Bakımlı Kadınlar İçin En Sağlıklı ve Kaliteli 5 Şampuan Markası

Saçlarınız sizi yansıtan en belirgin özelliğinizdir. Bir kadının saçları bakımlı olmalı, güzel saçlar her zaman dikkat çekici ve etkili olmuştur. Yıllardan beri saçlar üzerine yazılmış türkü ve şarkılar bunun göstergesi; sarı saçlarından sen suçlusun, zülüf dökülmüş yüze, sarı saçlarını deli gönlüme bağlamışım çözülmüyor Mihribanım… aşk kavramında saçın ne kadar önemli bir iz bıraktığının göstergesi.

Saçları hafife almamak lazım, bakımlı ipek gibi saçlar her zaman erkekleri etkilemiştir. Saçların kokusu ve yumuşaklığı ile iltifat konusu olmuştur. Şampuan seçimimizde saç tipimizi bilmek, belli aralıklarla şampuanımızı değiştirmek, gün aşırı saçlarımızı yıkamak ve beslenme, stres gibi daha birçok etken sağlıklı saçlar için önemlidir.

Uzun ya da kısa, sarı, siyah ya da kızıl, boyalı ya da boyasız saçlar şampuan seçimimizi etkileyen unsurlardan. O kadar şampuan çeşidinin içinden en iyisini en doğalını seçmek gayretindeyiz hepimiz. İyi bir şampuandan beklentimiz saçlarımızı ipek gibi yapsın, mis gibi koksun, kepek varsa kepekleri yok etsin, beslesin falan filan…

Size saçlarınızın daha bakımlı olmasını sağlayacak “En Sağlıklı ve Kaliteli 5 Şampuan Markası” önerilerinde bulunacağız. Şampuan seçiminin haricinde kullanacağınız ekstra ürünler bakımlar saçlarınızın güzel görünmesine katkı sağlayacaktır.

[affegg id=24]

KERASTASE

 

tmp_XDRxQl

Profesyonel kuaförlerde ve online satıştan bulacağınız Kerastase ürünleri listemizin ilk sırasında yer almayı fazlasıyla hak ediyor. Kozmetik diyince şüphesiz akla gelen ilk ülke Fransa. Kerastase markasının kuruluş hikayesi de bizi Fransa’ya götürüyor. Tüm ürünlerinin Fransa’da üretildiği marka 1964 yılında kurulmuş ve dünya devi marka olmuştur. Kerastase ürünlerinin market raflarında satılmamasının sebebi işin uzmanı kuaförler tarafından saç tipinize göre önerilerde bulunmalarıdır. 5 kategoride saç tipine ve yapısına göre serileri bulunan Kerastase in fiyatları biraz pahalı ama saçınıza bu lüks deneyimi mutlaka yaşatmalısınız.

Menüye geri dön ↑

NASHİ ARGAN

 

SG_8817741

(BİR SEÇİM YAPMADAN ÖNCE; MAKALEMİZİN ALTINDA YER ALAN BÜYÜK HARFLERLE YAZILI ; SİZİ YANILTMAMAK VE ALDATMAMAK İÇİN YAZDIĞIMIZ UYARIYI MUHAKKAK OKUYUNUZ VE SAKIN OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN YANILGIYA DÜŞÜP YANLIŞ TERCİH YAPMAYINIZ!)

Her dönemde öne çıkan ürünler, markalar olmuştur. Son zamanlarda mucizevi bir şekilde argan yağı’ndan konuşur olduk. Piyasada çok çeşitli argan yağı var. Bunların içinde en iyisi Nashi markasının çıkardığıdır. Argan yağının anavatanı Fas ve Unesco tarafından koruma altına alınan bitkiler arasındadır. Saymakla bitmeyen faydaları arasında saçlarda nasibini alıyor. Saçları yumuşacık yapan ve özel kokusu pahalı bir parfüm gibi. Şampuandan sonra saç kremi ve bakım yağıyla desteklerseniz sonuç mükemmel olacaktır. Satış fiyatı Kerastase ile başabaş giderken diğer şampuanların 4 katı gibidir. Ama değer! Bitkisel ürün olduğu için saçınızı temizlemekle kalmıyor bakım da yapıyor.

