fiyat etiketi 670 TL olan bu ürün, 1900 Mbps bağlantı uzaklığına sahip ve tek başına 20 katlı bir apartmana bile tek başına tam hız internet erişimi sağlayabilir. Kalitesiyle göz dodluran bu ürünü satın almak ve bir kullanım ağı oluşturmak istiyorsanız, hemen siz de peşin fiyatına taksit olanaklarıyla bu ürünü satın almaktan geri kalmayın.

Menüye geri dön ↑

ZYXEL 4 PORT ADSL VDSL ADSL2+ VDSL2 Fiber Uyumlu Modem

Satış fiyatı 180 TL olan Zyxel modem, sizlere bu alanda fiber uyumlu olarak tasarlanan en yeni ürününü sunuyor. Alanının çok satan ve ilgi gören bu ürünü, her geçen gün daha fazla kişi tarafından beğenilmektedir. Siz de kaliteli bir hizmetin keyfini sürmek ve bu alanın en çok ilgi çeken ürünlerini doğrudan ele almak istiyorsanız, 24 ay boyunca üretici firma tarafından garanti kapsamı altında tutulan bu ürünü satın almaktan geri kalmayın. 4 port olarak çalışabilen ürün, ayrıca 300 Mbps hız olanağını da doğrudan sunuyor.

Menüye geri dön ↑

AİRTİES 5750 1200 MBPS 11AC ADSL+/VDSL2 FİBER MODEM

Airties markasının bir diğer ürünü olan 5750, sizlere sadece 310 TL civarı bir fiyat ile sunulmaktadır. Alanında 36 ay boyunca garantiyle sunulan ve sizlere 1200 Mbps uzaklığa kadar sunum hazırlayabilen bu ürünü siz de hemen sipariş edebilirsiniz. Bu alanın çok satan ve ilgi çeken ürünleri, tamamen Airties garanti kapsamı altında tarafınıza ulaştırılıyor ve bir kullanım olanağını doğrudan aktarmayı da ihmal etmiyor. Böylesi kapsamlı ve ilgi çeken ürünü siz de hemen görme şanslarına sahip olabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

Cyberoam Crng-11Ao-03 Netgenıe Soho 4-Port Wıreless Adsl2+/3G Modem Internet Fırewall Router

Cyberoam markası, son dönemlerin en çok satan ürünlerinden bir tanesi olarak görülmektedir. 4 farklı port girişini alanında barındıran ve web siteleri üzerinde satış fiyatı 250 TL olan bu ürün, 36 ay boyunca üretici firma tarafından garantilidir. 300 MBPS’e kadar bağlantı hızları verebilen ve 2,4 GHz frekans bandı barındıran bu ürünü hemen siz de satın almak ve bir kullanım ağı oluşturmak bakımından tercih yapmayı ihmal etmeyin. Her geçen gün daha fazla kişinin ortak tercihi konumunda yer alan bu ürün, tamamen kullanışlı bir ortam zeminini doğrudan kullanıcılarına aktarmaktadır.

Evet, sizler için hazırlamış olduğumuz En hızlı çalışan 6 modem modeli listesinin sonuna geldik! Burada yer alan ürünleri güvenle temin edebilir, alanının lider ürünleriyle beraber kullanışlı bir ortam zeminini doğrudan ele alma olanaklarına da sahip olabilirsiniz.

Oylama yap!

3 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 11

Upvotes: 7

Upvotes percentage: 63.636364%

Downvotes: 4

Downvotes percentage: 36.363636%

İÇERİKLERİMİZ TAMAMEN KİŞİSEL, ŞAHSİ, HERKESE GÖRE DEĞİŞEBİLEN, SUBJEKTİF, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDA KORUNAN TARAFSIZ, KİŞİSEL YORUMLAMALAR VE GÖRÜŞ BİLDİRMELERDİR. TEK BAŞINA BURADAKİ GÖRÜŞLERİ OKUYARAKTAN ÜRÜN VEYA HİZMET TERCİHİNİZİ YAPMANIZI ASLA ÖNERMEYİZ, BU DURUM OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN ÜRÜN TERCİHİNDE HATAYA DÜŞMENİZE VESİLE OLABİLİR Kİ BU DURUMU İSTEMEYİZ . ÜRÜN VE HİZMET SAHİPLERİNDEN TEK KURUŞ ÜCRET YA DA ÇIKAR ELDE ETMEDİĞİMİZİ VE BLOGUMUZDA YER ALAN "İYİ, KÖTÜ, GÜVENİLİR" GİBİ SIFATLARIN GÖRECELİ OLDUĞUNU AKLINIZDA BULUNDURUN!

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…