Çalışma Odanız İçin En Dinlendirici 5 Puf Markası

Bir evin odalarında işlevine göre dekore edilmesi gereken yerlerin başında şüphesiz çalışma odaları gelir. İster ders için isterseniz iş için kullanacağınız çalışma odaları, fonksiyonel olmasının yanında kullanılan eşya ve renkleriyle de motive edici olmalıdır. Sessiz ve odaklanmayı artırıcı tarzda dekore edilmesi gereken çalışma odalarını bugün oldukça popülerleşen home office çalışanların da tercih ettiği mekanlardan olmaktadır.

Çalışma odasını dekore ederken dikkat edilesi gereken püf noktalarının içinde dinlenme alanı oluşturmanız çok önemli yer tutmaktadır.  Yoğun çalışmaların ardından soluklanacağınız bir köşenin olması odadan dışarı çıkmadan kafanızı dağıtmanıza yarayacaktır. Ya da bir arkadaşınız geldiğinde hem iş konuşup hem de kahvenizi yudumlayacağınız bir köşe oluşturmanız oldukça işlevsel olacaktır.

İşte bu dinlenme köşesini oluşturmak için puflardan yararlanabilirsiniz. İster ders isterseniz iş için oluşturacağınız çalışma odalarına dinamik ve eğlenceli hava yaratan puflar sandıklı, silindir, kare, dikdörtgen çeşitlerde üretilmektedir. Çok çeşitli renklerde bulunan puflarla çalışma odalarınızda istediğiniz havayı yaratabilirsiniz. Farklı renk ve modelde üretilen puflar, bir mekanın dekorasyonunda oldukça önem taşırken, farklılaşmayı gerçekleştiren en önemli unsurlardandır.

Puflar oturacak yer kalmadığında oturulabilecek eşya vazifesi görürken, boş kaldığında gazete ve dergi konabilecek ve dekoratif eşya statüsünde olan yardımcı elemanlardandır. Çalışma odasının mobilya ve koltuklarını tamamlayıcı nitelikte olan puflar sayesinde odanıza sıcak ve samimi bir hava katmanız da mümkün görünüyor.

Hadi gelin şimdi hep birlikte çalışma odalarınız için hazırladığımız “Çalışma Odanız İçin En Dinlendirici 5 Puf Markası” yazımıza geçelim…

WOOUF PUF

0709001254_img_01_2110063570292_325_451

 

İtalya Barcelona merkezli kurulan Woouf, tam anlamıyla tasarım ürünleri çıkaran ve özellikle gençlerin beğenisini kazanan bir markadır. Genç ekibinin tasarladığı sıra dışı ürünler ilk anda farklılığı gözler önüne seriyor ve beğeni kazanıyor. 2008 yılında Pablo Martinez tarafından kurulan ve “Fark Yarat” sloganıyla çıkan Woouf, fonksiyonel ve farklı ürünler tasarlamaktadır. Tüm ürünleri Barcelona’da üretilen Woouf, Türkiye’de Beymen’lerde satılmaktadır. Çalışma odanız için alacağınız puflarında kullanılan baskılar sizi baştan çıkaracak ve herkesin dikkatini çekecektir. Gençlere yönelik eğlenceli tasarımlı pufları kaliteli malzemeden üretilen pufları beğeneceğinize eminiz…

Menüye geri dön ↑

MİNDERİM PUF

m7fbbiz0e4mkcqlxvrth

(BİR SEÇİM YAPMADAN ÖNCE; MAKALEMİZİN ALTINDA YER ALAN BÜYÜK HARFLERLE YAZILI ; SİZİ YANILTMAMAK VE ALDATMAMAK İÇİN YAZDIĞIMIZ UYARIYI MUHAKKAK OKUYUNUZ VE SAKIN OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN YANILGIYA DÜŞÜP YANLIŞ TERCİH YAPMAYINIZ!)

 

Gençlik dizilerine yaptığı sponsorluklarla tanıdığımız Minderim markası, 1987 yılından itibaren faaliyetlerini yürütmektedir. Ürünlerinin tasarımı tamamı uzman kişilerden oluşan ekiplerinin bilgisayar ortamında tasarladığı Minderşm markası, gerekli test aşamalarından sonra üretimi yapılmaktadır. Kalite kontrol ekibinin ürünlerinin kalitesini test etmesinden sonra sizlerle buluşturan marka, satış sonrası müşteri memnuniyetine de oldukça ehemmiyet vermektedir. Özellikle gençlik dizilerinde ev ve üniversite ortamlarında kullanılan puf ve minderlerinde Minderim markasını görmekteyiz. Özel tasarım ürünlerinden tutun da çalışma odalarınızla son derece uyum sağlayacak her türlü puf modellerini bulacağınız markanın ürünlerine bakmadan puf alışverişi yapmayın deriz…

