Bebekler İçin En Renkli ve Kaliteli 5 T-shirt Modeli

Bebek kıyafetlerinin en eğlenceli yanı, minik tshirtlerin sevimliliğidir.  Bebeklerinizi o minnacık tshirtlerin içinde hayal etmenin zevki paha biçilemez. Ancak bebeğinize tshirt seçerken dikkat etmeniz gereken hususları gözden kaçırmamalısınız. Kendimize tshirt alırken çok önemsemediğimiz hususlar konu bebeklerimiz olunca oldukça önem taşımaktadır. Tshirtlerin kumaş kalitesinden boyasına ve dikiş kalitesine kadar dikkat edilmesi gereken birçok etmen vardır.

Bebeğinize kıyafet seçerken hareket noktamız, onların rahatlığı, sağlığı ve bedenlerine uygun kıyafetler seçmek olacaktır. Alacağınız kıyafetler sık yıkanacağından kumaşın kaliteli ve doğal olması yine sağlıkları açısından önemli hale gelmektedir.

Bebeğinize alacağınız tshirtlerin dokusu doğal ipliklerden olmalı ve kanserojen madde içermemesi en önemli hususlardan. Hassas cildiyle direkt temas halinde olacağından tahriş etmemeli ve içinde rahat hareket etmeli. T-shirtlerin yaka ve kol ağızları dar olmamalı ve sert malzemeden yapılmış olmamalıdır.

Bebeğinize tshirt alırken yaşlarına göre değil boylarına ve kilolarına göre almanız daha yerinde olacaktır. Yeni aldığınız tshirt’ü giydirmeden önce yıkamanız gerekirken, bebeklerin cildi oldukça hassas olduğundan onların kıyafetlerini özel deterjanlarla yıkamak en sağlıklı olanıdır. Çamaşır suyu ise asla kullanılmaması gereken temizlik ürünlerinin arasındadır.

Hadi şimdi gelin hep birlikte “Bebekler İçin En Renkli ve Kaliteli 5 T-shirt Modeli” yazımıza geçelim…

KORUMALI TSHİRT MODELLERİ

3

 

Bu modelleri ilk defa duyuyor olabilirsiniz. Yaz mevsiminin vazgeçilnezi olan tshirtlerde bebeğinizin hassas cildini güneşin zararlı etkisinden korumanız için üretilen korumalı tshirtler, 50 faktörlü koruma kalkanından oluşur. Aynı güneş kremleri gibi UV ışınlarından koruyan bu tshirtler, nefes alabilen esnek kumaşlardan üretilmektedir. Amerika’da en çok tercih edilen bu modellerde, bebeğinizin hassas cildine zarar verecek BPA, PVC ve kurşun bulunmamaktadır. Bebeğinizin hoşuna gidecek renklerde üretilen bu korumalı tshirtler, hem deniz hemde deniz dışında kullanabileceğiniz işlevsel tshirtlerin arasında yer alır. Uzun ve kısa kollu olarak üretilen korumalı tshirtlerden bu yaz için mutlaka almanızı tavsiye ederiz.

Menüye geri dön ↑

KISA KOLLU MODELLER

2

(BİR SEÇİM YAPMADAN ÖNCE; MAKALEMİZİN ALTINDA YER ALAN BÜYÜK HARFLERLE YAZILI ; SİZİ YANILTMAMAK VE ALDATMAMAK İÇİN YAZDIĞIMIZ UYARIYI MUHAKKAK OKUYUNUZ VE SAKIN OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN YANILGIYA DÜŞÜP YANLIŞ TERCİH YAPMAYINIZ!)

 

Yaşadığınız yerin iklimine göre seçeceğiniz kısa kollu tshirt modelleri en çok çeşit bulacağınız modellerin ilk sırasında yer alır. %100 pamuk olarak üretilen markalar üzerinde yoğunlaşmanızı tavsiye ederken, sık yıkanacağından dolayı kaliteli kumaş olmasına özen gösterin. Kısa kollu tshirt modellerinde renk alternatifleriniz de oldukça fazla.

