Bisiklet Sevdalıları İçin En Kaliteli ve Uygun 5 Elektrikli Bisiklet Markası

Bisiklet tutkunları için yeni bir modelden bahsetmek istiyoruz. Varlığından haberdar olmayanlara rağmen sıklıkla karşımıza çıkan bu model elektrikli bisikletler. Elektrikli bisikletlere karar vermek biraz zor ve ciddi araştırılması gereken konulardan. Çünkü kullanıcı sayısının çok olmadığı durumlarda memnuniyet durumuna ulaşmamız zor. Kullananlar verim alıyor mu? verdiğimiz paraya değiyor mu?

Elektrikli bisiklet için hummalı bir araştırmaya girdiğiniz ama sağlam bilgilere ulaşamadınız. Sizin için derlediğimiz Elektrikli bisiklet alma rehberimizi okumanız ve tavsiye edeceğimiz markalara göz atmanızı tavsiye ederiz. Elektrikli bisikletlerin çevreci şehir hayatına uyumlu bir mizaç gösterirler. Çevre dostu elektrikli bisiklet kullanımı için önceden ehliyet gerekmiyordu ama son çıkan yasayla gücü 25 kW’ın üstünde olan modeller için artık A1 ehliyet zorunlu.
En iyi bisiklet hangisi şeklinde bir araştırma yapıyorsunuz yanlış yoldan gidiyorsunuz demektir. En iyi bisiklet diye bişey yoktur. Sizin kullanım amacınız ve beklentileriniz vardır. Bu ihtiyaç ve beklentilerinizi karşıladığı ölçüde en iyisi odur ve size göre “en iyi” başkasına göre en iyi olmayabilir. Bu açıdan baktığınızda eğer bir elektrikli bisiklet almak istiyorsanız, elektrikli bisikletlerin performansını ve fiyatını araştırmalısınız.

25 kW’ın altındaki elektrikli bisikletlerin yasal sorumluluklar açısından bir külfeti yoktur am ayüksrk performans alamazsınız. 25kW’ın üstündeki bisikletler daha hızlıdır ancak bu seferde ehliyet zorunluluğu devreye girer ve ehliyetsiz kullanmanız durumunda cezai yaptırımlarla karşı karşıya kalırsınız. Bu bakımdan alacağınız elektrikli bisiklette araştırmanız gereken konulardan ilki motor gücü, şarjının kaç km gittiği, garanti süresi, servis ağı, servis ücretleri gibi konulardır.

Gelin şimdi “Bisiklet Sevdalıları İçin En Kaliteli ve Uygun 5 Elektrikli Bisiklet Markası” makalemize geçelim…

SPECIALIZED

ub-specialized-turbo-e-bike-pedelec-.jpg.2967076

 

Elektrikli bisiklet almakta çok zorlandığınızın farkındayız. Karar vermenin bu kadar zor olduğunu hiç tahmin etmiyordunuz. Bunun sebebi, kullanıcı sayısının yorum yapılabilir düzeyde olmamasıdır. Piyasada şu iyidir şu kötüdür genellemesi yapılacak kullanım seviyesine ulaşmadık. Belki araba almak bile bundan kolaydır. Çünkü araba için belli bir bütçeniz ve o bütçe aralığında kalitesi herkesçe malum marka ve model vardır. Specialized, bu anlamda işinizi kolaylaştırır. Kalitesi bilinen markanın 2012 yılında çıkardığı elektrikli bisiklet Turbo, güvenerek tercih edebileceğiniz elektrikli bisikletlerin ilk sıralarında yer alıyor. Dış görüntüsünde normal bir bisikletten ayırmakta güçlük çektiğimiz modelde, elektrik aksamı kadronun içinde yer alır ve lityum aküsünü bisikletin üzerindeyken bile şarj edebilirsiniz.

(BİR SEÇİM YAPMADAN ÖNCE; MAKALEMİZİN ALTINDA YER ALAN BÜYÜK HARFLERLE YAZILI ; SİZİ YANILTMAMAK VE ALDATMAMAK İÇİN YAZDIĞIMIZ UYARIYI MUHAKKAK OKUYUNUZ VE SAKIN OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN YANILGIYA DÜŞÜP YANLIŞ TERCİH YAPMAYINIZ!)
Menüye geri dön ↑

MONDIAL

mondial-es3-02

 

Türk markalarından Mondial, 2004 yılında motosiklet piyasasına girmiştir. Uğur Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Mondial bisikletler Aydın Nazilli’de üretilmektedir. Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren Mondial, kalite çalışmalarını da üst düzey tutmaktadır. Ürünlerine 2 yıl garanti veren marka, yedek parça temini için servis ağı bi hayli geniştir.

