En cazip teklif veren 5 sigorta firması

İster araç, ister ev, ister sağlık sigortası olsun; 2016 yılının en iyi tekliflerini sunan ve en güvenilir sigorta firmalarını sıralıyoruz. Burada yer alan firmalardan herhangi birisini seçip, kendinizi güvence altında tutabilirsiniz. Bilindiği gibi günümüzde pek çok kişi bu tip sonuçları ileri aşamalara taşımak ve daha güvenli bir ortam zemini hazırlamak açısından araştırmalarını sürdürmektedir. Sizler için hazırladığımız bu liste ile beraber, En cazip teklif veren 5 sigorta firması adı altında bazı markaları ve firmaları bulmak mümkün olabiliyor. Şimdi gelelim bu alana damgasını vuran sigorta firmalarına!

Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta

2004 yılından bu yana Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta adı altında faaliyetlerini sürdüren marka, sizlere sağlık konusunda en çok ön plana çıkacak hizmet olanaklarını ele almanıza yardımcı oluyor. Güvenilir, bir o kadar da iyi fiyat olanakları sunan Acıbadem Sigorta, aynı zamanda ömür boyu sizleri ve ailenizi teminat altında tutma konusunda da bazı yaptırımlar uygulayacaktır.

Menüye geri dön ↑

Ak Sigorta

1960 yılında kurulan Ak Sigorta, prim üretimi ve öz kaynaklarının yanı sıra mali yapısı bakımından da önde gelen şirketlerden bir tanesi konumundadır. Hayat dışı genel toplam verilerine göre kitlelere güvenlik ortamı hazırlayabilen Ak Sigorta, aynı zamanda tüm sigorta kapsamı boyunca da sizlerin tamamen yardımcısı olmayı ihmal etmiyor.

Menüye geri dön ↑

Allianz Sigorta

Koç grubu bünyesinde yer alan Allianz Sigorta, Türkiye’de yer alan 70’in üzerinde ülkeye, 180 bini aşkın çalışanı ile beraber 75 milyon müşterisi üzerinden bankacılık, sigortalık ve varlık yönetimi hizmetleri vermektedir. Aynı zamanda Dünya’nın en büyük 20. şirketi unvanını da elinde barındırmaktadır.

(BİR SEÇİM YAPMADAN ÖNCE; MAKALEMİZİN ALTINDA YER ALAN BÜYÜK HARFLERLE YAZILI ; SİZİ YANILTMAMAK VE ALDATMAMAK İÇİN YAZDIĞIMIZ UYARIYI MUHAKKAK OKUYUNUZ VE SAKIN OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN YANILGIYA DÜŞÜP YANLIŞ TERCİH YAPMAYINIZ!)
Menüye geri dön ↑

Zurich Sigorta

Zurich Sigorta Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik ve Latin Amerika’nın olduğu çeşitli pazarlara hakimdir. Burada global iştirak ve ofis aracılığıyla hizmet veren sigorta firması, günümüzde milyardan fazla kişinin çeşitli sigorta güvencelerini üstlenmektedir. Ülkemizde de hizmet sunan Zurich Sigorta, günümüzde en sık tercih edilen firmalardan bir tanesi konumunda yer almaktadır.

Menüye geri dön ↑

AXA Sigorta

Listemizin son sırasında AXA Sigorta yer alıyor. AXA grubu, dünyada sigorta sektörü ve sigorta şirketleri kapsamında ilk üç şirketten birisi unvanına sahiptir. Ülkemizde de milyonlarca kişiye sağlık ve çeşitli sigorta güvenceleri veren AXA Sigorta, bu alanda sunmuş olduğu muhteşem hizmetleriyle göz doldurmayı ihmal etmemektedir.