Menüye geri dön ↑

BASKILI TSHİRT MODELLERİ

1

 

Kısa ve uzun kollu modellerde üretilen baskılı tshirtler, en sevimli bebek tshirtlerinin arasında yer alır. Bebeklerin sağlığı açısından kaliteli olmasına ve baskı yapılan boyanın sağlık açısından güvenilir belgelerinin tam olduğuna inandığınız markaları tercih etmenizi öneririz. Futbol takımlarının baskıları veya sevimli çizgi film kahramanlarının baskısı olan baskılı tshirtlerde, bebeğinizin sağlığı açısından lisanslı ürünler olmasına ve baskı boyalarında kanserojen madde olmamasına dikkat etmeniz oldukça önem taşımaktadır.

Menüye geri dön ↑

POLO YAKA MODELLER

Yetişkinler için de oldukça hoş duran polo yaka tshirtlerin, bebekler için olan modelleri de oldukça tutulan modellerden. Aile boyu giyeceğiniz polo yaka tshirtler, mükemmel bir uyum sağlayacaktır. Polo yaka tshirtlerin yaratıcısı olan Lacoste markasının başını çektiği polo yaka tshirtler, bir çok kaliteli marka tarafından üretilmektedir. Yakalı olması dolayısıyla alacağınız markanın kalitesi çok önemliyken cıvıl cıvıl renkleri de bebeğinizin sevimliliğine sevimlilik katacaktır. %100 pamuk olmasına ve bildiğiniz ve güvendiğiniz markalardan almaya dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Menüye geri dön ↑

UZUN KOLLU MODELLER

Sonbahar ve geçiş dönemleri için oldukça ideal olan uzun kollu tshirtler, her markanın çıkardığı fix modellerden. Bebeklerin cildi daha hassas olduğundan ve yağ dokularının bizim kadar fazla olmamasından kaynaklanan durumdan dolayı sıcaklığa karşı çok daha duyarlı olmaktadırlar. Bu bakımdan havalar tam ısınmadan kısa kollu tshirt giydirmenin riskini almak istemeyen anne babalar için uzun kollu tshirtler olmazsa olmaz modellerdendir.

Sizin için hazırladığımız “Bebekler İçin En Renkli ve Kaliteli 5 T-shirt Modeli” yazımızın sonuna geldik. Son olarak, bebek tshirtü seçerken moda önemli olmamalı. Sevimli görünsünler diye bebeğinizin doğallığına aykırı tshirtler seçmemelisiniz. Pullu, simli kıyafetlerçocuğunuzun hassas cildi için tavsiye edilmeyen modellerdendir. Unutmayın, bebeğinizin doğallığına uygun pamuklu, yumuşak modellerden yana seçiminizi yapmalısınız. Keyifli alışverişler dileriz…

Oylama yap!

0 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

İÇERİKLERİMİZ TAMAMEN KİŞİSEL, ŞAHSİ, HERKESE GÖRE DEĞİŞEBİLEN, SUBJEKTİF, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDA KORUNAN TARAFSIZ, KİŞİSEL YORUMLAMALAR VE GÖRÜŞ BİLDİRMELERDİR. TEK BAŞINA BURADAKİ GÖRÜŞLERİ OKUYARAKTAN ÜRÜN VEYA HİZMET TERCİHİNİZİ YAPMANIZI ASLA ÖNERMEYİZ, BU DURUM OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN ÜRÜN TERCİHİNDE HATAYA DÜŞMENİZE VESİLE OLABİLİR Kİ BU DURUMU İSTEMEYİZ . ÜRÜN VE HİZMET SAHİPLERİNDEN TEK KURUŞ ÜCRET YA DA ÇIKAR ELDE ETMEDİĞİMİZİ VE BLOGUMUZDA YER ALAN "İYİ, KÖTÜ, GÜVENİLİR" GİBİ SIFATLARIN GÖRECELİ OLDUĞUNU AKLINIZDA BULUNDURUN!

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…