Menüye geri dön ↑

Kİ GOLD

 

Ki_Gold_500

Kore’den ithal edilen Ginsengli Ki Gold fazla bilinen marka olmamasına rağmen kendine has müşteri kitlesine sahip, oldukça başarılı bir şampuan. Aktarlarda ya da online satış sitelerinden alacağınız ürün ünlü blogger ve güzellik uzmanı Nur Bilen Yavuzer’in de tercihi. Saç kremiyle kullanıldığında daha etkili sonuç elde edeceğiniz Ki Gold’u mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz.

Menüye geri dön ↑

NATUR VİTAL

Türkiye’de çok bilinmeyen Natur Vital’i bilen biliyor. Bitkisel grupta yer alan markanın şampuan fiyatı da 25 civarında olup denemeye değer. Saç dökülmesini önleyen şampuanları kullanıcılardan tam not alıyor. Online satış sitelerinden temin edebilirsiniz. Saç dökülme probleminiz yoksa size Ginseng köklü ürününü tavsiye ederiz. Kan dolaşımını hızlandırması, saçın onarımı ve güçlendirme etkisi bulunuyor. Erkeklerinde kullanabileceği Natur Vital şampuanlarıyla daha bakımlı ve sağlıklı saçlar vaadediyor.

Menüye geri dön ↑

PANTENE

Pantene’i son sırada gördüğünüze şaşırmayın. Sıralamamızı yaparken esasında market raflarında yer almayan kaliteli ürünleri ele aldık. Pantene markası birçok kişinin tercihi olmuştur. 1945 yılında içeriğinde bulunan Panthenol maddesinden esinlenilerek adını bulan Pantene, İsviçre merkezli bir marka olup kısa sürede Avrupa ve Amerikaya yayılan kaliteli şampuan markaları arasına girmiştir. 11 kategoride saç yapısına göre şampuan üreten Pantene de saç yapınıza uygun şampuanı bulacaksınız. Pantene Saç Araştırma Enstitüsünde yapılan araştırma geliştirme faaliyetleri neticesinde sürekli yenilenen markanın uzmanları arasında birçok üniversiteden ve tıp bilimleri enstitüsünden kişiler yer almaktadır. Türkiye’ye Procter & Gamble şirketi tarafından sunulan markanın fiyatları da erişilebilir düzeyde.

Bakımlı kadınlar için en sağlıklı ve kaliteli 5 şampuan markasını sunduk. İstedik ki bu şampuanların varlığından haberiniz olsun. Yeni şampuan denemek istediğinizde aklınıza bu şampuanlar gelsin…

Oylama yap!

-9 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 17

Upvotes: 4

Upvotes percentage: 23.529412%

Downvotes: 13

Downvotes percentage: 76.470588%

İÇERİKLERİMİZ TAMAMEN KİŞİSEL, ŞAHSİ, HERKESE GÖRE DEĞİŞEBİLEN, SUBJEKTİF, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDA KORUNAN TARAFSIZ, KİŞİSEL YORUMLAMALAR VE GÖRÜŞ BİLDİRMELERDİR. TEK BAŞINA BURADAKİ GÖRÜŞLERİ OKUYARAKTAN ÜRÜN VEYA HİZMET TERCİHİNİZİ YAPMANIZI ASLA ÖNERMEYİZ, BU DURUM OLASI YANLIŞ YORUMUMUZ YÜZÜNDEN ÜRÜN TERCİHİNDE HATAYA DÜŞMENİZE VESİLE OLABİLİR Kİ BU DURUMU İSTEMEYİZ . ÜRÜN VE HİZMET SAHİPLERİNDEN TEK KURUŞ ÜCRET YA DA ÇIKAR ELDE ETMEDİĞİMİZİ VE BLOGUMUZDA YER ALAN "İYİ, KÖTÜ, GÜVENİLİR" GİBİ SIFATLARIN GÖRECELİ OLDUĞUNU AKLINIZDA BULUNDURUN!

1 Comment
  1. Reply
    Fatma 11 Şubat 2017 at 13:38

    Merhaba arkadaşlar kimyasal içerikli şampuanlardansa bitkisel içerikli şampuanları tercih etmeliyiz. Ben eczacımın önerisi üzerine Zigavus’un ürünlerini kullanmaya başladım hepsi harika. Özellikle Nar Ekstraktlı şampuanı saçlarımı uzattı ve yeniledi. Her probleme karşı ayrı ayrı şampuanları var çok güzel.

Yorum Yap!

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…