Sigorta şirketleri, çoğu zaman sağlık, araç ve konut gibi güvenceleri beraberinde tutmaktadır. Bu sebeple kitleler tarafından önem kazanan sigortalılık süreçleri, sizlerin çok daha cazip bir ortamı doğrudan ele almanıza yardımcı oluyor. Bu noktada Türk halkının sıkı araştırmalar yapması da oldukça önemli bir faktör olarak görülmektedir. Maddeler halinde sigortanın ne için önemli olduğunu sıralayacak olursak;

 • Risklerle karşılaştığınız durumları düşündüğünüz vakit, bu durumda yaşanması muhtemel bazı sıkıntıların önüne geçmeyi sağlar.
 • Evinizi, arabanızı ve sağlığınızı beklenmedik durumlarda tamamen güvence altında tutar.
 • İster hayat, ister hayat dışı sigortalar yapılabilmektedir.
 • Deprem, yangın, sel gibi felaketler yaşandığı vakit sizlere sigorta süreci yardımcı olacaktır. Ekonominiz zarar görmeden, karşılanan tüm hasarlar sigorta şirketi tarafından ele alınacaktır.
 • Kaza, yangın, hırsızlık gibi kötü olaylar söz konusu olduğunda, yine sigorta şirketleri devreye girmekte ve kayıplarınızı istenen şekilde karşılamaktadır.

Sigorta hayatımızın önemli bir parçası! Bu yüzden eksik etmeden, iyi bir sigorta firmasıyla çalışmak demek beklenmedik pek çok sıkıntının önüne geçme açısından önem taşımaktadır. Sizler de bu alanda hizmet sunan sigorta firmalarını araştırabilir, buna nazaran bir çözüm ortamından faydalanabilirsiniz. Sigorta firmasını seçerken dikkat etmeniz gereken hususlar;

 1. Mutlaka bilindik bir sigorta firmasını tercih edin.
 2. Türkiye’de ve Avrupa’da sunduğu hizmetleri araştırmanızı önermekteyiz.
 3. Sizinle her daim iletişim içerisinde olabilecek firmalara yönelin.
 4. Yıllık sigorta primlerini olabildiğince düşük meblağlarda tutan firmalarla çalışın.
 5. Her daim sizleri ve ailenizi güvence altında tutacak sigorta firmaları önem taşımaktadır.
 6. Sigorta firmasıyla anlaşmadan önce, olumlu & olumsuz yorumları internette araştırmalısınız.

Bu tip ayrıntılara dikkat edilirse, güvenli ve ön plana çıkan bir sigorta firmasıyla çalışmak söz konusu olacaktır.  En cazip teklif veren 5 sigorta firması adı altında hizmet sunan sitemiz, sizlere en güvenilir firmaları bu alanda listeledi. Ayrıca sizlerin çalıştığı ve memnun kaldığı sigorta şirketleri varsa yorum olarak bizlere ulaştırmayı ihmal etmeyin. Araştırmalar dahilinde sitemize ekleyecek, sizler gibi binlerce okuyucuya doğrudan bir hizmet olanağı sağlamaktan da geri kalmayacağız. Son dönemlerin araştırılan konusunu doğrudan ele aldık ve sizlere bilgilendirici bir içerik formülü ulaştırmayı ihmal etmedik. Okuyucularımız diledikleri gibi üst kısımda yer alan firmalarla çalışabilir, çok daha güvenli bir ortam zemini yaratma şanslarına da sahip olabilir.

Oylama yap!

0 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

İÇERİKLERİMİZ TAMAMEN KİŞİSEL, ŞAHSİ, HERKESE GÖRE DEĞİŞEBİLEN, SUBJEKTİF, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDA KORUNAN TARAFSIZ, KİŞİSEL YORUMLAMALAR VE GÖRÜŞ BİLDİRMELERDİR. TEK BAŞINA BURADAKİ GÖRÜŞLERİ OKUYARAKTAN ÜRÜN VEYA HİZMET TERCİHİNİZİ YAPMANIZI ASLA ÖNERMEYİZ, BU DURUM OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN ÜRÜN TERCİHİNDE HATAYA DÜŞMENİZE VESİLE OLABİLİR Kİ BU DURUMU İSTEMEYİZ . ÜRÜN VE HİZMET SAHİPLERİNDEN TEK KURUŞ ÜCRET YA DA ÇIKAR ELDE ETMEDİĞİMİZİ VE BLOGUMUZDA YER ALAN "İYİ, KÖTÜ, GÜVENİLİR" GİBİ SIFATLARIN GÖRECELİ OLDUĞUNU AKLINIZDA BULUNDURUN!

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…