Menüye geri dön ↑

YUKİ

yuki_dunya_elektrikli_bisiklet_1

 

En fazla yol giden elektrikli bisiklet markalarından biri olan Yuki, Türkiye’de üretilen markalardan. Elektrikli bisiklet piyasasına 4 modelle hizmet veren Yuki, piyasaya 1970 yılında konfeksiyon makinesi ayağı üretimiyle girmiştir. Kurulduğu günden bugüne farklı motorlar üzerine üretim yapan Yuki, 2009 yılında Elektrikli bisiklet ithalatıyla sektöre hızlı bir giriş yapmıştır.

Menüye geri dön ↑

EKOBİS

Çevreye saygılı ürünler geliştirmeyi kendisine ilke edinen Ekobis markasının MMA Dış Ticaret tarafından satışı yapılmaktadır. 2 model elektrikli bisikleti bulunan markanın bisikletleri güçlü motorlarıyla dikkat çekiyor. Ultra sessiz çalışması ve bilgisayar sistemiyle desteklediği güvenlik önlemleriyle son teknolojiyi bisikletlerine yansıtmaktadır.

Menüye geri dön ↑

BİSELECT

Mobis firması tarafından yurt dışından ithal edilen Biselect’in, 4 model elektrikli bisiklet bulunmaktadır. Bisikletlerinde kullandıkları güçlü motor ile uzun kilometreleri yorulmadan geçersiniz ancak Türk Kanununda ehliyet ve ruhsatlı kullanabileceğiniz modellerden. Piyasada ve çeşitli onlie satış sitelerinde oldukça fazla karşımıza çıkan Biselect markasıyla ilgili kafamıza takılan tek nokta şu ki; doğru dürüst internet siteleri bile olmayan markanın satış sonrasını gelin siz düşünün!

Sizin için hazırladığımız “Bisiklet Sevdalıları İçin En Kaliteli ve Uygun 5 Elektrikli Bisiklet Markası” yazımızın sonuna geldik. Benzin fiyatlarının bu denli artmasıyla alternatif ulaşıma olan rağbette doğru orantılı bir şekilde artmış durumda. Sizde bu durumda çevreye duyarlı bir ulaşım aracı istiyorsanız elektrikli bisikletler tam size göre…

Oylama yap!

-10 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 26

Upvotes: 8

Upvotes percentage: 30.769231%

Downvotes: 18

Downvotes percentage: 69.230769%

İÇERİKLERİMİZ TAMAMEN KİŞİSEL, ŞAHSİ, HERKESE GÖRE DEĞİŞEBİLEN, SUBJEKTİF, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDA KORUNAN TARAFSIZ, KİŞİSEL YORUMLAMALAR VE GÖRÜŞ BİLDİRMELERDİR. TEK BAŞINA BURADAKİ GÖRÜŞLERİ OKUYARAKTAN ÜRÜN VEYA HİZMET TERCİHİNİZİ YAPMANIZI ASLA ÖNERMEYİZ, BU DURUM OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN ÜRÜN TERCİHİNDE HATAYA DÜŞMENİZE VESİLE OLABİLİR Kİ BU DURUMU İSTEMEYİZ . ÜRÜN VE HİZMET SAHİPLERİNDEN TEK KURUŞ ÜCRET YA DA ÇIKAR ELDE ETMEDİĞİMİZİ VE BLOGUMUZDA YER ALAN "İYİ, KÖTÜ, GÜVENİLİR" GİBİ SIFATLARIN GÖRECELİ OLDUĞUNU AKLINIZDA BULUNDURUN!

1 Comment
  1. Reply
    Bilinmez 14 Ekim 2016 at 17:47

    Kardiyo bisiklet ile ilgili bir yazı dizisi hazırlarsanız çok mutlu olurum.Çok güzel bir siteymiş yazılarınızın devamını merakla bekliyorum

Yorum Yap!

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…