Menüye geri dön ↑

ALTINCI CADDE PUF

altincicadde

 

Tarz sahibi mekanlar için dekoratif ve kullanışlı ürünler tasarlayan Altıncı Cadde’nin pufları da diğer ürünleri kadar kaliteli ve tarz sahibidir. Mobilya, dekorasyon, aydınlatma, tekstil, halı, bahçe ve elektronik ürünler bulacağınız Altıncı Cadde, Doğan Holding’in iştiraki olduğu marka sadece internet üzerinden satış yapmaktadır. Kolay iade olanağı sunan Altıncı Cadde’den alışveriş yapmak oldukça keyifli ve kolaylıklar sunmaktadır. Tarzınıza ve stilinize uygun çok çeşitli puf modelleri bulacağınız Altıncı Cadde’de klasik ve modern anlayışa sahip ürünler bulunabilmektedir. Geniş ürün gamına sahip Altıncı Cadde’den alacağınız pufa uygun aksesuarlarla çalışma odanızın dekorunu tamamlayabilirsiniz. Alacağınız pufa uygun yastıklarla ya da örtülerle dekor bütünlüğünü sağlayabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

MOON STEEL PUF

Çalışma odalarınıza oldukça yakışacağını düşündüğümüz Moon Steel puf ürünlerinden tarzınıza uygun bir ürünle kullanabilirsiniz. Özellikle ayaklı pufları online satış sitelerinde oldukça beğenilen markanın kalitesi de bi o kadar iddialıdır. Ayaklı puflarında kullandığı ayakların tamamı metal profil malzemeden oluşmaktadır. poliüretan ve akrilik karışımı kumaşlarına dokunduğunuz anda kalitesini hissedeceksiniz. Silinebilir kumaştan üretilen Moon Steel pufları, modern çalışma odalarınız için ideal olacaktır.

Menüye geri dön ↑

GİBİ DESIGN PUF

Çalışma odalarınızda eğlenceli ve neşeli konsept oluşturmak isteyenlerin mutlaka bakması gereken markaların arasında yer alan Gibi Design, farklı tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Piyasada çeşitli modellerde puf bulabilirsiniz ancak aradığınız farklı ve eğlenceli puflarlarsa bunu sadece Gibi Design’da bulacağınızı düşünüyoruz. Antalya merkezli kurulan Gibi Design, türünün tek örneği ürünlerle karşılaşacağınız ve online satış hizmeti veren markalardandır. Ücretsiz kargo hizmeti veren Gibi Design’dan alacağınız her ürün ayrı bir tasarım sürecinden geçmektedir. Tüm evlerin birbirine benzediğinden yola çıkan Gibi Design, farklı ürünler tasarlayarak her evi kendine has bir konsepte dekore etmektedir. Hediyelik eşya alternatifi de fazla olan Gibi Design’dan alacağınız birbirinden eğlenceli puflar sayesinde kendiniz gibi hissedeceğiniz neşeli çalışma odaları dekore edebilirsiniz.

Çalışma odalarınız için almayı düşündüğünüz puflar için hazırladığımız “Çalışma Odanız İçin En Dinlendirici 5 Puf Markası” yazımızın sonuna geldik. En dinlendirici ve rahatlacı köşeler için seçeceğiniz birbirinden güzel puflar için yazımızdaki markalara bakmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Keyifli alışverişler…

Oylama yap!

0 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

İÇERİKLERİMİZ TAMAMEN KİŞİSEL, ŞAHSİ, HERKESE GÖRE DEĞİŞEBİLEN, SUBJEKTİF, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDA KORUNAN TARAFSIZ, KİŞİSEL YORUMLAMALAR VE GÖRÜŞ BİLDİRMELERDİR. TEK BAŞINA BURADAKİ GÖRÜŞLERİ OKUYARAKTAN ÜRÜN VEYA HİZMET TERCİHİNİZİ YAPMANIZI ASLA ÖNERMEYİZ, BU DURUM OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN ÜRÜN TERCİHİNDE HATAYA DÜŞMENİZE VESİLE OLABİLİR Kİ BU DURUMU İSTEMEYİZ . ÜRÜN VE HİZMET SAHİPLERİNDEN TEK KURUŞ ÜCRET YA DA ÇIKAR ELDE ETMEDİĞİMİZİ VE BLOGUMUZDA YER ALAN "İYİ, KÖTÜ, GÜVENİLİR" GİBİ SIFATLARIN GÖRECELİ OLDUĞUNU AKLINIZDA BULUNDURUN!

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…